Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 VG+ LØPET.
BREDDEPREMIERINGSLØP
Varmblods 2140 m. Voltestart.
For 3-12-årige høyest 9.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-6-5 Plass : 1-6-5

1 2018: -6 -3 -1 -1 -1 -486 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Max Brady 2140 1 Plass 486 000
3 år BRUN H v.Cantab Hall (US) M. Gundersen Bjerke Travbane P 18/4 - 20 / 4 2140 19,0 P
e. Hope Brady v. Ganymede (FR)
Stall Toftemo
G. Gundersen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
2 2018: -11 -0 -0 -2 -6 -24 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -8 500
Emilio W. 2 Plass 32 500
4 år BRUN V v.Prodigious (FR) H. Tvedt Bjerke Travbane - 03/1 - 02 / 1 2140 dg 78
e. Pia Palema (S) v. Adams Hall* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 8 13/12 - 03 / 1 2100 18,6a 1239
Stall Rett Vest H. Tvedt Bjerke Travbane 5 22/11 - 09 / 10 2140 20,0 224
H. Tvedt Charlotte Myren Tuverud (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 12/4 - 20 / 3 2140 24,0 g P
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek
3 2018: -9 -3 -3 -0 -2 -90 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Miracle Tile 3 Plass 93 000
4 år BRUN HP v.Cantab Hall (US) V. Hop Bjerke Travbane 4 25/4 - 01 / 3 2140 17,5 g 40
e. Shambala Dream (DE) v. Daguet Rapide* (IT) G. Austevoll Bjerke Travbane 7 19/7 - 09 / 7 2140 19,4 309
Stall Grini AS /Eiksmarka K. Malmin Bjerke Travbane P 28/6 - 22 / 1 2140 20,4 P
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
4 2018: -13 -2 -2 -1 -5 -42 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lalitas Coktail 4 Plass 42 000
4 år MØRKBR HP v.Coktail Jet (FR) I. Melby Orkdal Tråvpark 1 05/5 - 03 / 1 1700 19,8
e. Lalita Sas (IT) v. Diamond Way (DE) T. Mjøen Leangen Travbane - 29/4 - 08 / 3 2140 dg a 143
John Einar Theodorsen /Fannrem I. Melby Leangen Travbane 2 16/4 - 09 / 1 2140 18,9a 130
V. Hop John Einar Theodorsen (A) I. Melby Leangen Travbane P 01/4 - 20 / 2 2140 22,3 g P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
5 2018: -5 -0 -0 -2 -2 -14 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Starlight Morning 5 Plass 14 000
4 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 25/4 - 02 / 7 2140 20,5 188
e. Miss Mary Morning v. Staro Showbiz (S) C. Engebråthen Momarken Travbane 5 10/4 - 07 / 3 2140 19,6 220
Bent Brustad /Lunde C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 28/3 - 20 / 1 2100 21,7 P
C. Engebråthen
Grå m/burgunder ermer, rekl.
6 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -50 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Carmen Division 6 Plass 50 000
3 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) D. Dalen Bjerke Travbane 5 25/4 - 02 / 6 2140 21,3 g 96
e. Benita Forte v. S.J.'s Photo* (US) D. Dalen Biri Travbane P 06/4 - 20 / 2 2100 20,5 g P
Torstein Skjaker /Jaren Å. Tengsareid Biri Travbane 15/9 - 21 / 1 2100 28,3 B
D. Dalen Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 25/8 - 23 / 1 2100 26,6 B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000
Zlatan Omh 7 Plass 9 000
5 år BRUN V v.Zola Boko* (S) O. Østre Bjerke Travbane P 25/4 - 20 / 4 2140 19,2 P
e. Miss Jenipher v. In Love With You* (FR) O. Østre Årjäng - 16/6 - 07 / 8 2140 dg 338
Arne Jonny Hægeland /Øvrebø O. Østre Jarlsberg Travbane - 03/2 - 07 / 4 2100 dg a 85
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 4 25/1 - 09 / 8 2140 20,4 38
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 0 15/1 - 08 / 5 2100 26,0 g 72
8 2018: -8 -0 -0 -1 -6 -21 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Mr. Fantasy 8 Plass 23 000
6 år M.BRUN V v.Cromwell (US) H. Holm Bjerke Travbane - 29/11 - 02 / 4 2140 dg 262
e. Fantasy Hall v. Angus Hall* (US) H. Holm Momarken Travbane 7 05/11 - 08 / 6 2140 22,2 g 226
Leif Schjetne-Iver Maudal P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 11/10 - 09 / 2 2140 dg 263
H. Holm Leif Schjetne P. Midtfjeld Momarken Travbane P 19/9 - 20 / 2 2140 21,3 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl