<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
FJELLROSAS LØP.
GRUNNLAGSFORDEL 4-ÅRIGE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 420.000 kr. Også for alle 4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-10-2 Plass : 3-10-2

1 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -10 491 2017: -11 -3 -2 -1 -3 -536 731
Sjø Gull 2100 1 Plass 547 222
4 år MØRKBR V v.Moe Odin S. Wassberg Bjerke Travbane 6 14/4 - 05 / 4 2100 27,6a 605
e. Stjerne Sara v. Sjefen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 10 2140 br g 147
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Biri Travbane 5 04/11 - 06 / 9 2100 29,2a 89
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Biri Travbane 2 20/10 - 01 / 3 2100 28,1a 91
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 6 10/9 - 06 / 6 2100 27,9a 373
2 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -32 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Våler Flaks 2 Plass 398 500
9 år MØRKBR V v.Stjerne Faks H. Eggen Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 06 / 8 2120 26,6 567
e. Dally Jerka v. Lund Jerker K. Johansen Biri Travbane 2 20/4 - 05 / 7 1609 27,3a 120
Gudmundur A. Arnason /Grinder K. Johansen Leangen Travbane 6 07/4 - 10 / 10 2140 27,8a 382
K. Johansen Gudmundur A. Arnason (P) D. Dalen Biri Travbane 2 23/3 - 04 / 4 1609 29,4a 160
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/12 - 05 / 11 2100 31,0a 618
3 2018: -8 -2 -1 -0 -5 -155 665 2017: -15 -3 -6 -1 -4 -382 144
Bokli Rapp 3 Plass 537 809
4 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Årjäng 6 26/4 - 03 / 7 2160 26,4 73
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 5 14/4 - 05 / 6 2100 27,6ag 72
Stall Stutt I Fue V. Hop Biri Travbane - 04/11 - 06 / 6 2100 dg a 74
G. Flåten G. Flåten Biri Travbane 4 20/10 - 01 / 2 2100 29,1ag 55
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 8 10/9 - 06 / 10 2100 28,0a 171
4 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -9 500 2017: -19 -4 -2 -1 -6 -129 119
Alm Sander 4 Plass 410 635
6 år BRUN H v.Slått Eld L. Kolle Biri Travbane 0 20/4 - 06 / 4 1609 26,3a 105
e. Alm Sandra v. Rigel Jo E. Høitomt Biri Travbane 0 23/3 - 04 / 8 1609 29,9a 88
Roy Lysgård-Steinar Leirdal L. Kolle Biri Travbane 0 09/3 - 06 / 2 2100 26,4a 325
R. Kruse Roy Lysgård L. Kolle Drammen Travbane 0 03/3 - 09 / 7 2100 27,4a 337
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl L. Kolle Biri Travbane 5 12/1 - 01 / 7 2120 29,7 68
5 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -14 000 2017: -12 -5 -2 -2 -3 -653 000
Balder Mollyn 5 Plass 667 000
4 år BRUN H v.Wik Stjernen P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 14/4 - 05 / 1 2100 dg a 130
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld P. Midtfjeld Biri Travbane 2 04/11 - 06 / 5 2100 28,6a 37
Sverre Hjørnerød /Fredrikstad P. Midtfjeld Biri Travbane 3 20/10 - 01 / 5 2100 28,2a 23
P. Midtfjeld Sverre Hjørnerød (A) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 10/9 - 06 / 8 2100 27,2a 276
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 29/8 - 10 / 3 2100 27,3a 32
6 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 224
Tangen Stegg 6 Plass 417 799
9 år BRUN V v.Stjerne Faks R. Lauritsen Biri Travbane 0 20/4 - 05 / 8 1609 28,4ag 503
e. Slogum Il v. Ilmin R. Lauritsen Biri Travbane P 06/4 - 20 / 3 2120 32,1 P
Johnna Henningsen-John Grinde G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 01 / 3 2100 30,1 169
