<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
VG+ LØPET (MONTÉLØP)
MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 130.001 kr., 40 m. ved 210.001 kr.
For 5-15-årige høyest 330.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-2-6 Plass : 14-2-6

1 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -11 982 2017: -22 -1 -3 -0 -5 -58 500
Grude Jerkeld 2160 1 Plass 198 482
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 03 / 9 2120 35,8 g 881
e. Toronita v. Dublan M. Jakobsson Årjäng - 15/4 - 04 / 7 2160 dg 390
Merete Viksås /Roa A. Valstad Biri Travbane - 06/4 - 03 / 3 2100 dg 237
A. Hagmann Merete Viksås A. Valstad Jarlsberg Travbane 2 25/3 - 03 / 10 2120 30,8 148
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek T. Solberg Drammen Travbane 0 18/3 - 02 / 6 2100 31,0ag 374
2 2018: -9 -1 -1 -0 -3 -39 000 2017: -27 -0 -5 -0 -13 -103 500
Neseldi 2 Plass 237 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Kolle Jarlsberg Travbane 5 22/4 - 03 / 8 2120 29,3 g 241
e. Neslykka v. Krembest K. Ødegaard Klosterskogen Travbane - 09/4 - 04 / 2 2100 dg 577
Arne Geir Jensen /Tjodalyng K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 4 25/3 - 01 / 3 1609 28,0a 284
H. Kolle Arne Geir Jensen K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 16/3 - 07 / 6 2100 29,8 236
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 22/1 - 05 / 4 2100 31,7 182
3 2018: -6 -0 -1 -0 -1 -11 000 2017: -20 -2 -2 -1 -6 -85 000
Stee Raua 3 Plass 206 000
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld M. Sørvik Drammen Travbane P 19/4 - 20 / 1 2100 34,2 g P
e. Stee Vilja v. Viljesterk C. Hande Biri Travbane 0 06/4 - 03 / 2 2100 33,2 g 451
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein M. Løve Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 03 / 12 2120 33,2 305
C. Hande Jo Oxhovd Svalesen C. Hande Klosterskogen Travbane 0 08/3 - 03 / 6 2120 38,3 g 57
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek H. Kolle Momarken Travbane - 14/11 - 02 / 6 2160 dg 269
4 2018: -10 -0 -2 -1 -2 -32 094 2017: -8 -1 -1 -1 -2 -53 666
Hadland Stjernen 4 Plass 214 874
6 år SVART H v.Alm Viktor C. Kjenner Färjestad 4 30/4 - 05 / 8 2180 28,4 503
e. Mamma v. Elding C. Kjenner Årjäng 8 08/4 - 03 / 9 2140 27,6a 931
Josefine Mjølnerød /Halden L. Trudvang Bjerke Travbane 0 14/3 - 02 / 1 2140 31,2 363
J. Eilertsen Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Färjestad 0 26/2 - 06 / 12 2180 29,1 408
Svart/gull skrådelt, hvit kant K. Kvasnes Momarken Travbane 2 06/2 - 08 / 6 2160 31,4 35
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -53 000
Frivoll Borken 5 Plass 136 000
5 år BORKET V v.Bork Odin J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 03 / 6 2100 30,9 87
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor D. Dalen Bergen Travpark 3 29/6 - 01 / 2 2600 29,8 95
Margrethe Nilsen-Tor Engh D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 05 / 10 2120 br g 60
J. Øveraasen Margrethe Nilsen (A) D. Dalen Bjerke Travbane 5 31/5 - 07 / 9 2100 27,3a 241
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek D. Dalen Klosterskogen Travbane - 15/4 - 04 / 1 2120 dg 261
6 2018: -11 -3 -1 -1 -4 -78 500 2017: -21 -1 -0 -0 -7 -35 000
Løve Lomen 6 Plass 204 000
7 år BRUN V v.Lome Elden I. Lamvik Jarlsberg Travbane 2 22/4 - 03 / 3 2100 28,4 204
e. Løve Jerka v. Auvin (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 19/4 - 03 / 4 2100 28,1a 112
Thomas Simonsen /Vear J. Hansen Bjerke Travbane 0 04/4 - 07 / 6 2100 30,8ag 151
I. Lamvik Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 5 21/3 - 05 / 11 2600 32,1ag 247
Svart m/gule seler&ermring,hv søm,rek L. Kolle Bjerke Travbane 4 07/3 - 05 / 2 2100 29,0ag 208
7 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -8 764
Nume Elden 2180 1 Plass 311 264
8 år BRUN V v.Lome Elden J. Dagsvold Jarlsberg Travbane 6 22/4 - 03 / 10 2140 28,8 650
e. Ulperla v. Perle Troll L. Kolle Momarken Travbane 8 29/3 - 09 / 8 2140 29,8a 199
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Drammen Travbane 0 18/3 - 01 / 4 2100 30,2a 86
