<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
ASSARs løp
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 6.001 kr.
For 3-15-årige høyest 15.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-14 Plass : 5-3-14

1 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Fyms Faks 2100 1 Plass 6 500
5 år MØRKBR V v.Voje Faks A. Frønes Jarlsberg Travbane 8 27/4 - 07 / 6 2120 35,0 g 1581
e. Storhaug Trolla v. Moe Odin A. Frønes Klosterskogen Travbane 4 19/4 - 07 / 3 2100 38,8 rg 152
Yvonne Brettvik /Porsgrunn A. Frønes Drammen Travbane - 30/4 - 07 / 12 2100 dg 266
A. Frønes Yvonne Brettvik K. Malmin Jarlsberg Travbane P 20/4 - 20 / 9 2120 39,4 g P
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Klosterskogen Travbane 05/11 - 20 / 1 1700 54,9 g B
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Cornelius 2 Plass 0
3 år SVART H v.Åsajerven J. Gaustad Jarlsberg Travbane P 25/3 - 20 / 6 2120 39,2 P
e. Hilderid v. Lome Elden J. Gaustad Klosterskogen Travbane 16/9 - 20 / 3 2120 52,4 B
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Klosterskogen Travbane 24/8 - 21 / 4 1720 58,3 B
J. Gaustad
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl
3 2018: -3 -0 -2 -1 -0 -15 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nubgards Stina 3 Plass 17 500
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 27/4 - 07 / 3 2100 32,9 382
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 13/4 - 20 / 8 2120 37,8 P
Inge Brusletto /Geilo P. Sem Drammen Travbane 6 10/12 - 01 / 2 2100 41,2 361
G. Austevoll Inge Brusletto J. Landaas Bergen Travpark 0 15/10 - 10 / 4 2100 41,0 519
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Sem Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 09 / 7 2100 38,6 831
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eldoda 4 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Tekno Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane P 19/4 - 20 / 1 2100 33,5 P
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 26/10 - 20 / 1 1700 47,9 B
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 24/9 - 21 / 5 1720 br g N
T. Solberg Oddbjørn Johansen T. Solberg Jarlsberg Travbane 12/9 - 22 / 9 2120 54,1 B
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
5 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Aasvind 5 Plass 18 000
3 år MØRKBR H v.Saras Tofte G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 13/4 - 08 / 5 2100 34,5 71
e. Hovsjerka v. Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Jarlsberg Travbane P 25/3 - 20 / 10 2120 37,2 P
Stall Aasvind O. Østre Jarlsberg Travbane 15/10 - 20 / 6 2120 47,4 B
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 18/8 - 20 / 4 2120 47,7 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
6 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -10 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Ilja 2120 1 Plass 10 000
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks D. Dalen Jarlsberg Travbane - 22/4 - 04 / 2 2100 dg a 174
e. Kor Vindi v. Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 06/4 - 08 / 8 2120 35,8 329
Heidi Raaen-Amund Raaen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 23/3 - 07 / 9 2100 38,0 g 150
Ø. Ruttenborg Heidi Raaen Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 6 02/3 - 08 / 5 2100 37,8 g 391
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 23/2 - 20 / 1 2100 38,7 P
7 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -10 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bol Ivia 2 Plass 10 000
6 år SVART HP v.Amor Even A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 03 / 8 2100 36,8ag 2432
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) A. Christensen Jarlsberg Travbane - 22/4 - 04 / 10 2100 dg a 946
Rikke Helen Christensen /Kviteseid A. Christensen Jarlsberg Travbane 8 13/4 - 08 / 7 2120 35,9 789
A. Christensen Rikke Helen Christensen A. Christensen Jarlsberg Travbane 6 25/3 - 08 / 3 2100 36,8 g 663
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Klosterskogen Travbane 8 15/3 - 07 / 7 2100 37,7 g 919
8 2018: -4 -0 -1 -1 -2 -17 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Holen Storm 3 Plass 17 500
4 år SVART V v.Bork Odin T. Karlsen Sørlandets Travpark 4 28/4 - 08 / 1 2140 34,3 53
e. Eld Nixi v. Lome Elden L. Kolle Sørlandets Travpark 2 08/4 - 08 / 1 2140 34,0 82
Stall Mandal Travklubb T. Karlsen Forus Travbane P 20/3 - 20 / 3 2040 37,6 P
L. Kolle Grethe Cecilie Skaar L. Kolle Sørlandets Travpark 11/9 - 24 / 5 1660 04,2 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
9 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2017: -2 -0 -1 -1 -0 -8 500
Mo Oda 4 Plass 12 500
4 år MØRKBR HP v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 22/4 - 04 / 8 2100 34,0a 72
e. Schudona v. Spikeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 01/6 - 08 / 9 2100 34,8 77
Monica Borge-Knut-Erik Moe E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 12/5 - 09 / 3 2100 35,0 44
E. Høitomt Monica Borge T. Solberg Jarlsberg Travbane P 05/5 - 22 / 7 2120 37,4 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Drammen Travbane 29/5 - 21 / 5 1720 57,0 B
10 2018: -7 -0 -0 -1 -5 -17 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000
Hippoline 5 Plass 22 000
4 år BRUN HP v.Lome Elden J. Undem Jarlsberg Travbane 6 04/5 - 03 / 6 2100 34,8ag 331
e. Troll Molly v. Spang Best G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 04 / 12 2100 34,1a 204
Ine Elisabeth Dahl /Skien G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 09/4 - 03 / 6 2100 34,4 g 320
J. Undem Ine Elisabeth Dahl (T) J. Undem Jarlsberg Travbane - 25/3 - 08 / 2 2100 g5 76
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 3 15/3 - 07 / 2 2100 37,0 57
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000
Mio Vlad 6 Plass 9 000
6 år SVART V v.Voje Faks P. Kals Jarlsberg Travbane P 22/9 - 20 / 9 2120 38,2 g P
e. Mio Perla v. Krembest P. Kals Sørlandets Travpark N 06/8 - 20 / 3 2160 40,4 rg N
Knut Magne Straume /Drangedal J. Gaustad Sørlandets Travpark - 02/7 - 07 / 10 2160 dg r 246
S. Jessen Knut Magne Straume J. Gaustad Jarlsberg Travbane - 26/6 - 09 / 6 2120 dg 167
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 15/6 - 08 / 10 2120 dg 388
12 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -8 000 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -10 000
Langlands Teddy 7 Plass 18 000
4 år GUL V v.Dotterud Teddy V. Hop Jarlsberg Travbane - 10/12 - 07 / 5 2120 dg 101
e. Tellus Frøya v. Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 27/11 - 08 / 6 2120 38,0 25
Beate Oksum-Knut Tore Brog T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 02/11 - 07 / 8 2100 35,6 g 32
Å. Tengsareid Beate Oksum E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 15/10 - 08 / 2 2100 35,0 74
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 06/7 - 09 / 8 2100 dg 276
13 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -7 000 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Gomnes Faks 8 Plass 10 500
5 år BRUN V v.Norheim Faksen J. Hansen Jarlsberg Travbane 2 27/4 - 07 / 8 2120 31,8 363
e. Gomnes Sol v. Mentor Mollyn G. Flåten Biri Travbane 0 14/7 - 08 / 9 2100 br g 60
Tom-Reinert Karlsen-Jan Morten Hansen G. Flåten Drammen Travbane 3 19/6 - 08 / 12 2100 36,6 g 39
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 28/4 - 20 / 5 2120 37,0 g P
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 23/10 - 12 / 3 2100 51,5 B
14 2018: -5 -3 -0 -2 -0 -48 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.C. Blesen 9 Plass 48 000
7 år SVART V v.Bork Odin H. Holm Magnor Travbane 3 01/5 - 06 / 3 2020 35,3 g 22
e. Gam Lill v. Gam Vinter H. Holm Klosterskogen Travbane 1 19/4 - 07 / 2 2100 35,1 31
Terje Norheim /Skien K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 19/10 - 20 / 1 2100 38,1 P
H. Holm
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl