Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 FINN-TACK BJERKE LØPET

Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-6 Plass : 5-7-6

1 2018: -11 -0 -0 -2 -2 -17 000 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -7 000
Wake Up Sweety 1609 1 Plass 80 500
7 år BRUN HP v.Jetstile H. Eggen Jarlsberg Travbane 4 27/4 - 08 / 5 1609 13,8a 422
e. Piper Lizzie v. Piper Cub* (S) H. Eggen Bjerke Travbane 6 04/4 - 06 / 5 1609 16,4a 1123
Gudmundur A. Arnason-Vilde Gulstad Jensen D. Dalen Bjerke Travbane - 22/3 - 05 / 2 1609 dg a 171
K. Johansen Gudmundur A. Arnason (P) D. Dalen Momarken Travbane 0 06/3 - 08 / 5 2140 22,4a 168
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 07 / 3 1609 16,4a 790
2 2018: -10 -1 -0 -1 -0 -19 000 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -21 461
Romellut Bonanza 2 Plass 99 961
7 år BRUN HP v.Steinlager (S) C. Hande Drammen Travbane 1 28/4 - 02 / 1 2100 17,1a 227
e. Kristiane K. v. Super News (US) L. Andersen Momarken Travbane 0 29/3 - 02 / 6 2140 22,6ag 247
Line Marie Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 01/3 - 03 / 6 1609 17,1a 603
K. Ødegaard Line Marie Andersen (R) O. Østre Bjerke Travbane 0 21/2 - 06 / 9 1609 16,5a 206
blå m/rød bunn. L. Andersen Bjerke Travbane 3 07/2 - 05 / 5 2100 17,2a 910
3 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -9 000
Emilio Scott (NL) 3 Plass 95 669
7 år MØRKBR V v.Flirtin Man (US) M. Amundsen Drammen Travbane 0 28/4 - 02 / 2 2100 18,4a 448
e. Tantivy Kievitshof (DE) v. Supergill* (US) T. Pedersen Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 05 / 9 2100 18,7a 548
Toyni Amundsen-Mina Amundsen T. Pedersen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 05 / 7 2609 19,1a 750
M. Amundsen H. Ydersbond Momarken Travbane - 01/10 - 09 / 3 2140 dg a 433
Blå,grønt skråbånd&mansj,sv.kant D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 13 2100 16,2a 639
4 2018: -17 -1 -0 -1 -3 -31 000 2017: -16 -0 -0 -2 -4 -21 000
Circus Va Bene 4 Plass 89 500
6 år BRUN HP v.Severino (FR) A. Andersen Klosterskogen Travbane 5 30/4 - 02 / 10 1700 17,9a 472
e. Calendar Girl v. Supergill* (US) A. Andersen Bjerke Travbane - 18/4 - 05 / 6 2100 dg a 235
Anette Larsen /Skien A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 09/4 - 05 / 3 2100 18,8ag 264
A. Andersen A. Andersen Sørlandets Travpark - 24/3 - 04 / 1 1609 dg a 536
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Bjerke Travbane - 15/3 - 04 / 3 2100 dg a 218
5 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -45 500 2017: -14 -3 -1 -0 -5 -38 854
Logical Nora 5 Plass 121 829
6 år MØRKBR HP v.The Liquidator (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 30/4 - 02 / 12 1700 17,8a 186
e. Keystone Cosmic (US) v. Sierra Kosmos* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 5 19/4 - 04 / 11 1700 16,1a 215
Erik Valle-Katrine Blakkestad K. Friborg Aalborg 0 03/2 - 06 / 7 1640 15,6a 446
G. Austevoll Katrine Blakkestad (A) J. Juel Skive 0 13/1 - 05 / 1 1600 br ag 60
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Mønster Skive 0 24/12 - 05 / 5 1600 17,1a 324
6 2018: -7 -3 -0 -1 -1 -78 000 2017: -10 -1 -0 -1 -3 -70 133
Draco Braz Minto 6 Plass 159 586
4 år BRUN V v.Nu Pagadi* (DE) F. Hamre Bjerke Travbane 1 03/5 - 01 / 5 2100 14,6a 43
e. M.T. Big Applegirl (S) v. Pine Chip* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 0 31/1 - 03 / 5 2100 br ag 126
Stig Flaata /Tinn Austbygd F. Hamre Bjerke Travbane 0 24/1 - 07 / 7 2100 20,7ag 117
F. Hamre F. Hamre Jarlsberg Travbane - 10/12 - 03 / 1 2100 dg a 16
Mørkblå/lysblå todelt, reklame V. Hop Bjerke Travbane 6 30/11 - 04 / 9 2100 18,0ag 14
