<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
HOPPECUPEN - FINALE
HOPPECUPEN - FINALE
Kaldblods 2120 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr., 40 m. ved 300.001 kr., 60 m. ved 575.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 110.000-55.000-27.500-13.000-9.000-(7.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-14-10 Plass : 12-14-10

1 2018: -11 -3 -2 -0 -1 -116 000 2017: -4 -2 -1 -0 -1 -35 000
Thale 2120 1 Plass 153 000
5 år SVART HP v.Bork Odin H. Eggen Bjerke Travbane 0 04/4 - 07 / 12 2100 34,5ag 158
e. Tora Stjerna v. Spikeld H. Holm Bjerke Travbane - 28/3 - 08 / 5 2140 dg 112
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus H. Holm Bjerke Travbane 6 21/3 - 05 / 10 2600 32,2ag 212
H. Holm Torbjørn Smedsrud H. Holm Drammen Travbane 0 03/3 - 07 / 10 2100 31,6ag 51
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 2 24/2 - 04 / 5 2160 29,2 42
2 2018: -8 -3 -0 -0 -0 -96 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 2140 1 Plass 225 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 9 2100 31,0ag 94
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 03/3 - 07 / 4 2100 29,5a 40
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Biri Travbane 1 16/2 - 06 / 7 2100 28,7a 94
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Østre Biri Travbane - 03/2 - 07 / 7 1609 dg a 216
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 05 / 11 2100 30,4 g 124
3 2018: -9 -3 -4 -0 -2 -169 930 2017: -6 -4 -0 -0 -2 -95 054
Mine 2 Plass 264 984
5 år SVART HP v.Lome Elden E. Rennesvik Biri Travbane 2 06/5 - 02 / 7 1609 26,4a 21
e. Minti v. Minpil S. Wassberg Forus Travbane 2 21/4 - 05 / 2 2040 27,1 75
Hovel Helmen /Gran A. Akselsen Bjerke Travbane 2 04/4 - 07 / 1 2100 29,0a 20
D. Dalen Hovel Helmen (A) D. Dalen Bjerke Travbane 1 28/3 - 08 / 7 2140 28,7 28
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 21/3 - 05 / 5 2600 31,8a 33
4 2018: -9 -2 -1 -2 -4 -129 000 2017: -12 -2 -4 -1 -4 -105 500
Løkki Flaksa 3 Plass 271 500
6 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen V. Kals Klosterskogen Travbane 6 30/4 - 06 / 15 2140 29,8 69
e. Steana v. Helmin Rigel V. Kals Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 05 / 10 2100 28,8ag 123
Vigdis C.O. Kals-Ole Gunnar Kals V. Kals Bjerke Travbane 3 28/3 - 08 / 10 2160 28,4 109
V. Kals V. Kals Jarlsberg Travbane 3 16/3 - 07 / 5 2100 29,1 18
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 24/2 - 04 / 15 2180 29,4 g 37
5 2018: -8 -0 -0 -2 -4 -43 500 2017: -9 -4 -1 -0 -0 -115 000
Stensvik Marikken 4 Plass 225 500
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 5 06/5 - 02 / 3 1609 26,8a 205
e. Kos Marie v. Kos Knekten A. Stensen Leangen Travbane 0 07/4 - 05 / 7 2160 29,4 178
Inger Adele H. Helseth /Averøy A. Stensen Leangen Travbane 6 26/2 - 04 / 9 2180 30,4 42
A. Stensen Gaute Inge Helseth (A) A. Stensen Biri Travbane 7 03/2 - 05 / 15 2140 30,7 101
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 3 27/1 - 06 / 5 2160 29,3 26
6 2018: -10 -1 -0 -2 -6 -68 000 2017: -25 -0 -2 -2 -13 -71 000
Hammerstjerna 5 Plass 292 222
9 år BORKET HP v.Spikeld B. Garberg Biri Travbane 3 06/5 - 02 / 1 1609 26,6a 120
e. Rigel Brit v. Rigel Jo B. Garberg Leangen Travbane 5 07/4 - 05 / 12 2180 28,2 896
Ivar Gafseth /Melhus A. Nilsen Leangen Travbane 5 01/4 - 06 / 7 1640 28,0a 673
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 1 26/3 - 07 / 7 2180 30,5 49
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek M. Fremstad Leangen Travbane 6 05/3 - 05 / 4 1640 28,7a 602
7 2018: -9 -0 -1 -3 -3 -69 280 2017: -17 -1 -2 -2 -7 -72 500
Torpa Oda 6 Plass 267 202
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Biri Travbane 0 06/5 - 02 / 8 1609 28,4ag 70
e. Prinsessa v. Røder L. Kolle Årjäng 3 15/4 - 07 / 2 2140 27,8 536
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik K. Johansen Bjerke Travbane 6 28/3 - 08 / 12 2160 29,4 117
L. Kolle Lovise Mohaugen L. Kolle Sørlandets Travpark 3 11/3 - 08 / 5 1609 29,2a 39
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Bjerke Travbane 3 24/2 - 04 / 7 2180 28,5 217
8 2018: -11 -1 -2 -1 -3 -99 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 2160 1 Plass 427 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Biri Travbane 3 20/4 - 05 / 1 1609 27,4a 62
