<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
VEIKLE BALDER CUP
VEIKLE BALDER CUP - TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker 20 m. for tid 1.32,0 og bedre, 40 m. for tid 1.30,5 og bedre.
For 4-årige med rekord 1.29,0 og dårligere.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-10-14 Plass : 12-10-14

1 2018: -9 -0 -1 -0 -4 -18 000 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -13 000
Perle Vilja 2140 1 Plass 31 000
4 år SVART HP v.Moe Svarten J. Bjerring Momarken Travbane - 08/5 - 08 / 2 2140 dg 65
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Bjerke Travbane 0 25/4 - 10 / 7 2160 34,4 g 308
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 13/4 - 08 / 10 2140 g0 88
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 09/4 - 03 / 10 2120 33,6 g 463
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Biri Travbane 5 23/3 - 08 / 10 2120 35,1 638
2 2018: -7 -1 -0 -2 -3 -38 000 2017: -3 -1 -1 -0 -1 -24 000
Kaiaperla 2 Plass 62 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin A. Stensen Leangen Travbane 1 23/4 - 10 / 5 2140 32,6 81
e. Kaianett v. Pajaprins E. Høitomt Biri Travbane 3 06/4 - 07 / 2 2100 32,1 105
Kari Grete O. Seielstad-Terje Seielstad K. Johansen Momarken Travbane 4 02/4 - 04 / 9 2180 33,1 227
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 14/3 - 09 / 12 2160 34,3 184
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 7 06/2 - 03 / 8 2160 37,4 g 64
3 2018: -6 -2 -0 -0 -1 -31 000 2017: -8 -0 -2 -1 -3 -35 000
Tangen Marte 3 Plass 66 000
4 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane - 06/4 - 07 / 3 2100 dg 89
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Bjerke Travbane - 21/3 - 02 / 1 2140 dg 85
Stall Ida Christine B. Steinseth Bjerke Travbane 1 01/3 - 07 / 5 2100 33,9a 77
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Bjerke Travbane 7 08/11 - 01 / 2 2100 33,4ag 283
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Drammen Travbane 3 30/10 - 07 / 6 2120 35,2 g 76
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -23 000
Lannem Hera 4 Plass 23 000
4 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Biri Travbane 0 22/12 - 03 / 5 2100 35,7 75
e. Lannem Frida v. Alm Viktor M. Gundersen Biri Travbane 3 08/12 - 08 / 1 2100 32,6 326
Kåre Skrugstad /Vingrom K. Skrugstad Biri Travbane 4 24/11 - 03 / 4 2100 35,5 222
P. Midtfjeld Kåre Skrugstad (A) K. Skrugstad Bjerke Travbane 6 11/10 - 01 / 1 2140 36,1 191
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame K. Skrugstad Leangen Travbane 8 25/9 - 01 / 3 2140 37,8 g 27
5 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -18 000
Kos Frigga 5 Plass 30 000
4 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Akselsen Drammen Travbane 7 28/4 - 01 / 6 2120 32,8 666
e. Kos Edda v. Kos Knekten K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 09/4 - 03 / 11 2120 35,1 g 1179
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes J. Undem Klosterskogen Travbane 6 15/3 - 05 / 1 2100 35,6 1082
A. Akselsen Odd Arne Aaland D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 08/3 - 07 / 3 2100 39,8 g 454
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Undem Klosterskogen Travbane 3 22/1 - 03 / 2 2100 39,3 602
6 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -22 000 2017: -6 -1 -1 -1 -1 -54 000
Føynland Lykke 2160 1 Plass 76 000
4 år SVART HP v.Moe Odin K. Djøseland Forus Travbane 4 20/3 - 02 / 1 2040 31,0a 66
e. Lannem Siv v. Alm Viktor K. Djøseland Forus Travbane 0 13/3 - 02 / 9 2060 33,2 g 27
Pål Kristiansen /Husøysund K. Djøseland Bergen Travpark 1 22/2 - 03 / 12 2140 31,9 54
G. Flåten Pål Kristiansen (A) G. Flåten Momarken Travbane 4 24/10 - 02 / 6 2140 33,6a 148
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 0 01/10 - 07 / 8 2140 35,9ag 357
7 2018: -10 -0 -2 -0 -2 -29 000 2017: -13 -0 -0 -1 -9 -45 500
Mila 2 Plass 74 500
4 år SVART HP v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 6 02/5 - 02 / 3 2160 32,4 g 231
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) D. Dalen Momarken Travbane 0 17/4 - 04 / 6 2160 32,9 g 558
Astrid Fossen-Ahne Fossen D. Dalen Biri Travbane 2 06/4 - 07 / 1 2100 31,7 203
