<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:50 V65-2


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 48.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-5 Plass : 3-4

1 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -12 000 2017: -13 -1 -2 -1 -5 -42 793
Alonso O.R. 2140 1 Plass 54 793
5 år RØD H v.Moe Odin E. Schem Momarken Travbane 0 17/4 - 02 / 8 2140 br ag 36
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden E. Schem Bjerke Travbane 6 21/12 - 03 / 2 2100 32,3a 88
Stall Reseptal E. Schem Jarlsberg Travbane 5 10/12 - 02 / 12 2100 31,8a 79
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 3 29/11 - 10 / 6 2160 33,1 69
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 4 16/11 - 02 / 5 2100 32,9ag 52
2 2018: -15 -0 -0 -2 -8 -33 000 2017: -14 -0 -1 -0 -9 -41 500
Turbofaksen 2 Plass 76 500
5 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 03 / 4 2100 33,0 173
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 16/3 - 03 / 6 2120 33,4 273
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Bjerke Travbane - 18/10 - 02 / 12 2160 dg 310
C. Engebråthen Thomas Strand C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 23/8 - 03 / 6 2140 31,3 220
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 2 09/8 - 04 / 1 2140 31,4 563
3 2018: -13 -6 -1 -2 -2 -239 331 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -31 000
Spikfaks 3 Plass 270 331
5 år SVART V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 3 20/4 - 09 / 7 2120 30,9 35
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane - 31/1 - 10 / 5 2140 dg 101
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Biri Travbane 5 26/1 - 08 / 5 2100 34,1 g 30
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 2 22/12 - 03 / 2 2100 30,7 32
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 7 08/12 - 08 / 9 2120 32,9 g 66
4 2018: -12 -4 -4 -1 -1 -116 500 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -6 000
Alm Andaman 4 Plass 122 500
4 år BRUN V v.Tekno Odin R. Kruse Drammen Travbane 1 28/4 - 01 / 11 2120 30,2 19
e. Alm Travinda v. Storm Jo L. Kolle Biri Travbane 2 20/4 - 09 / 2 2100 31,6 23
Roy Lysgård /Kolbu L. Kolle Momarken Travbane 1 10/4 - 08 / 2 2140 32,9 24
R. Kruse Roy Lysgård L. Kolle Momarken Travbane 3 29/3 - 03 / 7 2160 34,4 g 52
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl L. Kolle Biri Travbane 2 14/7 - 08 / 3 2100 33,2 rg 71
5 2018: -12 -3 -1 -1 -5 -69 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Riga Viktoria 5 Plass 87 000
7 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor G. Austevoll Drammen Travbane 1 19/4 - 03 / 3 2100 31,8ag 22
e. Engsnuppa v. Eng Svarten G. Austevoll Biri Travbane 1 23/3 - 08 / 8 2120 33,8 47
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen Å. Tengsareid Biri Travbane P 09/3 - 20 / 4 2120 34,8 P
G. Austevoll Ellen C. Koller G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/7 - 02 / 11 2100 32,1ag 41
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane - 28/6 - 03 / 1 2100 dg 29
6 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -15 500 2017: -9 -1 -0 -0 -2 -19 000
Nesfaksen 6 Plass 50 500
6 år BRUN V v.Norheim Faksen E. Høitomt Bjerke Travbane - 18/4 - 03 / 2 2140 dg 50
e. Neslykka v. Krembest E. Høitomt Drammen Travbane 1 05/4 - 03 / 3 2100 33,2ag 38
Frode Mjølnerød /Halden K. Ødegaard Bjerke Travbane - 28/3 - 09 / 1 2140 dg 69
F. Mjølnerød O. Østre Jarlsberg Travbane P 27/12 - 20 / 3 2120 35,8 P
svart m/gult & hvitt K. Ødegaard Bjerke Travbane - 24/5 - 09 / 6 2140 dg 39