J. Dagsvold Erik Skaug (A) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 08/3 - 02 / 8 1609 27,9a 267
Hvit m/oransje skulderstk & belte, rek L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/9 - 03 / 10 1609 28,6a 198
8 2018: -5 -0 -1 -2 -0 -20 368 2017: -14 -3 -1 -3 -3 -115 500
Ty Venn 2 Plass 234 868
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder A. Robertsen Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 03 / 7 2120 30,7 62
e. Alm Robyn v. Braute D. Dalen Årjäng 3 08/4 - 03 / 11 2140 27,0a 48
Stall S & M T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 30/3 - 07 / 2 1700 26,9a 63
A. Robertsen Margrethe Nilsen (A) D. Dalen Bjerke Travbane 2 15/3 - 02 / 3 1609 29,6a 41
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/12 - 05 / 3 2100 br a 451
9 2018: -14 -0 -1 -0 -6 -30 500 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 3 Plass 311 000
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 9 2140 31,0 1168
e. Rådimil v. Ilmin O. Østre Momarken Travbane 5 24/4 - 05 / 10 2140 29,3a 369
Eivind Gravdal /Hof L. Trudvang Bjerke Travbane 0 18/4 - 06 / 5 2100 29,2ag 142
K. Kvasnes Eivind Gravdal (T) O. Østre Drammen Travbane 2 12/4 - 02 / 5 2100 27,7a 220
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek O. Østre Bjerke Travbane 6 04/4 - 05 / 6 2100 30,4a 378
10 2018: -14 -1 -2 -1 -5 -66 143 2017: -29 -5 -4 -1 -11 -161 318
Spang Express 4 Plass 240 959
7 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Flåten Forus Travbane 5 21/4 - 07 / 15 2060 27,9 257
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn O. Sagholen Årjäng 0 15/4 - 07 / 8 2160 28,7 g 458
Gunnar Kværne /Sem K. Johansen Leangen Travbane 0 07/4 - 08 / 8 2160 30,6 g 64
A. Rasmussen Gunnar Kværne G. Flåten Sørlandets Travpark 2 24/3 - 09 / 4 2609 28,3a 271
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek O. Sagholen Bjerke Travbane 3 15/3 - 02 / 5 1609 29,6ag 83
11 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 5 Plass 214 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Momarken Travbane 0 24/4 - 01 / 7 2140 34,1ag 499
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Biri Travbane 0 20/4 - 07 / 10 2100 31,3a 627
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Bjerke Travbane 0 14/4 - 03 / 1 2140 31,0 g 695
L. Nygård Per Arvesen (A) P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 16/3 - 07 / 3 2100 31,4 g 631
Grønn m/gule seler&skstk m hv ruter P. Arvesen Bjerke Travbane - 24/2 - 04 / 10 2180 dg 1022
12 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -16 -2 -1 -3 -6 -85 500
Sjøvoll Prinsen 6 Plass 297 500
9 år RØD V v.Bokli Eld Å. Tengsareid Momarken Travbane - 24/4 - 05 / 8 2140 dg a 517
e. Nesrigla v. Rigel Jo O. Østre Momarken Travbane P 10/4 - 20 / 3 2140 34,9 P
Anna Jørgensen /Harstad D. Dalen Momarken Travbane - 06/3 - 06 / 12 2140 dg a 217
L. Trudvang Anna Jørgensen (A) H. Holm Harstad Travpark - 21/1 - 01 / 5 2040 dg a 72
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek H. Holm Harstad Travpark 5 07/1 - 05 / 4 2590 32,5 g 37
13 2018: -11 -1 -0 -2 -5 -51 430 2017: -23 -2 -6 -4 -5 -224 329
Høvding Jaros 7 Plass 336 759
6 år BRUN V v.Bork Odin S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 03 / 11 2140 29,1 22
e. Lier Frøkna v. Elding K. Lindberg Årjäng 6 15/4 - 07 / 14 2180 26,7 347
Gunnar Kværne /Sem S. Løvvold Klosterskogen Travbane 3 30/3 - 01 / 2 1700 27,2 73
S. Løvvold Gunnar Kværne S. Løvvold Klosterskogen Travbane 3 30/3 - 06 / 2 2100 28,5 105
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl G. Flåten Drammen Travbane 4 18/3 - 01 / 3 2100 28,5a 181
14 2018: -9 -2 -2 -1 -0 -65 000 2017: -20 -0 -3 -2 -7 -74 500
Krokstad Juvita 8 Plass 373 570
10 år RØD HP v.Prins Juventus E. Sørmo Leangen Travbane 1 29/4 - 07 / 12 2180 27,2 277
e. Spike Lill v. Spikeld E. Høitomt Leangen Travbane 0 07/4 - 10 / 2 2140 28,0a 174
Anna Landrø /Trondheim A. Landrø Leangen Travbane 3 01/4 - 08 / 1 1640 28,8a 593
M. Sørvik Anna Landrø (A) E. Sørmo Bjerke Travbane 0 14/3 - 02 / 4 2140 34,9 g 348
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek P. Sørmo Leangen Travbane 0 28/10 - 04 / 13 2160 br g 356