D. Dalen Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Bjerke Travbane 0 15/3 - 05 / 9 2100 35,0a 505
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Fossen Momarken Travbane 2 22/2 - 06 / 4 2140 32,6a 220
8 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -22 262 2017: -19 -1 -0 -0 -12 -72 279
Hanse Terna 3 Plass 94 541
4 år BRUN HP v.Alm Viktor M. Jakobsson Färjestad 0 07/5 - 10 / 7 2160 32,1 g 259
e. Gisle Pila v. Høiby Kongen O. Kylin-Blom Bollnäs 5 13/4 - 07 / 5 2160 31,3 804
Merete Viksås /Roa O. Østre Bjerke Travbane 4 21/3 - 02 / 3 2160 33,5 407
O. Østre Merete Viksås O. Østre Bjerke Travbane 0 14/2 - 06 / 9 2140 32,1 g 423
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Momarken Travbane 7 18/1 - 07 / 12 2140 31,9a 365
9 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 500 2017: -8 -0 -0 -0 -7 -32 000
Komnes Anna 4 Plass 58 500
4 år BRUN HP v.Lome Elden J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 13/5 - 07 / 2 2160 31,4 115
e. Mathea v. Høiby Kongen D. Dalen Sørlandets Travpark 0 28/4 - 02 / 3 2140 31,9 297
Stall Eldo J. Gaustad Momarken Travbane 6 02/4 - 07 / 3 2160 32,7 736
V. Hop Jan Rune Gaustad (T) H. Holm Bjerke Travbane 0 21/3 - 02 / 2 2140 35,0 g 387
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 15/3 - 05 / 7 2120 33,4 634
10 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -24 500 2017: -11 -0 -3 -0 -5 -204 000
Skeie Stjerna 2180 1 Plass 228 500
4 år BRUN HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 21/11 - 01 / 12 2140 34,3a 32
e. Gam Garbo v. Elding P. Midtfjeld Biri Travbane - 04/11 - 08 / 3 2100 dg a 161
Annett S. Gulbrandsen /Askim P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 14/10 - 07 / 4 2140 29,1a 463
L. Kolle Annett S. Gulbrandsen L. Kolle Momarken Travbane 2 01/10 - 07 / 3 2140 31,5a 263
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 7 10/9 - 01 / 11 2100 29,5a 1288
11 2018: -10 -1 -3 -1 -2 -43 000 2017: -9 -2 -1 -1 -3 -65 000
Komnes Bork 2 Plass 108 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 28/4 - 02 / 8 2180 30,8 g 423
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Momarken Travbane 1 02/4 - 04 / 11 2180 32,1 27
Stall Eldo J. Gaustad Bjerke Travbane 0 21/3 - 02 / 8 2180 33,2 g 338
J. Gaustad J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 11/2 - 08 / 9 2180 33,1 g 51
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 22/1 - 03 / 11 2140 37,4 91
12 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -90 032 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grislefaksen G.L. 3 Plass 90 032
4 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Färjestad 1 07/5 - 10 / 3 2140 31,2 14
e. Tangen Mari v. Lome Kongen J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 25/4 - 10 / 9 2160 30,7 36
Gustav Larsen /Lindesnes J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 17/4 - 07 / 4 2140 35,4ag 17
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Årjäng 1 08/4 - 08 / 5 2140 31,6 19
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 28/3 - 20 / 5 2160 35,8 P
13 2018: -12 -3 -2 -2 -3 -88 031 2017: -13 -1 -0 -0 -8 -41 712
Øygard Pål 2200 1 Plass 129 743
4 år SVART V v.Tekno Odin D. Aarum Åmål 2 01/5 - 05 / 6 2100 31,3 37
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Momarken Travbane 1 24/4 - 08 / 5 2240 29,6 63
Stall Pål Sine Hener O. Østre Färjestad 0 14/4 - 07 / 12 2660 32,1 g 40
C. Antonsen Laila Kjøniksen C. Antonsen Momarken Travbane 1 10/4 - 06 / 10 2140 31,7a 202
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane 5 02/4 - 01 / 5 2140 31,6a 57
14 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -7 -5 -0 -0 -0 -118 000
Prins C.K. 2 Plass 122 000
4 år MØRKBR H v.Wik Stjernen T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 06/1 - 05 / 12 2100 30,9a 46
e. Romhus Molla v. Frigg Mollyn T. Solberg Momarken Travbane 1 29/12 - 04 / 6 2140 30,7 22
Thea M. Kulblik-Morten Wik T. Solberg Biri Travbane 1 08/12 - 08 / 8 2120 31,3 14
T. Solberg Sverre Hjørnerød (A) T. Solberg Bollnäs - 20/4 - 02 / 5 2140 dg 14
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Momarken Travbane 1 13/4 - 08 / 1 2140 29,9 14