<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:00 V75-5
V5-3
HAMAR MEDIA LØPET - ELITEN
ELITEN
Kaldblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For alle 3-15-årige.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-10.000-8.000-5.000 (7 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-5 Plass : 7-8-5

1 2018: -11 -2 -0 -2 -3 -202 000 2017: -16 -4 -2 -0 -4 -463 736
Galileo 1609 1 Plass 2 390 908
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Forus Travbane 3 21/4 - 03 / 6 1620 22,7 22
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Bjerke Travbane 3 14/4 - 08 / 7 2140 24,0 186
Stall Galileo G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 09 / 7 2100 27,0ag 347
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/3 - 04 / 7 1609 24,6a 42
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 6 24/2 - 08 / 11 2680 26,2 g 203
2 2018: -6 -0 -1 -0 -2 -27 912 2017: -16 -3 -2 -2 -6 -179 403
Finnskog Sjefen 2 Plass 1 163 370
13 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Umeå 7 21/4 - 09 / 12 1640 21,8a 2498
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 09 / 2 2100 27,1a 1099
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog H. Kulblik Bjerke Travbane 2 07/3 - 04 / 1 1609 24,7a 46
L. Kolle Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 06 / 8 2100 27,6a 120
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Kulblik Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 09 / 10 2100 27,6a 125
3 2018: -16 -0 -6 -1 -6 -380 724 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 3 Plass 1 942 807
10 år SVART H v.Millex O. Østre Åby 2 28/4 - 03 / 12 2160 23,4 123
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Forus Travbane 2 21/4 - 03 / 9 1620 22,6 94
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal O. Østre Klosterskogen Travbane 5 31/3 - 09 / 8 2100 24,5a 1064
E. Høitomt Gjermund Gravdal O. Østre Momarken Travbane - 17/3 - 08 / 12 2160 dg 349
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Bjerke Travbane 4 07/3 - 04 / 6 1609 24,8a 73
4 2018: -12 -0 -0 -1 -7 -81 912 2017: -15 -3 -2 -2 -3 -350 150
Philip Lyn 4 Plass 952 062
8 år SVART H v.Briskeby Philip A. Andersen Bjerke Travbane 0 14/4 - 06 / 5 2100 24,8a 111
e. Tangen Pia v. Lome Elden A. Andersen Momarken Travbane 3 17/3 - 08 / 1 2140 24,7 155
Stall Philip Lyn A. Andersen Bergen Travpark 5 10/3 - 06 / 6 1600 25,6a 139
B. Goop Anders Andersen (T) A. Andersen Forus Travbane 0 10/2 - 08 / 2 2040 26,0 323
Mblå, guldf.midjeband, sömmar; guld A. Andersen Leangen Travbane 5 27/1 - 08 / 6 2160 26,7 144
5 2018: -8 -1 -0 -2 -3 -218 491 2017: -15 -3 -3 -4 -2 -456 240
Ingbest 5 Plass 2 901 231
6 år SVART H v.Dotterud Teddy T. Solberg Bjerke Travbane 0 14/4 - 08 / 12 2140 24,7 100
e. Ing May v. Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 31/3 - 09 / 9 2100 25,4a 48
Ragnar Løvseth /Skien T. Solberg Bjerke Travbane 1 24/2 - 08 / 8 2680 24,7 86
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Bjerke Travbane 3 20/12 - 07 / 7 1609 23,3a 32
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 07 / 8 2100 22,8a 67
6 2018: -8 -1 -0 -3 -3 -104 102 2017: -12 -0 -4 -2 -3 -71 072
Særpefanten 6 Plass 3 527 424
13 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 1 22/4 - 02 / 5 2120 24,9 21
e. Rilitha v. Alm Rigel O. Østre Bjerke Travbane 6 14/4 - 08 / 6 2140 24,3 g 1098
Åge Johansen /Grålum O. Østre Biri Travbane 3 09/3 - 06 / 8 2100 26,1a 19
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 0 17/1 - 03 / 9 2160 26,8 100
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 29/12 - 06 / 14 1660 26,6 244
7 2018: -6 -4 -1 -0 -1 -677 419 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 7 Plass 3 437 080
8 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 1 14/4 - 08 / 4 2140 23,4 42
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 07 / 5 2100 22,4a 26
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Bergen Travpark 3 21/10 - 09 / 9 1600 20,7a 26
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Färjestad 2 23/9 - 08 / 9 2140 20,4a 54
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 2 10/9 - 07 / 13 2160 24,2 91
8 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -143 978 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lannem Silje 8 Plass 6 881 134
8 år BRUN HP v.Åsajerven T. Wollebæk Romme 2 09/3 - 04 / 11 2140 23,3a 10
e. Lannem Sjura v. Elding T. Wollebæk Leangen Travbane 1 26/2 - 05 / 9 2200 24,3 10
Ola M. Skrugstad /Dovre T. Wollebæk Bollnäs 1 11/2 - 10 / 1 1640 23,2 11
T. Wollebæk Ola M. Skrugstad T. Wollebæk Biri Travbane P 26/1 - 20 / 8 2100 28,5 P
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Hagmyren 1 06/10 - 01 / 9 2180 24,6 10
9 2018: -14 -2 -2 -2 -3 -138 030 2017: -14 -2 -0 -0 -7 -295 515
Jærvsørappen 9 Plass 3 803 384
7 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Umeå 3 21/4 - 09 / 2 1640 21,2a 393
e. Tuvrappa v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 09 / 1 2100 26,5a 93
Jon Nergård /Svorkmo J. Blekkan Leangen Travbane 1 12/3 - 03 / 8 2140 26,7a 16
J. Blekkan J. Blekkan Bjerke Travbane 3 07/3 - 04 / 2 1609 24,8a 41
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Bergsåker 6 25/2 - 07 / 13 2180 25,2 37
10 2018: -11 -3 -0 -1 -4 -140 350 2017: -8 -0 -1 -0 -2 -33 136
Hellin Faxen 10 Plass 2 273 232
9 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 14/4 - 08 / 8 2140 24,4 227
e. Nebbenes Faxa v. Røder O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 3 31/3 - 09 / 5 2100 24,2a 524
Håkon Hermansen /Holmestrand O. Mikkelborg Bollnäs 4 16/3 - 08 / 6 2140 25,0a 149
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 07/3 - 04 / 3 1609 25,0a 45
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 1 16/2 - 01 / 2 1609 23,8a 23