<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 145.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-3-5 Plass : 10-3-5

1 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Nygårds Viking 1609 1 Plass 78 000
9 år BRUN V v.Alm Viktor T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 0 15/4 - 02 / 5 2140 32,9 g 460
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven T. Sør-Reime Forus Travbane 0 20/3 - 02 / 6 2040 31,6ag 830
Dag Nilsen-Nina Sondresen T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 12 11/3 - 06 / 3 2140 32,7 1043
A. Frønes Dag Nilsen L. Kolle Sørlandets Travpark 8 28/1 - 03 / 9 2220 34,1 293
Mørkblå m/burg. ermer, reklame D. Dalen Sørlandets Travpark 0 14/1 - 02 / 5 2160 32,8 g 535
2 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -32 -1 -3 -1 -6 -71 500
Nebbenes Friggi 2 Plass 147 500
8 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Bjerke Travbane 0 09/2 - 07 / 6 1609 29,9a 273
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Jarlsberg Travbane 3 02/2 - 03 / 2 1609 30,5a 326
Rune Gulddal /Sunde I Sunnhordland A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 07 / 6 2100 32,1a 783
A. Christensen A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 04/12 - 03 / 3 2100 33,2 350
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 0 30/11 - 03 / 5 2100 30,9a 426
3 2018: -11 -1 -2 -1 -3 -55 824 2017: -14 -0 -1 -2 -6 -34 000
M.H. Sylvia 3 Plass 128 524
8 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Årjäng 3 26/4 - 06 / 5 1660 28,4 34
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon D. Dalen Drammen Travbane 4 12/4 - 01 / 11 1700 29,6a 53
Stall M.H. Sylvia, Larvik D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 09/4 - 07 / 2 2120 30,2 91
D. Dalen Martine O. Sørvik (T) A. Robertsen Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 03 / 9 2120 32,5 279
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 14/2 - 06 / 8 2140 31,7 272
4 2018: -9 -0 -0 -2 -7 -38 500 2017: -21 -0 -1 -0 -11 -42 000
Eilert 4 Plass 166 700
6 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 28/4 - 03 / 2 2140 29,9a 645
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 15/3 - 03 / 5 2120 33,0 278
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 11/3 - 04 / 3 2160 30,5 168
J. Gaustad J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 17/12 - 03 / 6 2140 30,9a 435
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 04/12 - 04 / 11 2100 33,3arg 350
5 2018: -13 -0 -1 -2 -7 -37 000 2017: -15 -1 -0 -0 -9 -44 500
Faksen U.N. 5 Plass 147 250
6 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Sørlandets Travpark 0 28/4 - 03 / 12 2140 30,0a 209
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Drammen Travbane 2 19/4 - 02 / 6 1700 29,1a 56
Stall Kjønnerød J. Undem Sørlandets Travpark 6 08/4 - 04 / 6 2160 29,9 422
J. Undem D. Dalen Sørlandets Travpark 0 24/3 - 07 / 12 2160 31,0 538
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 6 25/2 - 04 / 12 2140 32,1a 249
6 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -20 500 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Bauers Annabella 6 Plass 82 067
6 år BRUN HP v.Krageboen G. Smeby Momarken Travbane 5 10/4 - 01 / 2 1640 30,5a 770
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) G. Smeby Jarlsberg Travbane - 28/3 - 03 / 4 1609 dg a 475
Mette Hellerud /Vear H. Kolle Jarlsberg Travbane 7 25/3 - 03 / 2 2100 33,3 269
G. Smeby Beate Holmstrøm (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 27/12 - 03 / 7 1609 35,5a 627
Hvit/svart skrådelt m/rutemønster,rekl T. Bronken Bjerke Travbane - 15/11 - 03 / 12 2160 dg 677
7 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -7 -0 -0 -0 -5 -25 000
Valle Even 7 Plass 77 000
5 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Momarken Travbane 0 06/3 - 02 / 9 2140 br ag 132
e. Amor Ida v. Pål Even E. Høitomt Momarken Travbane 7 13/2 - 07 / 10 2140 33,2a 42
Stall Eddenøyedå Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 07/12 - 03 / 3 1609 38,8ar 64
E. Høitomt Marius Høitomt (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 7 2100 32,8ag 78
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Drammen Travbane 6 10/4 - 04 / 7 2120 32,9 49
8 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -19 -0 -1 -3 -5 -39 000
Grimsjon 8 Plass 133 000
7 år RØD H v.Moe Odin E. Knutsen Drammen Travbane - 19/4 - 02 / 1 1700 dg a 161
e. Bestlijenta v. Spang Best E. Knutsen Sørlandets Travpark 0 08/4 - 04 / 12 2160 31,8 g 798
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Bjerke Travbane 0 28/3 - 05 / 12 2160 31,7 g 793
E. Knutsen Helge Grimnes E. Knutsen Klosterskogen Travbane 5 15/3 - 03 / 8 2120 33,0 882
Rød m/svart reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/1 - 03 / 3 2100 34,8a 128
9 2018: -10 -1 -2 -1 -4 -60 500 2017: -12 -0 -1 -2 -3 -28 000
Vetla Vinna 9 Plass 142 500
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Bjerke Travbane 4 18/4 - 04 / 5 2100 29,4a 428
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 2 04/4 - 04 / 7 1640 30,4 74
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Biri Travbane 0 09/3 - 07 / 5 2100 30,6a 178
A. Røren A. Røren Bjerke Travbane 3 28/2 - 04 / 10 1609 29,6ag 234
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Klosterskogen Travbane 5 22/1 - 07 / 6 1700 33,9a 228
10 2018: -19 -4 -2 -2 -5 -127 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 10 Plass 217 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 13/4 - 01 / 1 2100 28,0a 133
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Drammen Travbane 6 05/4 - 04 / 8 1700 31,6a 91
Trond Solskau /Rolvsøy V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 24/3 - 07 / 10 2140 29,6 1027
O. Østre Trond Solskau O. Østre Jarlsberg Travbane 0 16/3 - 01 / 12 2100 30,4a 580
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 28/2 - 04 / 4 1609 29,1a 172