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 2 14/4 - 03 / 4 2160 26,8 591
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/3 - 08 / 5 2140 28,8 79
G. Austevoll Tom Bjølgerud G. Austevoll Drammen Travbane 6 03/3 - 03 / 6 2120 28,8 260
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 24/2 - 06 / 5 2160 26,8 285
9 2018: -10 -1 -1 -2 -3 -94 260 2017: -17 -1 -0 -1 -6 -72 347
Vesle Maia 2 Plass 344 426
7 år M.BORKET HP v.Järvsöfaks (S) B. Humborstad Forus Travbane 0 21/4 - 05 / 8 2060 br g 124
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel B. Humborstad Leangen Travbane 3 07/4 - 05 / 8 2180 27,6 238
Stall Marie T.H. H. Eggen Bjerke Travbane 4 28/3 - 08 / 15 2180 28,1 83
B. Humborstad H. Eggen Jarlsberg Travbane 2 16/3 - 07 / 8 2120 28,3 42
svart m/gult belte & ermring. H. Eggen Drammen Travbane 0 03/3 - 03 / 3 2120 29,1 g 221
10 2018: -5 -1 -1 -2 -1 -112 500 2017: -15 -1 -0 -1 -6 -65 000
Valle Fryd 3 Plass 558 750
10 år SVART HP v.Åsajerven D. Dalen Bjerke Travbane 4 14/4 - 03 / 13 2180 26,0 106
e. Hjelset Edda v. Elding D. Dalen Sørlandets Travpark 2 24/3 - 03 / 3 2140 26,4 82
Team Hest D. Dalen Bjerke Travbane 3 24/2 - 06 / 4 2160 26,7 154
M. Gundersen Rita Kaasa D. Dalen Sørlandets Travpark 1 11/2 - 07 / 4 1640 27,8 23
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame A. Heisholt Bjerke Travbane - 16/12 - 08 / 5 2160 dg 314
11 2018: -12 -1 -2 -0 -4 -93 000 2017: -12 -3 -2 -1 -1 -358 000
Oriola 2180 1 Plass 635 000
6 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Forus Travbane 1 21/4 - 05 / 12 2080 25,4 159
e. Minardi v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 5 14/4 - 03 / 6 2160 27,2 222
Olav Knutsen /Nærbø E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 24/3 - 03 / 7 2160 br g 373
S. Wassberg Olav Knutsen Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 18/3 - 01 / 11 2100 27,2a 147
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame K. Johansen Bjerke Travbane 5 14/3 - 08 / 10 2160 27,9 161
12 2018: -7 -2 -2 -0 -2 -267 824 2017: -19 -7 -4 -1 -1 -461 000
Lykkje Borka 2 Plass 1 025 935
7 år BRUN HP v.Bork Odin Ø. Kihlstrøm Åby 5 28/4 - 03 / 7 2140 24,4 27
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Momarken Travbane 0 17/3 - 08 / 4 2140 br g 89
Ole Jakob Akre /Rendalen B. Steinseth Bjerke Travbane 1 24/2 - 06 / 13 2180 25,6 g 29
B. Steinseth B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 17/2 - 06 / 3 2100 26,7a 60
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane 2 27/1 - 08 / 3 2140 27,1 22
13 2018: -8 -4 -1 -1 -1 -267 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Tao Elda 3 Plass 921 302
10 år BRUN HP v.Bokli Eld R. Bjørnbeth Bjerke Travbane 1 14/4 - 03 / 9 2160 26,7 g 21
e. Tao Faksa v. Järvsöfaks (S) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 1 07/4 - 05 / 14 2200 26,5 43
Guri Irene Amundgaard /Dovre R. Bjørnbeth Leangen Travbane 3 26/3 - 04 / 5 1640 27,9 80
R. Bjørnbeth Mariann Therese Glemmestad (B) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 5 12/3 - 03 / 4 2140 27,2a 41
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame R. Bjørnbeth Bjerke Travbane 2 24/2 - 06 / 10 2180 25,6 66
14 2018: -10 -1 -2 -4 -0 -195 491 2017: -21 -8 -3 -1 -6 -989 066
Brenne Blissi 4 Plass 1 313 258
5 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 14/4 - 03 / 11 2180 26,0 30
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) B. Goop Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 06 / 10 2100 27,4a 71
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 24/3 - 03 / 10 2180 25,5 99
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 14/3 - 08 / 13 2180 26,6 22
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 03/3 - 03 / 13 2160 26,9 541
15 2018: -6 -1 -1 -1 -0 -66 491 2017: -20 -3 -5 -3 -3 -226 000
Rødmyrsfakså 5 Plass 726 491
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Forus Travbane 0 03/4 - 04 / 7 2100 br g 26
e. Lontå v. Elding G. Gudmestad Sørlandets Travpark - 24/3 - 03 / 8 2160 dg 116
Anita Larsen /Sveio G. Gudmestad Forus Travbane 2 27/2 - 02 / 4 1600 24,7a 52
G. Gudmestad G. Gudmestad Åby 0 03/2 - 03 / 5 2160 26,8 27
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl M. Øvestad Forus Travbane 3 16/1 - 08 / 2 2060 30,4 g 25