<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2
KLOSTERTRAVETS DAMEGRUPPE's DAMELØP
MAIDEN SPESIAL - DAMELØP
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 115.000 kr. Også for 3-15-årige som ikke har seiret.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-6 Plass : 3-5-6

1 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -13 -0 -1 -0 -6 -24 000
B.B. Juventus 1700 1 Plass 102 600
10 år RØD V v.Prins Juventus A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 08/2 - 04 / 4 2100 33,6a 494
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 29/1 - 02 / 1 2100 34,3a 284
Silje T. Heistad-Helge Heistad A. Frønes Sørlandets Travpark 7 17/12 - 02 / 5 2160 31,7 320
A. Hagmann Helge Heistad A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 05 / 7 2100 31,4a 322
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Frønes Jarlsberg Travbane 7 01/12 - 02 / 7 2100 30,8a 1190
2 2018: -12 -0 -0 -2 -3 -33 318 2017: -16 -0 -1 -2 -9 -214 634
Mai Oda 2 Plass 247 952
4 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane - 06/5 - 03 / 4 2100 dg a 640
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) B. Steinseth Momarken Travbane - 17/4 - 04 / 9 2200 dg 601
Merete Viksås /Roa B. Steinseth Bollnäs 6 13/4 - 07 / 10 2180 30,6 g 256
K. Kvasnes Merete Viksås B. Steinseth Momarken Travbane 0 06/3 - 02 / 2 2140 31,0ag 88
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek B. Steinseth Biri Travbane 6 23/2 - 01 / 9 2100 28,9a 192
3 2018: -5 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -10 -4 -3 -2 -0 -101 000
Kolbu Kæsj 3 Plass 128 000
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) A. Stensen Bjerke Travbane 3 03/5 - 03 / 3 2100 29,8a 31
e. Valle Terna v. Metsgar A. Stensen Bjerke Travbane 4 24/1 - 05 / 10 2100 32,1a 37
Stall Kolbu Kæsj A. Stensen Bjerke Travbane 6 11/1 - 03 / 6 2100 30,2ag 32
A. Frønes Finn Holmen (T) A. Stensen Biri Travbane 1 22/12 - 04 / 2 2100 31,2a 31
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Stensen Biri Travbane 1 08/12 - 07 / 6 1609 30,1a 41
4 2018: -22 -0 -0 -1 -10 -37 500 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 4 Plass 144 000
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Bjerke Travbane 0 04/4 - 04 / 5 1640 34,5 491
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 07 / 2 2100 35,4ag 621
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 05 / 1 2100 31,4 688
C. Hande Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 8 02/11 - 05 / 12 2140 31,5 995
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek E. Gravdal Sørlandets Travpark 6 29/10 - 05 / 4 2140 31,8a 663
5 2018: -18 -0 -1 -2 -4 -33 000 2017: -15 -0 -2 -0 -3 -209 000
Vertigo Prinsesso 5 Plass 303 500
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin B. Steine Bergen Travpark 3 03/5 - 06 / 4 2100 28,5 303
e. Rei Spika v. Spikeld B. Steine Bergen Travpark 0 26/4 - 02 / 13 2120 30,2 149
Håkon B. Steine /Norheimsund B. Steine Bergen Travpark 3 12/4 - 10 / 5 1600 29,0 410
C. Svendsen Håkon B. Steine (A) B. Steine Bergen Travpark 0 05/4 - 06 / 9 2120 30,2 179
Blå m/sølv skr.bånd.sort erm.rekl. V. Steine Bergen Travpark 5 22/2 - 08 / 3 2100 29,6 305
6 2018: -12 -0 -1 -3 -3 -31 500 2017: -3 -0 -0 -0 -3 -9 000
Kaptein Sabeltann 6 Plass 96 000
9 år BRUN V v.Lome Kongen P. Kals Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 04 / 1 2100 31,6a 51
e. Troll Rigela v. Frigg Mollyn Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 24/3 - 01 / 10 2180 35,5 g 315
Nathalie Jåsund Pedersen /Brennåsen M. Solås Sørlandets Travpark 0 11/2 - 04 / 10 2160 35,3 521
H. Kolle Øystein Tjomsland (T) M. Solås Sørlandets Travpark 8 17/12 - 02 / 14 2160 31,8 857
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek M. Solås Sørlandets Travpark 6 19/11 - 08 / 7 2140 33,4a 94
7 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
H.M. Urd 7 Plass 67 200
8 år MØRKBR HP v.Norne G. Nordbotten Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 12 2160 34,6 792
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Klosterskogen Travbane - 19/4 - 04 / 11 2100 dg a 837
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Drammen Travbane - 12/4 - 01 / 1 1700 dg a 638
J. Eilertsen Geir Nordbotten (B) G. Nordbotten Sørlandets Travpark 0 28/1 - 02 / 2 2140 34,1 g 662
Svart/gull skrådelt, hvit kant L. Kolle Sørlandets Travpark 8 14/1 - 02 / 2 2140 32,8 657
8 2018: -14 -0 -2 -1 -5 -36 500 2017: -10 -0 -1 -0 -5 -27 000
Bjønnum Jerka 8 Plass 120 500
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 03 / 10 2120 32,2 g 492
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 03 / 9 2120 33,8 g 536
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 08/3 - 04 / 6 2100 34,7a 97
A. Robertsen Janne Aadna O. Kjenner Klosterskogen Travbane 5 09/11 - 02 / 11 2100 32,0ag 123
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 26/10 - 04 / 10 2120 30,6 293
9 2018: -9 -0 -2 -1 -3 -28 000 2017: -15 -0 -0 -0 -8 -26 000
Storler Guten 9 Plass 213 000
13 år SVART V v.Mentor Mollyn H. Holm Bjerke Travbane - 26/4 - 04 / 6 2100 dg a 255
e. Troll Lisa v. Troll Jahn G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 13/4 - 01 / 8 2100 28,4a 224
Rannveig Grorud /Sem G. Austevoll Bjerke Travbane - 15/3 - 02 / 9 1609 dg a 157
C. Kjenner Rannveig Grorud G. Austevoll Momarken Travbane 2 06/3 - 02 / 7 2140 30,0a 48
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek G. Austevoll Biri Travbane 5 23/2 - 01 / 4 2100 28,6a 187
10 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Nygårds Viking 10 Plass 81 000
9 år BRUN V v.Alm Viktor A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 04 / 1 1609 31,5ag 340
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 0 15/4 - 02 / 5 2140 32,9 g 460
Dag Nilsen-Nina Sondresen T. Sør-Reime Forus Travbane 0 20/3 - 02 / 6 2040 31,6ag 830
E. Linn Dag Nilsen T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 12 11/3 - 06 / 3 2140 32,7 1043
Hvit m/svarte ermer & sidefelt, rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 8 28/1 - 03 / 9 2220 34,1 293