Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1
GENTLE TILLYS HOPPESERIE
GENTLE TILLYS HOPPESERIE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 75.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-3 Plass : 4-9-3

1 2018: -16 -0 -3 -2 -3 -47 491 2017: -8 -0 -2 -2 -0 -26 212
Aspire (S) 2100 1 Plass 86 600
6 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) P. Midtfjeld Färjestad 0 30/4 - 06 / 4 2140 16,4 g 999
e. Coyne (S) v. Nuclear Kosmos* (US) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 01 / 3 2100 17,8a 102
Petter Glittum /Larvik A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 25/3 - 04 / 6 2100 17,3a 191
A. Akselsen Petter Glittum (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 15/3 - 04 / 4 1700 17,7a 61
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 08/3 - 08 / 1 2100 21,5a 91
2 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -14 -0 -3 -2 -5 -38 000
Cara Maris* (FR) 2 Plass 65 000
6 år BRUN HP v.Ganymede (FR) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 18/1 - 01 / 5 2140 20,7a 193
e. Gloria Maris (FR) v. Workaholic (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 30/10 - 04 / 3 2100 18,8a 225
Tom Forkerud /Skotterud Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 17/10 - 02 / 3 2100 19,5ag 282
V. Hop Tom Forkerud (T) D. Dalen Leangen Travbane 3 02/10 - 02 / 2 1640 16,6a 76
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Momarken Travbane 6 28/9 - 05 / 7 2140 17,4a 171
3 2018: -8 -0 -3 -1 -1 -32 991 2017: -13 -0 -1 -0 -6 -45 000
Coktail's Hangover 3 Plass 77 991
4 år RØD HP v.Coktail Jet (FR) C. Antonsen Bjerke Travbane 5 25/4 - 05 / 4 2100 16,5a 236
e. Eternal O. v. Dream Vacation* (US) G. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 09/4 - 08 / 1 1700 17,7a 25
Mette Lise Vollebek-Henrik Glimo Hansen G. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 15/3 - 04 / 7 1700 17,7a 28
G. Antonsen G. Antonsen Biri Travbane 2 23/2 - 02 / 7 1609 16,3a 96
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 0 14/2 - 01 / 2 2100 18,5a 35
4 2018: -15 -1 -0 -1 -6 -41 000 2017: -10 -1 -1 -1 -6 -39 500
Sonador R.M. 4 Plass 85 500
5 år BRUN HP v.Thai Tanic E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 01 / 1 1609 15,2a 111
e. Laguna Dun Dee v. Korean* (FR) T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 09/4 - 08 / 5 1700 17,8a 67
Rita Moen /Porsgrunn G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 04 / 10 2100 18,9a 645
T. Solberg Per Gottling (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 15/3 - 04 / 3 1700 17,9a 101
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Sørlandets Travpark 6 11/3 - 02 / 9 2140 19,3a 466
5 2018: -19 -0 -4 -3 -9 -72 500 2017: -8 -1 -0 -0 -4 -34 000
Josephine 5 Plass 106 500
4 år MØRKRØD HP v.Lindy Lane* (US) G. Mikkelsen Forus Travbane 2 14/4 - 05 / 8 2040 17,2a 207
e. Lupin Vang (DK) v. S.J.'s Photo* (US) S. Wassberg Forus Travbane 5 03/4 - 03 / 2 2040 nc a 103
Håkon B. Steine /Norheimsund S. Wassberg Forus Travbane 6 20/3 - 06 / 8 2040 17,9a 201
Å. Tengsareid Stian Svendsen (A) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 11/2 - 03 / 8 2160 20,8 37
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam S. Wassberg Forus Travbane 4 16/1 - 02 / 2 1600 18,1a 224
6 2018: -10 -1 -0 -3 -1 -38 500 2017: -6 -0 -2 -2 -1 -61 000
Hearthammer 6 Plass 99 500
4 år BRUN HP v.Revenue* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/4 - 05 / 5 2100 16,7a 62
e. Peacekeeper v. Super News (US) D. Dalen Momarken Travbane 3 17/4 - 03 / 7 1640 14,8a 132
Kai Frode Olsen-Audun S. Pettersen D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 01/12 - 05 / 3 2100 17,0a 236
D. Dalen Kai Frode Olsen D. Dalen Bjerke Travbane 0 13/11 - 02 / 4 2100 17,8ag 65
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 3 18/10 - 03 / 7 2100 17,2a 84
7 2018: -10 -0 -0 -0 -7 -20 500 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000
Florry's Princess 7 Plass 57 500
5 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) A. Berås Sørlandets Travpark 6 28/4 - 04 / 2 2140 18,4a 1631
e. Florry's Survivor v. Rockaroundtheclock* (US) A. Berås Sørlandets Travpark 5 08/4 - 03 / 6 2140 18,6a 648
Stall Bjørnsteinsmyr J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 04 / 1 1700 18,1a 390
A. Berås Rikki Aanonsen A. Berås Sørlandets Travpark 11 11/3 - 05 / 1 1640 19,2 576
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 4 11/2 - 03 / 10 2160 21,1 429
8 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -9 500 2017: -12 -2 -3 -1 -6 -58 169
Enjoy the World (S) 8 Plass 67 669
4 år LYSBRUN HP v.Enjoy Lavec* (S) E. Linn Klosterskogen Travbane 1 02/11 - 01 / 5 2100 17,0a 23
e. Exciting Lavec (S) v. Reve D'udon* (FR) E. Linn Klosterskogen Travbane 1 26/10 - 08 / 4 2100 19,5a 88
Stall Panorama E. Linn Klosterskogen Travbane 3 12/10 - 03 / 2 2100 18,5a 37
E. Linn E. Linn Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 03 / 10 2100 19,3a 123
Hvit m/svarte ermer & sidefelt, rekl E. Linn Bjerke Travbane 4 13/9 - 01 / 8 2100 17,9a 213
9 2018: -11 -2 -1 -0 -6 -69 563 2017: -11 -1 -1 -2 -2 -38 500
Selma Frecel 9 Plass 108 063
4 år MØRKBR HP v.Raja Mirchi* (S) M. Høitomt Sørlandets Travpark 4 28/4 - 04 / 4 2140 18,1a 17
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 1 11/4 - 03 / 3 2100 16,5a 68
Stall Lydløs M. Høitomt Momarken Travbane 4 29/3 - 05 / 4 2140 19,1ag 106
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 04 / 10 2100 20,1a 72
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Momarken Travbane 0 14/10 - 09 / 10 2140 15,8a 479