<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:43 V65-3
V5-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-7-2 Plass : 10-7-2

1 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odins Zamurai 2100 1 Plass 18 000
3 år MØRKBR V v.Slåttodin V. Hop Momarken Travbane - 29/3 - 03 / 10 2160 dg 475
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks G. Austevoll Drammen Travbane 4 18/3 - 08 / 1 2100 36,4 185
Tanja Johansen /Åsgårdstrand V. Hop Jarlsberg Travbane 4 02/3 - 08 / 12 2100 37,1 300
V. Hop Tanja Johansen (A) T. Johansen Momarken Travbane P 21/11 - 20 / 7 2160 45,6 g P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Johansen Momarken Travbane 19/5 - 22 / 3 2160 48,1 B
2 2018: -14 -0 -1 -1 -6 -24 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hællemåne Da Mia 2 Plass 29 000
7 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 17/4 - 07 / 5 2140 36,0a 82
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 10/4 - 08 / 9 2160 36,1 g 745
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Momarken Travbane 8 29/3 - 03 / 14 2160 35,8 g 452
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 8 25/3 - 08 / 9 2120 36,1 298
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 14/3 - 09 / 3 2140 dg 421
3 2018: -11 -1 -4 -0 -1 -53 086 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kaffelars 3 Plass 53 086
5 år BRUN V v.Wik Stjernen O. Østre Momarken Travbane 1 17/4 - 07 / 2 2140 35,0ag 21
e. Jensi v. Elding O. Østre Årjäng 2 08/4 - 08 / 8 2140 32,9 g 80
Lise Nicoline Hartviksen /Slattum O. Østre Bjerke Travbane P 21/3 - 20 / 8 2160 38,0 P
O. Østre O. Østre Biri Travbane - 25/8 - 08 / 4 2100 dg 56
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame S. Eilefsen Bjerke Travbane P 04/1 - 20 / 2 2160 35,3 P
4 2018: -5 -0 -0 -1 -1 -7 491 2017: -3 -0 -2 -0 -0 -13 000
Brødsjø Faks 4 Plass 20 491
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Ødegaard Momarken Travbane 0 02/4 - 04 / 5 2160 br g 509
e. Brødsjø Blesa v. Bokli Eld K. Ødegaard Färjestad - 05/3 - 02 / 2 2140 dg 120
Maria Andreassen /Larvik K. Ødegaard Momarken Travbane 3 23/1 - 07 / 6 2160 36,8 g 60
A. Akselsen Carl Andre Håkestad K. Ødegaard Sørlandets Travpark 5 14/1 - 07 / 2 2160 36,4 g 32
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv K. Ødegaard Bjerke Travbane 2 28/12 - 03 / 7 2140 35,0 85
5 2018: -10 -0 -2 -1 -7 -35 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Gompen Gullet 5 Plass 35 000
5 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld A. Frønes Jarlsberg Travbane 2 22/4 - 04 / 5 2100 33,8a 172
e. Rise Bruna v. Troll Kos A. Frønes Sørlandets Travpark 3 08/4 - 08 / 2 2140 34,0 g 429
Elin Gumpen-Charlotte Kornbrekke A. Frønes Jarlsberg Travbane 5 25/3 - 08 / 5 2100 36,6 239
A. Frønes Elin Gumpen A. Frønes Klosterskogen Travbane 7 15/3 - 07 / 5 2100 37,3 g 329
Mørkblå m/burg. ermer, reklame P. Kals Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 08 / 2 2100 39,3 g 175
6 2018: -13 -2 -0 -1 -8 -56 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000
Hippoline 6 Plass 61 000
4 år BRUN HP v.Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 04 / 12 2100 34,1a 204
e. Troll Molly v. Spang Best G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 09/4 - 03 / 6 2100 34,4 g 320
Ine Elisabeth Dahl /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane - 25/3 - 08 / 2 2100 g5 76
J. Undem Ine Elisabeth Dahl (T) J. Undem Klosterskogen Travbane 3 15/3 - 07 / 2 2100 37,0 57
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 03 / 9 2100 36,3 g 229
7 2018: -4 -2 -1 -1 -0 -34 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nesvik'n 7 Plass 34 000
3 år SVART H v.Moe Odin J. Eriksen Klosterskogen Travbane 3 09/4 - 03 / 2 2100 34,3 g 54
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Eriksen Jarlsberg Travbane 1 25/3 - 08 / 6 2100 35,2 56
Mardon Jørgensen /Vennesla J. Eriksen Sørlandets Travpark P 25/2 - 20 / 3 2160 40,8 P
E. Høitomt Johan Kringeland Eriksen (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 25/6 - 22 / 3 2140 48,0 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Tjomsland Sørlandets Travpark 28/5 - 24 / 4 2140 54,8 B
8 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -10 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bol Ivia 8 Plass 10 000
6 år SVART HP v.Amor Even A. Christensen Jarlsberg Travbane - 22/4 - 04 / 10 2100 dg a 946
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) A. Christensen Jarlsberg Travbane 8 13/4 - 08 / 7 2120 35,9 789
Rikke Helen Christensen /Kviteseid A. Christensen Jarlsberg Travbane 6 25/3 - 08 / 3 2100 36,8 g 663
A. Christensen Rikke Helen Christensen A. Christensen Klosterskogen Travbane 8 15/3 - 07 / 7 2100 37,7 g 919
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 25/2 - 09 / 2 2140 dg 439
9 2018: -13 -1 -1 -3 -5 -98 771 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reime Kongen 9 Plass 98 771
3 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Eriksen Momarken Travbane 4 24/4 - 07 / 2 2140 35,7 102
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 08/4 - 08 / 5 2140 34,3 g 96
Stall Ertnes J. Eriksen Drammen Travbane 5 18/3 - 08 / 2 2100 36,9 216
J. Eriksen J. Eriksen Sørlandets Travpark P 03/12 - 21 / 1 2140 40,3 P
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 25/6 - 22 / 5 2140 51,8 g B
10 2018: -8 -1 -3 -0 -2 -34 491 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.G. Odne 10 Plass 34 491
4 år MØRKBR V v.Norheim Svenn G. Austevoll Drammen Travbane 2 28/4 - 01 / 5 2100 31,6 40
e. H.G. Celin v. Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 07 / 4 2100 35,3 41
Stall Carpenters G. Austevoll Momarken Travbane 5 29/3 - 03 / 9 2160 35,0 751
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 15/3 - 07 / 6 2100 dg 136
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 02/3 - 08 / 8 2100 37,9 g 329
11 2018: -7 -0 -0 -1 -6 -16 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fjeldalma 11 Plass 16 000
6 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy B. Larsen Jarlsberg Travbane 5 22/4 - 04 / 7 2100 34,1a 366
e. Aldina v. Alm Svarten K. Johansen Jarlsberg Travbane 6 13/4 - 08 / 6 2120 35,0 174
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord B. Larsen Momarken Travbane 5 10/4 - 08 / 1 2140 34,2 349
B. Larsen B. Larsen Jarlsberg Travbane 3 25/3 - 08 / 4 2100 35,6 455
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek B. Larsen Klosterskogen Travbane 6 15/3 - 07 / 4 2100 37,3 571
12 2018: -13 -0 -0 -0 -7 -19 045 2017: -7 -0 -0 -0 -4 -12 000
Maxey Melanin 12 Plass 31 045
4 år RØD H v.Stiv Kuling R. Hansen Drammen Travbane 0 28/4 - 01 / 4 2100 36,9 712
e. Springtina v. Alm Rigel R. Hansen Jarlsberg Travbane - 22/4 - 04 / 11 2100 g6 a 720
Randi Merete Wahl /Hof R. Hansen Momarken Travbane 0 24/10 - 02 / 9 2140 37,7ag 886
R. Hansen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/10 - 01 / 11 2160 38,0 g 167
Svart/hvit rutet m/gul erm & sidefelt L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 12/9 - 03 / 4 2100 34,8 g 531