<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.35,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-11 Plass : 3-2-11

1 2018: -9 -1 -0 -1 -3 -43 008 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Prinsessa 2140 1 Plass 43 008
3 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy O. Østre Jarlsberg Travbane P 22/4 - 20 / 8 2120 42,4 P
e. Marigull v. Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 15/11 - 20 / 2 1640 48,4 B
Merete Viksås /Roa
O. Østre Merete Viksås
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
2 2018: -2 -0 -2 -0 -0 -67 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Egon 2 Plass 67 000
3 år MØRKBR H v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane P 25/4 - 20 / 7 2160 30,5 P
e. Holter Mia v. Høiby Kongen M. Gundersen Bjerke Travbane 15/11 - 20 / 4 1640 46,7 B
Stall Thor og Martin
G. Gundersen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
3 2018: -8 -6 -1 -0 -1 -909 853 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rappstjernen 3 Plass 909 853
3 år MØRKBR H v.Bork Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 15/4 - 20 / 4 2160 33,1 g P
e. Rappeldi v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 25/6 - 22 / 2 2140 46,4 B
Tor Gunnar Johnsen /Tiller J. Eriksen Klosterskogen Travbane 15/6 - 20 / 2 1700 47,9 B
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
4 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -16 912 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Krita 4 Plass 16 912
3 år SVART HP v.Tekno Odin S. Fossen Bjerke Travbane P 11/4 - 20 / 13 2180 41,0 P
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 28/6 - 20 / 2 1660 52,0 B
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Momarken Travbane 20/6 - 22 / 5 2160 50,2 B
H. Holm Stig Ingar Fossen (B)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
5 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -19 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ruskeli Vinni 5 Plass 19 000
3 år BRUN HP v.Lome Elden V. Hop Jarlsberg Travbane P 22/4 - 20 / 6 2120 36,5 P
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane - 09/11 - 20 / 2 1700 dvp N
Erland Andersen /Skien K. Ødegaard Drammen Travbane 05/10 - 21 / 2 1700 53,4 B
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) G. Austevoll Drammen Travbane 14/9 - 21 / 8 1720 56,9 B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 26/6 - 20 / 6 2120 05,0 r N
6 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eld Brando 6 Plass 15 000
3 år SVART H v.Lome Elden A. Berås Sørlandets Travpark P 15/4 - 20 / 6 2160 36,9 P
e. Nygård Helga v. Spang Best A. Berås Sørlandets Travpark - 08/4 - 20 / 9 2160 dv N
Sofie Abusdal /Tveit A. Berås Sørlandets Travpark 06/6 - 24 / 2 1640 49,9 B
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark 14/5 - 24 / 3 1640 57,0 B
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl
7 2018: -14 -0 -2 -4 -6 -179 287 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Jenta 7 Plass 179 287
3 år SVART HP v.Norheim Faksen B. Steinseth Biri Travbane 3 06/4 - 08 / 2 2100 37,5 133
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane 4 23/3 - 07 / 11 2100 38,0 284
Ole Tom Nyborg /Stange B. Steinseth Drammen Travbane 8 18/3 - 08 / 4 2100 38,4 266
B. Steinseth Ole Tom Nyborg (B) B. Steinseth Biri Travbane P 26/1 - 20 / 6 2100 40,4 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 29/9 - 21 / 3 2100 51,1 B
8 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Orion 8 Plass 15 000
3 år BRUN V v.Spikeld J. Eriksen Sørlandets Travpark P 08/4 - 20 / 7 2160 40,6 g P
e. Brazze Edel v. Järvsöfaks (S) J. Eriksen Sørlandets Travpark 20/8 - 24 / 3 2160 49,3 B
Solveig K. Eriksen /Aksdal J. Eriksen Sørlandets Travpark 13/8 - 24 / 2 1640 54,5 g B
Å. Tengsareid Johan Kringeland Eriksen (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
9 2018: -6 -1 -1 -2 -0 -48 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skeie Trym 9 Plass 48 000
3 år SVART V v.Bork Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark P 15/4 - 20 / 3 2160 37,6 P
e. Jerkeldsota v. Mørtvedt Jerkeld J. Eriksen Sørlandets Travpark 28/5 - 24 / 3 2140 54,6 B
Team Sørlandskruttet
J. Eriksen
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
10 2018: -10 -0 -0 -1 -7 -36 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Siri 2160 1 Plass 36 000
3 år SVART HP v.Bork Odin V. Hop Momarken Travbane 5 24/4 - 07 / 6 2160 35,1 g 189
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 11/4 - 01 / 7 2140 39,3 476
Raymond Hope-Anders Berntsen H. Tvedt Drammen Travbane 7 18/3 - 08 / 7 2100 37,5 184
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 05/1 - 20 / 4 2120 43,8 g P
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek V. Hop Jarlsberg Travbane 18/8 - 20 / 3 2120 45,6 B
11 2018: -13 -2 -0 -3 -5 -102 403 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skumsjøstjerna 2 Plass 102 403
3 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 11/4 - 01 / 2 2140 35,3 g 262
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 29/3 - 03 / 2 2140 36,9 g 182
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Drammen Travbane 3 18/3 - 08 / 6 2100 36,3 266
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane P 06/3 - 20 / 4 2160 40,6 P
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 05/8 - 20 / 5 2160 51,8 B
12 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odins Zamurai 3 Plass 18 000
3 år MØRKBR V v.Slåttodin V. Hop Jarlsberg Travbane 7 04/5 - 03 / 1 2100 34,9a 371
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks V. Hop Momarken Travbane - 29/3 - 03 / 10 2160 dg 475
Tanja Johansen /Åsgårdstrand G. Austevoll Drammen Travbane 4 18/3 - 08 / 1 2100 36,4 185
G. Austevoll Tanja Johansen (A) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 02/3 - 08 / 12 2100 37,1 300
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Johansen Momarken Travbane P 21/11 - 20 / 7 2160 45,6 g P