<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:10 V65-3
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 5-15-årige hopper høyest 150.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-3 Plass : 10-1-3

1 2018: -14 -0 -3 -3 -4 -62 991 2017: -10 -0 -3 -0 -3 -33 500
Torivinna 2140 1 Plass 126 491
10 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) M. Jakobsson Färjestad - 30/4 - 05 / 1 2140 dg 251
e. Tori Flicka v. Lykke Gutten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 18/4 - 04 / 8 2100 29,5a 189
Lene Nielsen Frogner /Hærland Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 10/4 - 06 / 3 2140 31,8a 252
Å. Tengsareid Lene Nielsen Frogner Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 02/4 - 01 / 4 2140 31,5a 255
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Bjerke Travbane - 28/3 - 05 / 14 2160 dg 555
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trollveikja 2 Plass 146 000
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) G. Stenberg Biri Travbane 0 24/11 - 01 / 1 2100 33,1a 369
e. Atlina v. Elding G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 02 / 8 1609 br ag 491
Trond Elton /Svelvik J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 27/10 - 03 / 1 2100 br 263
G. Stenberg Trond Elton M. Sørvik Drammen Travbane P 14/9 - 23 / 1 2100 33,4 P
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Drammen Travbane 0 18/5 - 01 / 12 1700 28,5a 216
3 2018: -14 -0 -0 -4 -5 -34 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 3 Plass 145 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Drammen Travbane 4 19/4 - 02 / 7 1700 29,4a 148
e. Sør Svarta v. Pål Even O. Sagholen Drammen Travbane 3 05/4 - 04 / 12 1700 31,4a 681
Grim Amrud /Fåvang G. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/2 - 01 / 9 2160 34,8 324
G. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane - 06/2 - 06 / 11 1640 dg a 368
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Drammen Travbane 0 23/12 - 09 / 2 2100 31,0 505
4 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 4 Plass 130 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder A. Akselsen Drammen Travbane 6 28/4 - 03 / 5 2100 30,1a 49
e. Høgda Vesla v. Elding L. Kolle Drammen Travbane 3 19/4 - 02 / 2 1700 29,1a 58
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen L. Kolle Drammen Travbane 7 05/4 - 04 / 11 1700 31,7ag 308
L. Kolle Bjørn Gustavsen O. Østre Sørlandets Travpark - 24/3 - 07 / 2 2140 dg 307
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Drammen Travbane 4 18/3 - 04 / 6 2100 31,2ag 165
5 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -25 051 2017: -13 -2 -1 -4 -2 -80 127
Väskinge Anna* (S) 5 Plass 107 100
5 år BRUN HP v.Lome Kongen K. Lindberg Årjäng 2 26/4 - 06 / 4 1660 28,3 269
e. Väskinge Tösa (S) v. Sarpen E. Høitomt Momarken Travbane 0 14/11 - 04 / 10 2140 32,6ag 158
Sverige O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 25/10 - 05 / 2 2100 32,0a 183
K. Lindberg Alexander Bjørnestad K. Lindberg Årjäng 8 05/10 - 02 / 14 2160 29,9 289
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/9 - 02 / 2 2140 30,4 52
6 2018: -9 -1 -2 -1 -1 -52 472 2017: -14 -1 -1 -3 -8 -54 000
Rinde Rutha 6 Plass 110 472
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Årjäng 1 26/4 - 06 / 6 1660 28,3 137
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Drammen Travbane 3 12/4 - 01 / 5 1700 29,5ag 52
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Bjerke Travbane 2 04/4 - 01 / 5 1609 30,9a 54
G. Austevoll G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 03 / 10 1609 31,9ag 66
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 21/3 - 09 / 6 1640 31,7 80
7 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -7 500 2017: -14 -2 -0 -2 -3 -64 500
Goroso Sjarmen 7 Plass 114 000
8 år BRUN HP v.Tangen Scott O. Sagholen Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 7 2140 br g 557
e. Valle Møy v. Sjefen O. Sagholen Bjerke Travbane - 03/1 - 01 / 7 2100 dg a 195
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad O. Sagholen Bjerke Travbane 3 20/12 - 09 / 3 1609 28,6a 195
O. Sagholen Siv Johanne Ørstad O. Sagholen Momarken Travbane 6 28/11 - 04 / 1 2140 33,3a 515
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl F. Hansen Bjerke Travbane - 16/11 - 05 / 7 1609 dg a 203
8 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -10 491 2017: -27 -2 -4 -2 -14 -104 871
Julie 8 Plass 119 762
6 år SVART HP v.Åsajerven C. Jepson Åmål 0 01/5 - 05 / 11 2100 33,6 g 167
e. Dolly Vilja v. Elding O. Østre Drammen Travbane 5 19/4 - 02 / 4 1700 29,6a 61
Lars-Arne Larsen /Enebakk O. Østre Bjerke Travbane 4 04/4 - 04 / 1 1640 30,8 151
D. Dalen Lars-Arne Larsen Å. Tengsareid Drammen Travbane 9 20/12 - 02 / 2 2100 32,0ag 155
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Momarken Travbane 5 28/11 - 04 / 9 2140 33,2a 492
9 2018: -16 -1 -1 -2 -6 -58 938 2017: -5 -1 -0 -1 -2 -26 000
Wiking Blesa 9 Plass 101 438
7 år MØRKBR HP v.Wiking Blesen O. Kjenner Årjäng 7 26/4 - 06 / 8 1660 30,1 g 191
e. Lissi v. Lome Elden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 7 2100 30,6a 102
Roy Steinar Larsen-Anne Britt Kjærstad J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 11/4 - 02 / 9 2160 30,7 g 108
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 04/4 - 04 / 9 1640 31,3 g 61
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 02/4 - 01 / 6 2140 31,8a 29
10 2018: -19 -4 -2 -2 -5 -127 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 10 Plass 217 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 1 04/5 - 04 / 10 1609 28,4a 52
e. Trollemma v. Ilmin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 13/4 - 01 / 1 2100 28,0a 133
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Drammen Travbane 6 05/4 - 04 / 8 1700 31,6a 91
O. Østre Trond Solskau V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 24/3 - 07 / 10 2140 29,6 1027
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 0 16/3 - 01 / 12 2100 30,4a 580