<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
REMINSTJERNAS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 21.001 kr.
For 3-15-årige høyest 36.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-4 Plass : 6-5-4

1 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -9 000 2017: -10 -0 -0 -0 -5 -11 000
Fesethlilja 2100 1 Plass 20 000
8 år BORKET HP v.Feseth Lynet R. Hop Bergen Travpark 5 26/4 - 01 / 1 2120 36,6 395
e. Vintergull v. Atom Vinter O. Wassberg Bergen Travpark 6 12/4 - 02 / 5 2120 36,8 g 570
Kjell Aspeseter /Sogndal O. Wassberg Bergen Travpark 0 01/2 - 04 / 1 2100 br g 181
Å. Tengsareid Kjell Aspeseter S. Wassberg Bergen Travpark 4 18/1 - 07 / 2 2100 38,6 g 192
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Wassberg Bergen Travpark 6 07/12 - 08 / 4 2120 39,4 g 148
2 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -9 -0 -1 -2 -3 -23 000
Spang Remina 2120 1 Plass 35 000
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Momarken Travbane 6 02/4 - 04 / 13 2180 34,2 185
e. Tullmi v. Spang Best K. Johansen Bjerke Travbane - 01/3 - 07 / 7 2100 dg a 174
Iselin Mysen-Marinus A. Beck K. Johansen Biri Travbane 3 16/2 - 08 / 8 2140 33,0 130
I. Mysen K. Johansen Momarken Travbane 5 06/2 - 03 / 10 2160 34,4 487
Svart, røde ermer&sidef,gule ruter,rek K. Johansen Bjerke Travbane 4 25/1 - 06 / 4 2100 36,1a 267
3 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 2 Plass 33 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Magnor Travbane 4 01/5 - 06 / 7 2040 34,7 448
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Biri Travbane 0 20/4 - 09 / 4 2120 33,9 g 451
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær E. Høitomt Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 13 2120 36,3 g 66
L. Revheim Johan Petter Gustavsen L. Revheim Biri Travbane 6 09/3 - 08 / 9 2120 34,3 g 718
Blå m/L.B.R. i hvitt. L. Revheim Bjerke Travbane - 14/2 - 10 / 10 2160 dg 206
4 2018: -13 -0 -1 -1 -5 -30 000 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500
Såstad Stjernen 3 Plass 41 500
6 år BRUN V v.Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 4 28/4 - 01 / 12 2120 31,0 112
e. Korrell Stjerna v. Eng Svarten H. Holm Drammen Travbane 4 19/4 - 03 / 6 2100 32,2a 374
Ola Saastad /Vikersund H. Holm Drammen Travbane 0 05/4 - 03 / 4 2100 36,6a 243
H. Holm Ola Saastad D. Dalen Biri Travbane 4 23/3 - 08 / 14 2120 34,4 g 139
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 4 14/3 - 09 / 13 2160 33,1 433
5 2018: -9 -0 -3 -2 -2 -33 500 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -5 000
Alm Kine 4 Plass 44 700
7 år BRUN HP v.Lome Elden G. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 08 / 9 2100 32,1a 90
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) G. Gundersen Drammen Travbane 2 19/4 - 03 / 2 2100 31,9a 48
Magne Helgesen /Vikersund G. Gundersen Momarken Travbane 3 10/4 - 08 / 8 2160 33,2 57
G. Gundersen Magne Helgesen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 25/3 - 08 / 10 2120 34,4 80
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 15/3 - 07 / 13 2120 36,1 48
6 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -19 000 2017: -4 -0 -1 -0 -1 -15 000
Nårje 5 Plass 34 000
4 år SVART H v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 2 23/3 - 08 / 7 2120 33,9 33
e. Ferda v. Lauvås Pipo B. Steinseth Biri Travbane 1 23/2 - 08 / 10 2120 33,1 42
Kjell Olav Hoelsveen /Reinsvoll B. Steinseth Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 5 2100 37,4 g 48
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 5 28/7 - 01 / 13 2120 34,3 71
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane - 15/5 - 02 / 4 2140 dg r 12
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -1 -0 -0 -20 000
Rappfrøya 6 Plass 33 200
9 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 01/9 - 04 / 9 2120 dg 51
e. Mor Lille v. Spang Best T. Wassberg Bergen Travpark 2 19/8 - 01 / 5 2120 33,1 g 40
Marianne Vikheim-Egil Lærum T. Wassberg Bergen Travpark 0 03/8 - 04 / 9 2120 34,9 g 61
D. Dalen Marianne Vikheim (A) Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 18/6 - 02 / 9 2120 dg 96
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Wassberg Bergen Travpark 1 18/5 - 03 / 7 2120 31,9 195
8 2018: -9 -0 -0 -2 -5 -22 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Santans 7 Plass 27 000
4 år MØRKBR V v.Joker Elden P. Sem Drammen Travbane 5 28/4 - 01 / 9 2120 32,0 679
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Drammen Travbane 0 19/4 - 03 / 7 2100 33,9ag 407
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Momarken Travbane 7 10/4 - 08 / 7 2160 33,6 553
A. Bye Trygve Bjørge P. Sem Biri Travbane 7 23/3 - 08 / 9 2120 36,3 g 344
blå m/hvite ermer og hvit sirkel P. Sem Drammen Travbane 5 03/3 - 01 / 3 2100 34,9 54
9 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -21 000 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -14 000
Malala 8 Plass 35 000
5 år BRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Biri Travbane 1 20/4 - 09 / 3 2100 31,5 63
e. Stri v. Rappfot G. Austevoll Momarken Travbane 4 10/4 - 08 / 5 2140 34,1 g 31
Morten Antonsen-Lise-Lotte Antonsen G. Austevoll Momarken Travbane - 12/12 - 08 / 6 2140 dg 42
G. Austevoll Morten Antonsen (T) G. Austevoll Momarken Travbane 1 05/12 - 08 / 12 2140 35,7 49
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 17/11 - 01 / 8 2100 36,1 g 181
10 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -30 500
Bovis Mira 9 Plass 32 500
4 år SVART HP v.Briskeby Philip G. Gundersen Bjerke Travbane 0 25/4 - 10 / 11 2160 37,9 g 300
e. Valle Lilo v. Mørtvedt Jerkeld A. Sjoner Leangen Travbane 0 16/4 - 10 / 7 2160 35,1 g 743
Trine Furunes-Emily Elain Furunes R. Bjørnbeth Leangen Travbane 6 13/11 - 07 / 6 2160 38,2 g 173
K. Kvasnes Trine Furunes A. Sjoner Leangen Travbane 5 21/10 - 01 / 2 2160 35,1 193
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek A. Sjoner Bjerke Travbane 0 11/10 - 01 / 6 2140 br g 187