<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
HORGEN BENTES LØP

Kaldblods 2600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-8-2 Plass : 9-8-2

1 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 2600 1 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin L. Kolle Biri Travbane 0 20/4 - 07 / 6 2100 28,6a 110
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel L. Kolle Biri Travbane 0 06/4 - 05 / 2 1609 br ag 322
Stall Bilbo M. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/3 - 08 / 6 2140 30,6 g 385
L. Kolle Andreas Opheim (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/3 - 05 / 12 2600 32,2a 402
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 5 03/3 - 07 / 9 2100 30,0a 160
2 2018: -12 -2 -1 -2 -2 -70 500 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 2 Plass 171 820
6 år BRUN H v.Norheim Faksen O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 07/3 - 02 / 11 2100 dg a 129
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 31/1 - 09 / 7 2140 dg 83
Bjørn Gulbransen /Røyse O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 24/1 - 05 / 1 2100 31,5a 82
E. Høitomt Marius Høitomt (T) O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 09/1 - 07 / 6 2140 30,8a 25
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Mikkelborg Momarken Travbane 7 05/12 - 04 / 8 2680 33,1 g 60
3 2018: -17 -0 -0 -0 -6 -20 500 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -28 000
Stjerne Smell 3 Plass 140 700
9 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 03 / 10 2100 29,6ag 803
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 08/4 - 04 / 11 2160 30,4 1222
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Drammen Travbane 0 05/4 - 04 / 10 1700 31,8a 820
D. Dalen Stine Hansen Juklerød (A) S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 11/3 - 04 / 9 2180 30,5 411
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 08/3 - 05 / 11 1700 31,0a 1493
4 2018: -19 -4 -3 -1 -3 -100 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 4 Plass 223 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld K. Bjørnerød Bjerke Travbane 1 26/4 - 04 / 5 2100 28,6a 55
e. Vivendel v. Viljesterk K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 18/4 - 07 / 7 1609 28,0ag 90
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård K. Bjørnerød Momarken Travbane 1 29/3 - 04 / 10 1640 27,0a 86
K. Bjørnerød Kari M. Hasselgård K. Wessel Bjerke Travbane 3 14/3 - 04 / 3 2100 31,6a 39
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 22/2 - 02 / 2 1640 27,4ag 71
5 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -12 -3 -0 -0 -2 -68 000
Heimstad Lomen 5 Plass 126 000
10 år SVART V v.Lome Elden I. Mysen Drammen Travbane 0 28/4 - 03 / 7 2100 31,7ag 1109
e. Dilla v. Åsrapp V. Hop Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 01 / 3 2100 30,6ag 110
Iselin Mysen-Marinus A. Beck I. Mysen Bjerke Travbane - 14/3 - 04 / 2 2100 dg a 125
T. Solberg Iselin Mysen (A) K. Johansen Bjerke Travbane 4 07/3 - 02 / 9 2100 30,9ag 48
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Johansen Drammen Travbane 0 03/3 - 05 / 8 2120 31,0 g 99
6 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -86 207 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
Krovar 6 Plass 154 207
6 år BRUN V v.Sterk Odd Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 03 / 7 2100 31,0ag 35
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 13/4 - 01 / 11 2100 27,4a 27
Leif Gunnar Opheim-Stine V. Opheim Skranefjell K. Malmin Bjerke Travbane 2 28/3 - 05 / 9 2160 29,8 40
K. Malmin Andreas Opheim (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 16/3 - 01 / 11 2100 29,8a 139
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Drammen Travbane 0 03/3 - 05 / 11 2120 31,0 g 60
7 2018: -5 -2 -2 -0 -0 -132 555 2017: -8 -1 -1 -2 -0 -84 605
Bol Brage 7 Plass 238 160
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Årjäng 1 15/4 - 04 / 1 2140 27,7 15
e. Huldre Runa v. Sokna Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 28/3 - 05 / 10 2160 29,6 35
Ole C. Ødegaard /Skiptvet J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 25/10 - 05 / 4 2100 33,7arg 14
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 28/8 - 07 / 8 2600 dg a 685
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Östersund 0 26/7 - 09 / 9 2140 25,7a 661
8 2018: -10 -1 -2 -0 -3 -55 000 2017: -8 -4 -0 -0 -1 -82 000
Tinas Odin 8 Plass 149 000
5 år SVART V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 28/4 - 03 / 4 2140 dg a 20
e. Tina Mi v. Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 21/4 - 01 / 13 2080 28,8 34
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 11/4 - 02 / 8 2160 28,5 59
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 24/3 - 07 / 15 2160 29,3 88
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Drammen Travbane - 03/3 - 05 / 13 2120 dg 149
9 2018: -8 -3 -1 -3 -1 -116 472 2017: -4 -0 -1 -1 -0 -23 030
Finnskog Nox 9 Plass 203 901
5 år RØD H v.Dotterud Teddy H. Kulblik Rättvik 1 17/4 - 04 / 10 2160 30,0 23
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 2 14/3 - 04 / 8 2100 30,9a 64
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 3 07/3 - 02 / 6 2100 30,4a 53
H. Kulblik H. Kulblik Momarken Travbane 1 13/2 - 03 / 10 2140 29,5a 58
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 4 08/2 - 02 / 3 2100 29,2a 34
10 2018: -9 -0 -2 -1 -2 -44 000 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -114 500
Jarand 10 Plass 158 500
4 år BRUN V v.Bork Odin A. Akselsen Momarken Travbane 4 10/4 - 06 / 9 2140 32,2a 39
e. Jensi v. Elding A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 16/3 - 01 / 7 2100 32,1ag 103
Arvid Nordvik /Bergen A. Akselsen Momarken Travbane 2 05/12 - 04 / 13 2680 31,7 g 24
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bergen Travpark 1 21/10 - 05 / 1 2100 28,9 416
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 1 04/10 - 09 / 11 2160 33,8 115
11 2018: -9 -2 -0 -0 -5 -118 000 2017: -16 -7 -1 -0 -2 -163 000
Smedpål 11 Plass 285 000
5 år SVART V v.Dotterud Teddy O. Mikkelborg Biri Travbane - 04/11 - 04 / 2 2100 dg 19
e. Smedanne v. Ravn Jahn A. Stensen Bjerke Travbane 4 07/10 - 07 / 6 2160 26,2 58
Torbjørn Smedsrud /Fåberg A. Stensen Bjerke Travbane - 10/9 - 09 / 10 2600 dg a 387
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 28/8 - 07 / 1 2600 27,2a 89
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane - 05/8 - 05 / 3 2140 dg 20