<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:40 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Princess Pedro 2140 1 Plass 41 000
7 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 5 17/2 - 03 / 2 2100 18,0a 143
e. Surprise Pedro v. Sugarcane Hanover* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 10/2 - 04 / 5 2100 18,3a 104
Terje Pedersen /Nittedal G. Gundersen Biri Travbane 5 06/11 - 04 / 12 2100 18,6a 141
H. Holm Terje Pedersen G. Gundersen Momarken Travbane 2 27/10 - 02 / 1 2140 17,0a 51
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Gundersen Drammen Travbane 1 13/10 - 02 / 7 2100 18,4 18
2 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nonesuch Genius 2 Plass 23 000
3 år MØRKBR H v.Dejarmbro (US) S. Hammersborg Bjerke Travbane 16/8 - 20 / 3 1640 30,7 g B
e. Queen Of Glide (US) v. Glidemaster (US)
Stall Borsalino
L. Kolle Steinar Hammersborg (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Uno d'Quattro 3 Plass 2 000
4 år BRUN V v.Scarlet Knight* (US)
e. Kiwi Quattro v. Arnaqueur* (FR)
Tina Fossan Låg-Jarle Heegaard Olsen
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
4 2018: -3 -1 -1 -1 -0 -37 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dior Sisa* (DK) 4 Plass 37 000
3 år M.BRUN HP v.Donato Hanover* (US)
e. Tiffany Sisa (DK) v. Varenne* (IT)
Erik Christoffersen-Rebecca Christoffersen
A. Akselsen Frode Hamre (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bianchi 5 Plass 0
5 år MØRKBR HP v.Banker Hall* (US) H. Storås Bjerke Travbane N 11/4 - 20 / 9 2160 24,2 g N
e. Biondi v. Smasher* (US) H. Storås Bjerke Travbane N 21/3 - 20 / 4 2140 28,7 g N
Janet Tøen /Oslo J. Gaustad Bjerke Travbane - 12/8 - 20 / 6 1660 dgpp N
M. Øyo Janet Tøen
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek
6 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -3 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Iris 2160 1 Plass 3 500
6 år SVART HP v.Krageboen
e. Tao Lykke v. Tand Troll* (S)
Anne Line Håkerud /Stavsjø
G. Austevoll Roy Håkerud
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000
Teddy Gutten Støen 2 Plass 2 016 995
7 år RØD H v.Horgen Tore T. Solberg Momarken Travbane - 18/3 - 08 / 12 2180 dg 72
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane 3 25/2 - 09 / 7 2680 24,9 43
Kristine Støen Kivle /Sannidal T. Solberg Leangen Travbane 2 28/1 - 08 / 14 2180 24,5 g 25
T. Solberg Morten A. Pedersen (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 18/1 - 07 / 5 2100 24,6a 21
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 15/12 - 06 / 6 2100 26,3a 14
8 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -7 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Tåga Prinsen (S) 3 Plass 7 000
4 år BRUN H v.Moe Svarten K. Djøseland Forus Travbane - 04/6 - 08 / 2 2040 dg 82
e. Gomnes Terna v. Alm Viktor Å. Tengsareid Forus Travbane P 04/4 - 20 / 3 2060 39,0 P
Gisle Vold /Sandnes S. Weberg Åmål P 25/8 - 20 / 3 2100 50,1 P
J. Bjerring
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000
Fetter'n T.G. 4 Plass 1 806 734
12 år MØRKBR H v.Elding K. Kvasnes Bjerke Travbane P 10/5 - 21 / 2 2160 30,6 P
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Momarken Travbane 6 18/3 - 08 / 9 2160 25,3 601
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Bjerke Travbane 4 22/10 - 04 / 5 3160 26,1 158
G. Gundersen G. Gundersen Biri Travbane 2 23/9 - 02 / 4 1609 23,9a 26
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 04 / 6 2120 23,6 g 78