<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:25 V5-4
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-7 Plass : 5-6-7

1 2018: -7 -0 -0 -2 -4 -20 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Fjellvang Frøkna 2140 1 Plass 20 000
7 år BRUN HP v.Odins Kjempe M. Sørvik Momarken Travbane - 05/12 - 08 / 1 2140 dg r 34
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) H. Holm Biri Travbane P 24/11 - 20 / 2 2100 38,0 P
Leif Solemsli /Vang I Valdres J. Kvikstad Biri Travbane N 14/6 - 20 / 6 2120 brp g N
M. Sørvik
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek
2 2018: -10 -0 -2 -1 -4 -29 912 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bergers Granitt 2 Plass 29 912
5 år SVART V v.Wik Stjernen R. Kruse Momarken Travbane P 24/4 - 20 / 5 2160 35,9 P
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin J. Gjerstad Momarken Travbane 02/6 - 22 / 6 2160 53,1 B
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen S. Weberg Momarken Travbane 19/5 - 22 / 4 2140 50,7 B
K. Ødegaard May-Helen Nilsen
blå m/rød bunn.
3 2018: -9 -0 -0 -0 -6 -15 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Mykle Knekten 3 Plass 17 000
5 år MØRKBR V v.Troll Kos O. Rakstad Magnor Travbane - 01/5 - 06 / 1 2000 dg 360
e. Thess Mina v. Elding O. Rakstad Biri Travbane - 16/2 - 07 / 1 2100 dg 370
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad C. Antonsen Jarlsberg Travbane 8 19/1 - 07 / 9 2100 39,5 g 396
O. Kjenner Ole L. Rakstad (A) O. Kjenner Drammen Travbane - 09/10 - 08 / 6 2100 dg 224
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Rakstad Biri Travbane 0 29/9 - 08 / 9 2100 43,4 g 667
4 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -17 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tinsokka 4 Plass 17 000
6 år BRUN HP v.Tin Tveiten C. Antonsen Momarken Travbane P 17/4 - 20 / 5 2160 41,2 g P
e. Lannem Travina v. Lannem Sjur
Odd Løkken /Ringebu
C. Antonsen Gøran Antonsen (T)
Blå m/gul hestesko & tre ermringer
5 2018: -10 -4 -1 -0 -2 -70 438 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mjølner Marius 5 Plass 70 438
4 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 29/3 - 03 / 12 2160 34,5 g 16
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane - 02/3 - 08 / 3 2100 dg 13
Eddie Grinaker /Oslo J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 31/1 - 20 / 1 2140 34,2 P
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
6 2018: -8 -0 -1 -0 -5 -17 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Sjur Odin 6 Plass 17 000
4 år SVART V v.Tekno Odin S. Weberg Momarken Travbane 7 24/4 - 07 / 5 2160 37,2 g 150
e. Steggsjura v. Åsajerven S. Weberg Momarken Travbane 6 29/3 - 03 / 11 2160 35,0 176
Stall Good Old Days S. Weberg Kala Landbane - 19/8 - 08 / 6 1900 dg 54
S. Weberg S. Weberg Biri Travbane - 28/7 - 01 / 5 2100 dg 46
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek S. Weberg Drammen Travbane P 19/6 - 20 / 3 2100 38,7 P
7 2018: -12 -2 -1 -1 -6 -56 315 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tessan J.L. 7 Plass 56 315
5 år BRUN HP v.Tekno Odin R. Kruse Momarken Travbane 6 10/4 - 08 / 6 2140 34,3 g 360
e. Jærvsøtessan* (S) v. Järvsöfaks (S) R. Kruse Momarken Travbane - 29/3 - 03 / 4 2140 dg 340
Steffen Halvorsrud-Jon Lien K. Johansen Biri Travbane P 11/8 - 20 / 9 2120 36,6 P
R. Kruse Steffen Halvorsrud
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl
8 2018: -6 -3 -0 -1 -1 -56 551 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Førsteslåtten 8 Plass 56 551
3 år FUKS H v.Slåttodin O. Østre Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 07 / 8 2100 35,3 18
e. Jensi v. Elding O. Østre Bjerke Travbane P 28/3 - 20 / 4 2160 36,4 P
Stall Førsteslåtten O. Østre Bjerke Travbane 26/7 - 20 / 8 1660 42,4 N
O. Østre
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame