<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
FLATVARS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 265.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-11 Plass : 2-5-11

1 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -3 500 2018: -12 -1 -0 -0 -4 -27 991
Kilerauen 2100 1 Plass 219 574
7 år RØD V v.Krageboen O. Østre Momarken Travbane 0 06/5 - 06 / 5 2140 28,6a 247
e. Kilerosa v. Alm Hellin C. Hande Gävle - 22/3 - 04 / 2 2140 dg 70
Mariann Vebostad Trudvang /Borkenes O. Østre Klosterskogen Travbane 1 22/1 - 07 / 3 1700 29,9a 30
O. Østre O. Østre Biri Travbane 5 12/1 - 02 / 9 2100 31,8ag 54
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 5 20/11 - 05 / 4 2100 28,6ag 74
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -21 -8 -1 -0 -6 -279 261
Mjølner Zorro 2 Plass 398 658
6 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Färjestad 1 30/4 - 05 / 5 2180 27,8 24
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 7 19/4 - 05 / 9 2100 30,6ag 26
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Årjäng 2 08/4 - 03 / 5 2140 26,3a 19
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 21/3 - 05 / 7 2600 31,5a 82
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 06/3 - 06 / 2 2140 29,3a 35
3 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 3 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Momarken Travbane 0 06/5 - 06 / 7 2140 28,8a 389
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Momarken Travbane 4 24/4 - 01 / 6 2140 28,0a 377
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Bjerke Travbane 0 11/4 - 08 / 11 2100 28,8a 901
R. Sveen R. Sveen Bjerke Travbane 0 04/4 - 05 / 11 2100 30,5a 676
brun m/røde seler R. Sveen Drammen Travbane 6 18/3 - 02 / 10 2100 30,0a 328
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -3 -8 -3 -3 -178 104
Alm Nagano 4 Plass 357 316
7 år RØD V v.Moe Odin M. Gundersen Momarken Travbane 3 24/4 - 05 / 1 2140 29,0a 116
e. Alm Tara v. Rigel Jo G. Gundersen Biri Travbane 2 06/4 - 05 / 1 1609 26,9a 15
Knut Alm /Jaren G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 30/3 - 07 / 3 1700 26,9a 55
G. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) G. Gundersen Bjerke Travbane 1 15/3 - 02 / 4 1609 29,3a 17
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Bjerke Travbane 2 07/3 - 05 / 10 2100 28,6a 91
5 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -36 000 2018: -17 -3 -3 -3 -5 -135 233
Valle Storm 5 Plass 388 733
6 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Momarken Travbane 4 24/4 - 05 / 2 2140 29,2a 34
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 3 11/4 - 08 / 1 2100 27,6a 63
Stall 4 rette E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 30/3 - 07 / 4 1700 26,8a 45
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 0 09/3 - 02 / 6 2100 29,0a 35
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/12 - 04 / 11 2100 29,3a 44
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -16 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 6 Plass 310 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden H. Holm Magnor Travbane 4 01/5 - 07 / 1 1600 28,5 297
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Årjäng 5 08/4 - 03 / 7 2140 27,4a 789
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Jarlsberg Travbane 4 16/3 - 07 / 4 2100 29,3 105
S. Fossen S. Fossen Momarken Travbane 6 06/3 - 06 / 7 2140 30,1a 196
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Momarken Travbane 0 22/2 - 02 / 4 1640 28,1a 417
7 2018: -14 -0 -2 -1 -3 -30 982 2017: -22 -5 -2 -1 -6 -156 000
Eldhusodin 7 Plass 248 537
5 år SVART H v.Bork Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 19/4 - 05 / 3 2100 dg a 96
e. Eldhusflya v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 11/4 - 08 / 7 2100 28,6a 185
Bjørn Vethe-Halle Vinsand Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 8 2100 31,7a 103
Å. Tengsareid Andreas Opheim (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 06/3 - 06 / 8 2140 29,6a 28
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 08/2 - 06 / 9 2100 30,7a 51
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -29 500
Lome Frikk 8 Plass 231 621
8 år SVART V v.H.G. Balder E. Høitomt Biri Travbane 4 06/4 - 05 / 11 1609 27,3a 298
e. Lome Lerka v. Spikeld E. Vinvand Bjerke Travbane 5 16/8 - 03 / 5 2160 29,1 344
Vidar Olsen-Mette Iversen Å. Tengsareid Biri Travbane - 28/7 - 09 / 1 1609 dg a 51
D. Dalen Vidar Olsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 22/7 - 06 / 7 2140 27,6ag 376
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Robertsen Bjerke Travbane P 19/7 - 21 / 1 2140 36,3 P
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 9 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Bjerke Travbane - 11/4 - 08 / 6 2100 dg a 60
e. Id Elida v. Elding G. Austevoll Sørlandets Travpark 4 24/3 - 09 / 5 2609 28,5a 51
Stall Ida Christine B. Steinseth Bjerke Travbane 1 07/3 - 05 / 3 2100 28,5a 46
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Bjerke Travbane - 24/2 - 02 / 9 1609 dg a 151
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 7 31/1 - 09 / 12 2160 29,7 58
10 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -14 -0 -1 -1 -4 -25 554
Furderud Svarten 10 Plass 277 347
11 år SVART H v.Bokli Eld J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 18/4 - 06 / 9 2100 28,8a 263
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Årjäng 7 08/4 - 03 / 8 2140 27,5a 1199
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 06 / 12 2100 34,2a 720
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane 0 25/1 - 02 / 1 1609 30,6a 168
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Bjerke Travbane 0 20/1 - 04 / 6 2100 32,4a 460
11 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -22 500 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 11 Plass 363 206
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 13 2140 30,8 g 874
e. Storeng Silva v. Elding D. Dalen Årjäng - 26/4 - 03 / 1 2140 dg 652
Lovise Mohaugen-Knut Andresen L. Kolle Drammen Travbane 4 12/4 - 02 / 7 2100 28,9ag 155
V. Hop Lovise Mohaugen L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 30/3 - 07 / 6 1700 28,1a 550
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 02/3 - 01 / 2 2100 31,0ag 513