7 2018: -8 -1 -2 -1 -0 -36 000 2017: -14 -1 -3 -1 -5 -60 492
Brage Hindø (DK) 7 Plass 125 492
5 år M.BRUN V v.Great Challenger (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 03/5 - 01 / 11 2100 14,8a 113
e. Hindø Enghave* (DK) v. Victor Victor* (US) G. Gundersen Drammen Travbane - 19/4 - 04 / 6 1700 dg a 31
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Momarken Travbane - 17/3 - 03 / 1 3140 dg 78
G. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) R. Kjær Odense 4 02/12 - 07 / 1 2160 17,9 58
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer R. Kjær Billund 5 24/11 - 05 / 1 1900 16,5a 44
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -12 -1 -1 -0 -3 -32 000
August Stensbæk (DK) 8 Plass 89 953
6 år RØD V v.S.J.'s Photo* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/3 - 04 / 3 2100 20,8arg 153
e. Anet Stensbæk (DK) v. Speed Merchant (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 07/3 - 06 / 6 2100 17,5a 455
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/2 - 06 / 10 2100 18,0a 567
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Momarken Travbane - 29/12 - 05 / 10 2140 dg a 111
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 1 07/12 - 01 / 5 2100 20,9a 22
9 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -11 -4 -0 -1 -3 -83 000
Challenge Me T.T. 9 Plass 103 000
5 år BRUN HP v.Great Challenger (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 18/11 - 03 / 5 2100 16,9a 575
e. Natalma Halbak v. Love You* (FR) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 02 / 6 1700 18,2ag 61
Tom Egil Kaspersen-Trine Kaspersen V. Hop Drammen Travbane 1 09/10 - 02 / 3 2500 18,0a 40
V. Hop Trine Kaspersen V. Hop Biri Travbane 0 29/9 - 06 / 1 2100 16,8a 94
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 5 05/9 - 02 / 6 1640 17,0a 48
10 2018: -8 -0 -2 -0 -2 -23 000 2017: -15 -2 -2 -0 -2 -59 000
Enjoythestar S.C. 10 Plass 122 000
6 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 0 03/5 - 04 / 1 1609 15,3a 39
e. Shadow of the Wind (US) v. Windsongs Legacy* (US) A. Akselsen Sørlandets Travpark - 15/4 - 05 / 9 1609 g6 ag 404
Rune Ellingsen /Loddefjord A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 11/3 - 03 / 5 2140 19,3ag 183
A. Akselsen Frode Hamre (T) F. Hamre Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 06 / 4 2100 18,9ag 73
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 01 / 7 2100 br ag 176
11 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2017: -11 -2 -2 -1 -4 -54 000
Coktail Classic 11 Plass 95 000
6 år BRUN HP v.Coktail Jet (FR) D. Dalen Bjerke Travbane 5 03/5 - 01 / 7 2100 15,1a 200
e. Dreamlands Oasis (US) v. Donerail* (US) G. Gundersen Drammen Travbane 0 12/4 - 04 / 1 1700 18,1ag 93
Stall Bergsund AS /Hønefoss G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 25/3 - 04 / 11 2100 17,0a 162
D. Dalen Trond Anderssen (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 14/3 - 07 / 2 2100 18,2a 185
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Bjerke Travbane 6 01/3 - 03 / 4 1609 16,9a 67
12 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Hot Chili Klenod 12 Plass 87 000
10 år BRUN HP v.Hot Chili Pepper M. Øyo Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 02 / 5 1700 17,6a 812
e. Klenod v. Speedy Tomali (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 22/3 - 05 / 11 1609 18,6a 387
Iselin Søreng /Oslo C. Hande Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 04 / 2 2100 19,0a 59
M. Øyo Iselin Søreng G. Austevoll Bjerke Travbane 0 30/11 - 04 / 6 2100 19,4a 504
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek V. Hop Bjerke Travbane 0 16/11 - 01 / 3 2100 17,8a 329