<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
DON ATLAS LØPET.

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr.
For 3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-13-4 Plass : 5-13-4

1 2018: -13 -1 -0 -1 -4 -31 000 2017: -14 -0 -0 -2 -6 -24 000
Hålands Prinsen 2140 1 Plass 83 850
15 år BRUN V v.Rolex K.* A. Berås Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 04 / 6 1700 32,7ag 373
e. Støtmai v. Braute M. Berås Sørlandets Travpark 0 15/4 - 02 / 4 2140 31,3 g 59
Vilde Abusdal /Tveit M. Berås Jarlsberg Travbane 1 28/3 - 03 / 6 1609 29,7a 209
A. Berås M. Berås Forus Travbane 0 20/3 - 02 / 10 2040 31,3a 455
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl M. Berås Sørlandets Travpark 3 11/3 - 07 / 4 2200 33,9 44
2 2018: -9 -0 -1 -0 -3 -18 000 2017: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Min Kuling 2 Plass 73 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/4 - 03 / 8 2160 30,8 g 110
e. Tiona v. Lex Jon G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/4 - 02 / 3 2140 30,0 319
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen A. Akselsen Bjerke Travbane 5 28/3 - 09 / 7 2160 34,8 g 98
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 09/8 - 04 / 6 2160 31,2 304
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 0 14/7 - 05 / 5 2620 32,2 322
3 2018: -10 -0 -0 -1 -8 -33 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jerkeld Frøya 3 Plass 102 000
10 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 08 / 6 2120 31,0 292
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) O. Østre Klosterskogen Travbane P 15/3 - 20 / 3 2120 38,4 P
Maria Andreassen-Line Sleveland Persson T. Fløysand Biri Travbane 0 28/8 - 07 / 9 2640 34,2 g 393
Å. Tengsareid Maria Andreassen (P) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 01 / 8 2120 br g 1134
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Fløysand Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 08 / 11 2120 31,8 1251
4 2018: -5 -0 -0 -1 -4 -20 000 2017: -11 -1 -2 -3 -2 -55 500
Bufjells Magi 4 Plass 86 500
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 19/4 - 04 / 3 2100 31,8a 45
e. Megarama v. Elding T. Solberg Sørlandets Travpark 0 25/6 - 06 / 10 2160 br g 385
Monica Farsjø-Per Farsjø T. Solberg Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 2 2120 29,7 267
T. Solberg Monica Farsjø G. Gundersen Momarken Travbane 3 19/5 - 08 / 5 2160 32,2 g 68
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Sørlandets Travpark 4 29/4 - 04 / 12 2160 30,4 54
5 2018: -17 -1 -2 -1 -6 -67 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 5 Plass 107 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 04 / 12 1700 35,1ag 185
e. Løng Pia v. Dublan H. Eggen Bjerke Travbane 4 18/4 - 03 / 9 2160 30,1 192
John Øystein Gjønnes /Fannrem H. Eggen Bjerke Travbane 3 04/4 - 01 / 4 1609 31,0a 79
H. Eggen Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 2 28/3 - 03 / 5 1609 29,9a 133
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Bjerke Travbane 4 21/3 - 09 / 7 1640 32,0 285
6 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -37 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 2160 1 Plass 130 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip C. Engebråthen Sørlandets Travpark 3 28/4 - 03 / 11 2140 29,7a 963
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) C. Engebråthen Momarken Travbane 3 10/4 - 06 / 2 2140 32,1a 112
Nina K. Smith-Gunnar Solberg C. Engebråthen Sørlandets Travpark 0 08/4 - 04 / 9 2160 30,2 g 351
C. Engebråthen C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 28/3 - 05 / 4 2160 30,3 546
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 16/3 - 01 / 4 2100 30,2a 345
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trons Vilje 2 Plass 130 000
7 år SVART V v.Lome Elden K. Malmin Drammen Travbane - 21/9 - 01 / 8 2100 dg a 18
e. Trons Britta v. Spang Best K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 24/8 - 02 / 7 2100 30,3ag 16
Stall Trons Vilje Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 29/11 - 03 / 5 2060 br 16
K. Malmin Morten Louis Johnsen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 12/11 - 01 / 14 2180 28,1 19
Mørkblå med gul reklame/bånd Ø. Tjomsland Bergen Travpark - 08/10 - 06 / 2 2100 g0 ag 19
