<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4
ORKANs løp

Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 42.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-8 Plass : 6-3-8

1 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -22 000 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -16 000
Gyri Jerven 1700 1 Plass 38 000
4 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 6 25/4 - 10 / 8 2160 33,5 g 129
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 5 19/4 - 03 / 4 2100 32,7a 58
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 13/4 - 08 / 8 2120 33,9 177
E. Høitomt Olav Kaasin E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 08/3 - 07 / 10 2120 dg 133
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 22/1 - 03 / 5 2120 38,0 181
2 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -22 000
Huseby Snuppa 2 Plass 28 500
4 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 30/4 - 08 / 10 2100 32,3a 1466
e. Moe Svalin v. Spikeld E. Gravdal Bjerke Travbane - 25/4 - 10 / 5 2140 dg 530
Eivind Gravdal /Hof G. Flåten Drammen Travbane 5 30/10 - 07 / 7 2120 35,5 g 72
E. Gravdal G. Flåten Drammen Travbane - 23/10 - 07 / 8 2120 dg 169
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 4 04/10 - 09 / 7 2160 34,4 59
3 2018: -5 -0 -4 -0 -1 -30 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sitje Rapp 3 Plass 50 500
5 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Klosterskogen Travbane 2 30/4 - 08 / 1 2100 31,9ag 61
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane 2 09/4 - 03 / 12 2120 33,2 104
Team Rapp J. Undem Sørlandets Travpark 2 24/3 - 01 / 4 2140 33,5 287
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Klosterskogen Travbane P 08/2 - 20 / 1 2100 36,3 P
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 08 / 5 2120 34,3 g 139
4 2018: -5 -0 -1 -0 -4 -20 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Songe Mai 4 Plass 41 500
8 år SVART HP v.Lome Kongen P. Kals Sørlandets Travpark 4 15/4 - 07 / 4 2140 32,2a 181
e. Eike Borka v. Bork Rigel K. Hauge Sørlandets Travpark 4 11/2 - 08 / 5 2180 36,9 g 78
Rune Stea Christiansen-Grethe Andersen K. Hauge Sørlandets Travpark 2 28/1 - 03 / 1 2160 34,1 433
P. Kals Rune Stea Christiansen K. Hauge Sørlandets Travpark 6 14/1 - 07 / 8 2180 36,8 195
Gull M/rødt sidefelt og ermer. K. Hauge Sørlandets Travpark 8 08/10 - 03 / 2 2140 33,1 1066
5 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -3 -0 -1 -1 -1 -10 500
Bare Christina 5 Plass 16 500
4 år BRUN HP v.Alsaker Piril L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 08 / 12 2100 36,0a 773
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 19/4 - 03 / 5 2100 32,0a 87
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 09/4 - 03 / 3 2100 34,8 g 147
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 7 07/9 - 03 / 1 2100 34,4 65
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 07 / 4 2100 35,1 153
6 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -8 -0 -0 -0 -3 -7 000
Dag Eldmi 6 Plass 41 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) D. Dalen Sørlandets Travpark 3 15/4 - 07 / 5 2140 31,5ag 150
e. Dag Mi v. Elding A. Berås Sørlandets Travpark 5 11/3 - 07 / 3 2180 40,0 g 161
Tina Marie K. Kolstad-Audun Kolstad P. Kals Sørlandets Travpark 0 03/12 - 07 / 6 2160 br g 659
D. Dalen Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 7 22/10 - 07 / 7 2220 38,3 g 214
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Berås Sørlandets Travpark 8 06/8 - 07 / 8 2180 38,8 g 81
7 2018: -6 -0 -0 -1 -4 -17 000 2017: -8 -0 -0 -0 -8 -19 000
Jenny Lill 7 Plass 41 000
5 år BRUN HP v.Bork Odin A. Berås Sørlandets Travpark 0 15/4 - 07 / 6 2140 34,1ag 159
e. Marina Lill v. Marine Svarten A. Berås Klosterskogen Travbane 4 08/3 - 07 / 7 2120 35,0 347
Dagfinn Svantesen /Fevik A. Berås Sørlandets Travpark 7 11/2 - 04 / 3 2140 35,2 519
A. Berås Dagfinn Svantesen A. Berås Sørlandets Travpark 5 28/1 - 03 / 2 2160 35,0 201
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 3 14/1 - 07 / 6 2180 33,8 126
8 2018: -10 -0 -1 -1 -5 -23 000 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -21 000
A.H. Svarten 8 Plass 44 000
4 år SVART V v.Skibber V. Hop Klosterskogen Travbane 7 30/4 - 08 / 11 2100 33,0a 555
e. Bø Katinka v. Vital Pil V. Hop Drammen Travbane 6 19/4 - 03 / 1 2100 32,7ag 53
Andres Hegna-Grethe Hegna V. Hop Klosterskogen Travbane 8 09/4 - 03 / 9 2120 34,6 g 294
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 03 / 1 2100 33,1 919
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 6 16/3 - 03 / 2 2100 34,4 g 62