<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:01 V5-3
GUNDAS LØP
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 115.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-3 Plass : 4-7-3

1 2018: -14 -0 -1 -3 -6 -42 500 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -17 000
Romhus Gulle 2100 1 Plass 101 500
10 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven G. Austevoll Momarken Travbane 2 24/4 - 08 / 2 2200 31,3 77
e. Romhus Eli v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/4 - 04 / 1 2100 29,6a 451
Per Skjærseth /Aurskog G. Austevoll Momarken Travbane 5 10/4 - 06 / 5 2140 32,2a 156
G. Austevoll Per A. Skjærseth K. Johansen Momarken Travbane 6 29/3 - 06 / 9 2140 33,0a 574
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane - 28/2 - 04 / 9 1609 dg a 320
2 2018: -5 -1 -0 -2 -2 -35 500 2017: -20 -0 -2 -4 -4 -45 224
Bjørkekongen 2 Plass 97 724
7 år BRUN V v.Moe Odin V. Hop Biri Travbane 5 20/4 - 08 / 4 2100 30,9a 36
e. Neslill v. Braute E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 09/4 - 07 / 3 2120 31,5 g 31
Arthur Bø /Bø I Telemark E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 08/3 - 04 / 7 2100 34,4a 23
V. Hop Arthur Bø (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 14/2 - 06 / 3 2140 31,0 49
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Momarken Travbane 1 06/2 - 04 / 2 2140 31,6 81
3 2018: -4 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -10 -4 -3 -2 -0 -101 000
Kolbu Kæsj 3 Plass 128 000
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) A. Stensen Bjerke Travbane 4 24/1 - 05 / 10 2100 32,1a 37
e. Valle Terna v. Metsgar A. Stensen Bjerke Travbane 6 11/1 - 03 / 6 2100 30,2ag 32
Stall Kolbu Kæsj A. Stensen Biri Travbane 1 22/12 - 04 / 2 2100 31,2a 31
A. Stensen Finn Holmen (T) A. Stensen Biri Travbane 1 08/12 - 07 / 6 1609 30,1a 41
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 3 18/10 - 02 / 6 2160 29,5 96
4 2018: -12 -4 -1 -2 -3 -110 000 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -14 000
Skauga Rasken 4 Plass 175 000
6 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Jarlsberg Travbane 5 13/4 - 01 / 6 2100 28,3a 174
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Momarken Travbane 2 02/4 - 01 / 3 2140 31,0a 196
Anne Christensen-Olav Gjersund A. Christensen Jarlsberg Travbane 6 16/3 - 01 / 3 2100 30,3a 466
A. Christensen A. Christensen Sørlandets Travpark 5 11/3 - 04 / 7 2160 30,6 224
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane - 28/2 - 04 / 5 1609 dv3 a 65
5 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000 2017: -12 -3 -2 -1 -4 -81 000
Sølv Gutt 5 Plass 120 000
7 år RØDBRUN V v.Bork Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 01 / 9 2100 28,8ag 214
e. Kraftsol v. Alm Svarten L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 05 / 10 2100 31,1ag 397
Sissil Pedersen /Skien T. Solberg Drammen Travbane - 23/12 - 07 / 6 2100 dg a 149
T. Solberg Sissil Pedersen T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 25/11 - 01 / 5 2120 31,5 g 63
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Sørlandets Travpark 4 11/11 - 04 / 4 2140 30,0 g 187
6 2018: -17 -1 -1 -1 -7 -53 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 6 Plass 99 500
7 år SVART V v.Alm Viktor D. Dalen Biri Travbane 0 20/4 - 08 / 1 2100 34,5a 56
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn D. Dalen Momarken Travbane - 10/4 - 06 / 6 2140 dg a 120
Anne-Lise Enger /Reinsvoll D. Dalen Momarken Travbane 0 02/4 - 01 / 8 2140 32,6a 167
T. Lindbak D. Dalen Biri Travbane 2 23/3 - 02 / 2 2100 34,2a 76
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl D. Dalen Bjerke Travbane 1 21/3 - 09 / 3 1640 31,6 78
7 2018: -8 -1 -4 -0 -2 -125 000 2017: -12 -0 -2 -4 -4 -62 000
Edens Odin 7 Plass 187 000
4 år LYSBRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 25/4 - 03 / 3 2100 28,6a 50
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten K. Johansen Biri Travbane 1 06/4 - 07 / 5 2120 30,5 21
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg K. Johansen Bjerke Travbane 2 15/3 - 05 / 3 2100 31,0a 69
Å. Tengsareid Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Biri Travbane 3 10/11 - 04 / 6 2120 31,9 57
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Johansen Bjerke Travbane 2 25/10 - 09 / 5 2160 30,9 75