<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:40 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 421 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
King Amour 2140 1 Plass 106 896
9 år BRUN V v.Astro Amour M. S. Hogner Klosterskogen Travbane 0 30/1 - 07 / 6 2100 20,9ag 431
e. Lady Fran v. Songcan (US) S. Hogner Momarken Travbane 0 23/1 - 02 / 5 2140 18,8a 553
Lise Wenche Karlsen /Kråkerøy O. Østre Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 01 / 9 2100 17,9a 396
L. Trudvang Karoline Lund Solberg (T) A. Valstad Drammen Travbane 6 14/11 - 09 / 1 2100 20,3 216
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Valstad Momarken Travbane P 09/10 - 21 / 2 2140 20,6 P
2 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 143 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Masaya 2 Plass 680 143
7 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) J. Svenstad Bjerke Travbane 0 20/2 - 04 / 9 2100 15,9a 478
e. Independence Act v. Flying Irishman* (US) A. Stensen Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 04 / 4 2100 18,0a 126
Jo Svenstad-Anders K. Olsen V. Hop Bjerke Travbane 4 06/1 - 04 / 4 1609 14,5a 49
G. Antonsen Jo Svenstad (T) V. Hop Drammen Travbane - 28/11 - 08 / 4 1700 g0 ag 32
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame V. Hop Bjerke Travbane - 21/11 - 02 / 7 2160 dg 138
3 2018: -6 -0 -2 -0 -1 -14 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jetalatotning 2160 1 Plass 14 000
4 år BRUN V v.Voje Spik
e. Haugdokka v. Mentor Mollyn
Marielle Rakstad-Christopher Rakstad
C. Antonsen Ole L. Rakstad (A)
Blå m/gul hestesko & tre ermringer
4 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -14 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Goroso Lusianna 2 Plass 16 000
4 år M.BRUN HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 21/8 - 07 / 2 2100 49,9 g 271
e. Valle Møy v. Sjefen Å. Tengsareid Biri Travbane P 11/8 - 20 / 13 2140 47,0 g P
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad L. Kolle Drammen Travbane 21/11 - 21 / 4 1720 57,4 B
E. Schem Siv Johanne Ørstad Å. Tengsareid Drammen Travbane 13/9 - 22 / 6 1720 59,8 g B
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 28/8 - 21 / 3 1700 07,2 g N
5 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -2 -1 -1 -0 -0 -30 000
Emil 3 Plass 227 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 11/1 - 05 / 2 2100 29,8a 49
e. Polar Fortuna v. Braute E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 05 / 2 1609 27,6ag 74
Bente Dramstad-Thomas Antonsen K. Kvasnes Momarken Travbane 2 20/12 - 08 / 6 2180 31,7 56
T. Sandaker Bente Dramstad K. Ødegaard Momarken Travbane 6 13/12 - 01 / 10 2140 30,1a 309
Grønn m/hvit&lilla seler,hv skstk&ermf K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 01/12 - 04 / 7 1609 29,1a 262
6 2018: -5 -2 -1 -0 -0 -47 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sikvelands Bork 4 Plass 47 000
3 år BORKET V v.Bork Odin K. Ødegaard Momarken Travbane 05/8 - 20 / 6 2160 52,1 B
e. Seile Maia v. Slogum Jørn K. Ødegaard Momarken Travbane 04/7 - 22 / 8 2160 52,0 B
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik
A. Hagmann Jon Magne Vik
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wik Viktor 5 Plass 0
3 år BRUN H v.Bork Odin
e. Wik Ida v. Mørtvedt Jerkeld
Eivind Tveter-Monica Sønstegård
E. Tveter Monica Sønstegård (B)
Hvit m/røde sidef & svarte ermer, rek