8 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -1 -2 -3 -3 -70 385
Hvatt Birk 3 Plass 109 385
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) P. Hvattum Magnor Travbane 6 01/5 - 08 / 2 1600 30,4 41
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Jarlsberg Travbane 9 15/10 - 04 / 15 2120 31,7 245
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 11 2100 31,7a 98
P. Hvattum P. Hvattum Jarlsberg Travbane 1 04/8 - 03 / 1 1609 27,2a 22
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Biri Travbane 3 23/7 - 03 / 11 2120 29,4 64
9 2018: -8 -2 -0 -1 -2 -44 850 2017: -10 -4 -1 -0 -2 -65 000
Harald 4 Plass 126 850
5 år BRUN V v.Moe Odin P. Nilsen Åmål 0 01/5 - 05 / 12 2100 32,3 g 73
e. Haralds Linnea v. Lykkefot O. Østre Momarken Travbane 0 10/4 - 06 / 1 2140 32,7a 35
Stall AnBeRa O. Østre Momarken Travbane 1 02/4 - 01 / 2 2140 31,0a 23
O. Østre Ragnhild Benum O. Østre Momarken Travbane 1 06/3 - 02 / 6 2140 30,0a 57
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Färjestad 3 26/2 - 02 / 10 2160 31,5 36
10 2018: -14 -3 -5 -2 -3 -183 000 2017: -8 -3 -0 -2 -1 -60 500
Ruskeli Blesa 5 Plass 243 500
5 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Bjerke Travbane 3 18/4 - 04 / 10 2100 29,0a 22
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 1 04/4 - 04 / 3 1640 30,0 17
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 2 15/3 - 05 / 12 2160 31,2 56
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 17/2 - 02 / 3 2100 31,8a 34
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 09/2 - 01 / 3 2140 31,8 14
11 2018: -14 -1 -0 -1 -8 -68 120 2017: -20 -0 -2 -0 -8 -42 160
Troll Ess 6 Plass 168 174
8 år SVART V v.Spikeld H. Holm Magnor Travbane 4 01/5 - 08 / 4 1600 30,4 g 98
e. Trollrun v. Troll Jahn R. Skoglund Bergsåker 4 17/4 - 09 / 3 2140 29,3 326
Lars Garberg Kvåle /Fannrem O. Lindqvist Umeå 3 30/3 - 05 / 2 1640 30,5 71
H. Holm Lars Garberg Kvåle K. Johansen Biri Travbane 4 23/3 - 02 / 8 2100 34,4a 395
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Nilsen Leangen Travbane 5 12/3 - 02 / 11 1640 31,0a 614
12 2018: -14 -0 -0 -3 -6 -34 500 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 7 Plass 98 500
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Momarken Travbane 3 24/4 - 08 / 3 2220 30,5 70
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 09/4 - 07 / 4 2120 31,7 320
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 5 28/3 - 05 / 1 2140 31,4 129
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 15/3 - 03 / 2 2100 dg 156
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 7 03/3 - 05 / 7 2100 31,6 g 396
13 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -12 -3 -0 -0 -2 -68 000
Heimstad Lomen 8 Plass 126 000
10 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane - 02/5 - 03 / 5 2600 dg a 362
e. Dilla v. Åsrapp I. Mysen Drammen Travbane 0 28/4 - 03 / 7 2100 31,7ag 1109
Iselin Mysen-Marinus A. Beck V. Hop Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 01 / 3 2100 30,6ag 110
K. Johansen Iselin Mysen (A) I. Mysen Bjerke Travbane - 14/3 - 04 / 2 2100 dg a 125
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 4 07/3 - 02 / 9 2100 30,9ag 48
14 2018: -14 -1 -0 -0 -7 -42 000 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 9 Plass 143 000
5 år BRUN H v.Storm Jo A. Stensen Magnor Travbane 5 01/5 - 08 / 3 1600 30,4 103
e. Lesja Svarta v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 5 18/3 - 04 / 9 2100 31,4a 27
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal E. Høitomt Biri Travbane 1 09/3 - 07 / 7 2100 29,7a 86
E. Høitomt Kjell Øyhaugen H. Horpestad Bjerke Travbane - 21/2 - 03 / 5 2100 dg a 268
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 7 13/2 - 03 / 8 2140 30,7a 313
15 2018: -10 -1 -2 -0 -3 -55 000 2017: -8 -4 -0 -0 -1 -82 000
Tinas Odin 10 Plass 149 000
5 år SVART V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 02/5 - 03 / 8 2600 29,3a 201
e. Tina Mi v. Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 28/4 - 03 / 4 2140 dg a 20
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 21/4 - 01 / 13 2080 28,8 34
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 11/4 - 02 / 8 2160 28,5 59
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 24/3 - 07 / 15 2160 29,3 88