R. Lauritsen Glenn Kramer Stenberg (T) G. Austevoll Biri Travbane 0 10/2 - 04 / 11 2120 30,1 81
Oransje/blå skrådelt m svart skråbånd E. Rennesvik Färjestad 7 21/1 - 08 / 2 2140 27,7 169
7 2018: -16 -0 -0 -2 -3 -19 350 2017: -27 -3 -4 -2 -4 -116 000
Theodor 7 Plass 317 370
10 år SVARTBRUN V v.Nordli Svarten O. Furre Leangen Travbane - 29/4 - 07 / 7 2160 dg 106
e. Timterna v. Tim I. Melby Leangen Travbane - 23/4 - 07 / 1 1640 g0 g 448
John Einar Theodorsen /Fannrem I. Melby Leangen Travbane 0 07/4 - 10 / 1 2140 29,2ag 413
E. Høitomt John Einar Theodorsen (A) I. Melby Leangen Travbane - 01/4 - 08 / 2 1640 dg a 154
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek I. Melby Leangen Travbane 4 12/3 - 08 / 1 2140 29,3 154
8 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -106 812 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 8 Plass 504 812
7 år BRUN H v.Særpefanten A. Akselsen Bjerke Travbane 7 14/4 - 09 / 3 2660 27,4 498
e. Slogum Bra v. Braute E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 09/4 - 04 / 5 2120 28,5 34
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen A. Akselsen Bjerke Travbane 5 28/3 - 06 / 10 2100 26,7a 559
V. Hop Kjell Roar Hansen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 15/3 - 01 / 5 1700 27,2a 80
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 20/1 - 06 / 10 2100 27,0a 547
9 2018: -17 -2 -1 -3 -7 -127 490 2017: -23 -2 -6 -4 -5 -224 329
Høvding Jaros 9 Plass 412 819
6 år BRUN V v.Bork Odin S. Løvvold Bjerke Travbane 5 02/5 - 04 / 13 2180 30,3 66
e. Lier Frøkna v. Elding S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 03 / 11 2140 29,1 22
Gunnar Kværne /Sem K. Lindberg Årjäng 6 15/4 - 07 / 14 2180 26,7 347
O. Sagholen Gunnar Kværne S. Løvvold Klosterskogen Travbane 3 30/3 - 01 / 2 1700 27,2 73
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl S. Løvvold Klosterskogen Travbane 3 30/3 - 06 / 2 2100 28,5 105
10 2018: -7 -0 -4 -2 -1 -208 082 2017: -12 -5 -3 -2 -2 -950 816
Valle Ask 10 Plass 1 158 898
4 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 3 14/4 - 05 / 3 2100 26,3a 57
e. Eldvinni v. Lome Elden T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 03 / 12 2140 27,8 38
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Bjerke Travbane 1 10/9 - 06 / 2 2100 27,1a 20
T. Solberg M. Gundersen Bjerke Travbane 1 29/8 - 08 / 5 2100 28,0a 23
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Dannero 3 13/8 - 10 / 3 2140 28,6ag 42
11 2018: -18 -7 -3 -3 -2 -189 500 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 11 Plass 454 700
6 år SVART V v.Åsajerven K. Kvasnes Magnor Travbane 1 01/5 - 07 / 3 1600 28,3 36
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder K. Kvasnes Biri Travbane 1 20/4 - 06 / 8 1609 25,3a 84
Sølvi Eng /Follebu K. Kvasnes Biri Travbane 3 06/4 - 03 / 6 2120 27,4 47
K. Kvasnes Susann Larsen K. Kvasnes Biri Travbane 1 23/3 - 04 / 3 1609 29,1a 43
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 2 09/3 - 02 / 10 2100 28,4a 29
12 2018: -6 -3 -0 -0 -1 -73 032 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -16 000
Lundrapp 12 Plass 458 282
9 år SVART H v.Elding O. Østre Biri Travbane 6 20/4 - 05 / 10 1609 27,8a 303
e. Lappnora v. Lappello* (S) O. Østre Bjerke Travbane 6 28/12 - 05 / 8 2100 29,4a 350
Stall Nora G. Austevoll Bjerke Travbane 3 08/11 - 05 / 5 1609 24,4a 168
O. Østre Knut Erland Lund G. Austevoll Bjerke Travbane 6 25/10 - 03 / 2 1609 26,0a 407
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 01 / 5 2100 29,2a 218