<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
ERIKAS LØP.

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-11-7 Plass : 6-11-7

1 2018: -7 -0 -1 -0 -0 -9 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 1609 1 Plass 296 926
8 år BRUN HP v.Skibber J. Johansen Biri Travbane 2 20/4 - 06 / 5 1609 25,6a 676
e. Eira v. Hof Lundin H. Eggen Bjerke Travbane 0 18/4 - 06 / 8 2100 28,6a 634
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle J. Johansen Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 5 2100 31,1a 372
J. Johansen J. Johansen Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 11 1609 28,4a 1123
Brun m/turkis sidefelt & erm, br. ermr E. Gravdal Drammen Travbane 0 09/11 - 01 / 7 2100 br a 159
2 2018: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -21 -2 -4 -3 -5 -105 000
Idborken 2 Plass 248 500
9 år BORKET H v.Tangen Scott K. Wessel Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 3 2100 34,3ar 371
e. Lumine v. Alm Svarten K. Wessel Bjerke Travbane 0 14/3 - 06 / 10 1609 28,3a 956
Natalie Iselin Repstad-Andre Kjellevold Sviland K. Wessel Leangen Travbane 0 05/3 - 05 / 5 1640 29,0a 62
K. Hasselgård K. Wessel Bjerke Travbane 3 15/2 - 02 / 3 1609 27,6a 131
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Wessel Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 06 / 3 1609 26,0ag 281
3 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 3 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn O. Østre Klosterskogen Travbane - 19/4 - 05 / 5 2100 dg a 212
e. Stjernedokka v. Bestjerker O. Østre Bjerke Travbane 4 22/3 - 03 / 6 2100 29,8a 148
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid O. Østre Sørlandets Travpark 1 11/3 - 08 / 7 1609 28,3a 147
O. Østre Anniken Mastereid O. Østre Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 06 / 7 2100 33,7a 194
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 2 22/1 - 05 / 7 2100 30,4 350
4 2018: -10 -1 -0 -1 -3 -37 158 2017: -24 -2 -1 -0 -11 -68 500
Aas Balder 4 Plass 234 158
10 år LYSBRUN V v.H.G. Balder O. Reime Årjäng 4 26/4 - 03 / 3 2140 26,8 76
e. Aas Besta v. Spang Best V. Hop Klosterskogen Travbane 4 19/4 - 05 / 12 2100 28,2a 208
Jan-Arne Raab /Greåker O. Reime Årjäng 1 08/4 - 03 / 6 2140 26,3a 1334
V. Hop Jan-Arne Raab (T) I. Lamvik Sørlandets Travpark 0 25/2 - 07 / 1 2140 br rg 585
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Momarken Travbane 6 13/2 - 05 / 10 1640 29,3a 582
5 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -15 -2 -2 -1 -4 -65 000
Vetle Jon 5 Plass 212 500
7 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Biri Travbane 0 12/1 - 02 / 2 2100 33,1a 61
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 0 06/12 - 04 / 3 2100 33,6a 294
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 6 15/10 - 01 / 10 1609 25,9a 78
A. Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 06 / 2 1609 25,3a 65
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Momarken Travbane 0 05/9 - 06 / 7 1640 30,4a 47
6 2018: -8 -4 -3 -0 -1 -128 000 2017: -11 -5 -4 -0 -1 -134 000
Frøyu Petter 6 Plass 311 000
7 år BRUN V v.Lome Elden G. Gundersen Momarken Travbane 1 24/4 - 05 / 3 2140 28,8a 21
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll G. Gundersen Bjerke Travbane 2 11/4 - 08 / 9 2100 27,5a 52
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug N. Frøhaug Bjerke Travbane 2 14/3 - 06 / 5 1609 27,6a 26
G. Gundersen Mari Foss Frøhaug N. Frøhaug Momarken Travbane 1 22/2 - 02 / 5 1640 26,6a 35
