<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
LUNDIS LØP
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-9 Plass : 5-6-9

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lome Diva 2100 1 Plass 0
3 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Biri Travbane P 26/1 - 20 / 2 2100 41,6 P
e. Lomevilja v. Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane 20/10 - 21 / 1 2100 44,4 N
Vidar Olsen /Heggenes Å. Tengsareid Biri Travbane 29/9 - 21 / 1 2100 48,5 B
Å. Tengsareid Vidar Olsen
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
2 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -7 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Borka Støvern 2 Plass 7 500
6 år BORKET V v.Norheim Faksen F. Hansen Jarlsberg Travbane 6 27/4 - 07 / 7 2120 34,0 1313
e. Tang Borka v. Bork Rigel D. Dalen Drammen Travbane - 20/12 - 07 / 7 2100 dg 196
Bjarne Snersrud-Liv F. Snersrud F. Hansen Drammen Travbane P 05/12 - 20 / 5 2120 39,5 P
F. Hansen Bjarne Snersrud
blå m/hvite bomber, mansjetter.
3 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -18 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Sirpa 3 Plass 18 500
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Holm Biri Travbane P 20/4 - 20 / 3 2100 35,8 P
e. Jærvsøsirpa (S) v. Babsson* (S) E. Holm Biri Travbane 14/8 - 24 / 8 2120 55,6 g B
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes E. Holm Biri Travbane 10/7 - 24 / 7 2100 57,7 B
E. Holm Kjell Aage Øie-Kjølstad
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hornmo Lill 4 Plass 0
5 år BRUN HP v.Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane P 20/4 - 20 / 8 2120 34,8 P
e. Hornmo Blessa v. Trons Trollmin* O. Østre Biri Travbane 28/8 - 21 / 10 2120 51,4 B
Ole Eggen-Leif Harald Eggen O. Østre Biri Travbane 14/8 - 24 / 4 2100 55,0 B
B. Steinseth Ole Eggen
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
5 2018: -8 -2 -3 -1 -1 -55 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lille Halvor 5 Plass 55 500
6 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Biri Travbane P 20/4 - 20 / 6 2100 34,3 P
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Momarken Travbane 01/7 - 23 / 6 2160 49,4 B
Kristin Andersgaard-Stein-Erik Robøle S. Weberg Bjerke Travbane 18/6 - 20 / 8 2160 51,8 B
A. Stensen Kjetil Helgestad (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
6 2018: -6 -0 -2 -1 -1 -18 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Tåga Prinsen (S) 6 Plass 18 000
4 år BRUN V v.Moe Svarten J. Bjerring Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 8 2160 34,9 P
e. Gomnes Terna v. Alm Viktor K. Djøseland Forus Travbane - 04/6 - 08 / 2 2040 dg 82
Gisle Vold /Sandnes Å. Tengsareid Forus Travbane P 04/4 - 20 / 3 2060 39,0 P
J. Bjerring S. Weberg Åmål P 25/8 - 20 / 3 2100 50,1 P
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek
7 2018: -7 -0 -0 -2 -4 -20 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Fjellvang Frøkna 7 Plass 20 000
7 år BRUN HP v.Odins Kjempe M. Sørvik Momarken Travbane 4 06/5 - 07 / 1 2140 36,0 g 430
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) M. Sørvik Momarken Travbane - 05/12 - 08 / 1 2140 dg r 34
Leif Solemsli /Vang I Valdres H. Holm Biri Travbane P 24/11 - 20 / 2 2100 38,0 P
J. Kvikstad Martine O. Sørvik (T) J. Kvikstad Biri Travbane N 14/6 - 20 / 6 2120 brp g N
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler
8 2018: -8 -2 -0 -0 -1 -26 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Helmen Terna 8 Plass 26 000
5 år SVART HP v.Alm Viktor M. Gundersen Biri Travbane P 20/4 - 20 / 7 2120 33,8 P
e. Eldama v. Elding
Paul Helmen-Pål Jacob Helmen
G. Gundersen Paul Helmen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
9 2018: -6 -1 -1 -2 -1 -36 359 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Iris 9 Plass 36 359
6 år SVART HP v.Krageboen G. Austevoll Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 6 2160 34,0 P
e. Tao Lykke v. Tand Troll* (S)
Anne Line Håkerud /Stavsjø
G. Austevoll Roy Håkerud
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stasline 10 Plass 2 000
4 år MØRKBR HP v.Joker Elden P. Hvattum Biri Travbane P 20/4 - 20 / 9 2120 33,6 P
e. Trineline v. Järvsöfaks (S) P. Hvattum Bjerke Travbane 19/10 - 20 / 6 1660 54,8 B
Per M. Hvattum /Brandbu
P. Hvattum
hvit m/grønn stjerne og ermstripe