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer N. Frøhaug Klosterskogen Travbane 5 08/2 - 06 / 4 2100 31,7ag 24
7 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -15 500 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 7 Plass 275 764
9 år SVART V v.Moe Odin O. Kjenner Momarken Travbane 0 29/3 - 09 / 7 2140 br a 540
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 1 1609 28,9a 429
Heine Bernhus-Emil Bernhus O. Kjenner Bjerke Travbane 4 15/2 - 02 / 10 1609 27,6a 316
O. Kjenner Heine Bernhus O. Kjenner Bjerke Travbane 0 07/2 - 09 / 9 2100 28,8a 687
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 5 23/1 - 01 / 3 1640 28,4a 343
8 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -2 -5 -25 500
Aaby Knekten 8 Plass 297 000
13 år MØRKBR V v.Kos Knekten H. Holm Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 8 2100 34,0arg 621
e. Aaby Lina v. Auvin (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/9 - 03 / 2 1609 26,7ag 535
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk O. Østre Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 06 / 2 2100 28,0 g 359
E. Knutsen Per Ingar Lybekk E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 24/8 - 05 / 6 2100 26,8a 290
Rød m/svart reklame V. Hop Drammen Travbane 3 17/8 - 04 / 1 2100 27,9a 111
9 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -23 000 2017: -17 -1 -3 -2 -4 -78 935
Mintor 9 Plass 280 379
7 år BRUN V v.Alm Viktor D. Dalen Momarken Travbane 0 24/4 - 05 / 6 2140 29,4a 215
e. Minella v. Minpil D. Dalen Drammen Travbane 3 12/4 - 02 / 6 2100 28,0a 40
Terje Visnes /Siggerud O. Sagholen Momarken Travbane 0 29/3 - 09 / 6 2140 30,7a 474
D. Dalen Terje Visnes C. Hande Bjerke Travbane 4 14/3 - 02 / 3 2140 29,1 274
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 5 28/2 - 05 / 6 2100 28,5a 433
10 2018: -16 -1 -1 -0 -4 -40 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 10 Plass 292 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Magnor Travbane 2 01/5 - 07 / 2 1600 28,5 148
e. Flåli Frøkna v. Schuvar C. Hande Jarlsberg Travbane 7 22/4 - 03 / 12 2140 28,9 170
Runa Haugen Strømnes /Råde C. Hande Bjerke Travbane 4 11/4 - 04 / 4 2140 28,3 114
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Bjerke Travbane 0 04/4 - 05 / 3 2100 31,3a 141
svart m/oransje ruterfelt og ermer C. Hande Jarlsberg Travbane 1 25/3 - 03 / 9 2120 29,8 37
11 2018: -9 -0 -2 -4 -1 -57 359 2017: -19 -2 -6 -0 -5 -113 152
Rem Odin* 11 Plass 283 550
8 år BRUN V v.Bork Odin G. Austevoll Årjäng 3 26/4 - 03 / 2 2140 26,8 208
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) D. Aarum Årjäng 0 08/4 - 03 / 14 2140 28,7ag 103
Sverige G. Austevoll Momarken Travbane 5 29/3 - 09 / 11 2140 29,4a 172
G. Austevoll Terje Remme G. Austevoll Bjerke Travbane 3 14/3 - 06 / 9 1609 27,6a 175
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 3 22/2 - 02 / 10 1640 26,8a 98
12 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -22 -7 -4 -2 -3 -164 000
Brenne Major 12 Plass 230 000
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/3 - 06 / 3 1609 29,3ag 80
e. Brenne Stjerna v. Braute E. Høitomt Biri Travbane 0 22/12 - 05 / 8 1609 28,8a 53
Stall Major Party E. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/12 - 06 / 10 1609 30,6ag 36
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Biri Travbane 0 10/11 - 06 / 4 2100 34,1ag 81
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 27/10 - 01 / 7 1609 26,6a 26