<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:13 V5-5
DD-2
SPAREBANKEN HEDMARKS LØP

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 130.001 kr.
For 3-15-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-8-5 Plass : 12-8-5

1 2018: -14 -0 -0 -0 -4 -10 895 2017: -16 -0 -2 -1 -7 -35 337
Prins Balder* 1600 1 Plass 107 395
9 år SVART V v.Lome Elden H. Kulblik Momarken Travbane 8 05/11 - 01 / 7 1640 34,5a 635
e. Lille Beth v. Kos Knekten H. Kulblik Färjestad 0 28/10 - 06 / 6 1660 30,9 114
Sverige H. Kulblik Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 9 1609 30,9a 340
H. Kulblik Marie Morfeldt H. Kulblik Årjäng 2 24/9 - 08 / 3 1640 30,7 60
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Årjäng 2 16/9 - 04 / 4 1640 29,6 88
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -1 -2 -3 -3 -70 385
Hvatt Birk 2 Plass 109 385
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) P. Hvattum Jarlsberg Travbane 9 15/10 - 04 / 15 2120 31,7 245
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 11 2100 31,7a 98
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Jarlsberg Travbane 1 04/8 - 03 / 1 1609 27,2a 22
P. Hvattum P. Hvattum Biri Travbane 3 23/7 - 03 / 11 2120 29,4 64
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Kongsvinger Travbane 2 05/7 - 04 / 3 1600 27,9a 95
3 2018: -20 -1 -1 -0 -10 -62 500 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 3 Plass 163 500
5 år BRUN H v.Storm Jo E. Høitomt Drammen Travbane 5 18/3 - 04 / 9 2100 31,4a 27
e. Lesja Svarta v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 1 09/3 - 07 / 7 2100 29,7a 86
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal H. Horpestad Bjerke Travbane - 21/2 - 03 / 5 2100 dg a 268
A. Stensen Kjell Øyhaugen E. Høitomt Momarken Travbane 7 13/2 - 03 / 8 2140 30,7a 313
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam M. Gundersen Bjerke Travbane - 31/1 - 09 / 5 2140 dg 405
4 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -73 558 2017: -20 -0 -2 -0 -8 -42 160
Troll Ess 4 Plass 173 612
8 år SVART V v.Spikeld R. Skoglund Bergsåker 4 17/4 - 09 / 3 2140 29,3 326
e. Trollrun v. Troll Jahn O. Lindqvist Umeå 3 30/3 - 05 / 2 1640 30,5 71
Lars Garberg Kvåle /Fannrem K. Johansen Biri Travbane 4 23/3 - 02 / 8 2100 34,4a 395
H. Holm Lars Garberg Kvåle A. Nilsen Leangen Travbane 5 12/3 - 02 / 11 1640 31,0a 614
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl P. Sørmo Leangen Travbane 0 05/2 - 07 / 4 1640 32,3 500
5 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -31 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 5 Plass 148 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 11/1 - 03 / 9 2100 36,8a 389
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo O. Østre Biri Travbane - 22/12 - 01 / 8 1609 g0 ag 420
Ola Rusten /Eina O. Østre Momarken Travbane 0 05/8 - 08 / 10 1640 29,6 267
O. Østre Ola Rusten O. Østre Bjerke Travbane 3 19/7 - 06 / 10 1609 26,9a 36
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Kongsvinger Travbane 6 05/7 - 02 / 11 1600 28,1a 99
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Øyfrigg 1620 1 Plass 170 574
13 år BRUN V v.Frigg Mollyn R. Nilsen Bjerke Travbane 0 01/3 - 05 / 4 1609 30,3a 600
e. Øyjerka v. Atom Vinter L. Haslie Bjerke Travbane 0 26/6 - 02 / 4 1609 30,4a 349
Liv Haslie /Kongsvinger L. Haslie Drammen Travbane 0 18/5 - 01 / 4 1700 28,6a 312
K. Brenden Liv Haslie L. Haslie Bjerke Travbane 0 10/11 - 02 / 3 1609 29,0a 238
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko L. Haslie Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 3 1640 31,0a 311
7 2018: -11 -0 -2 -3 -5 -61 073 2017: -11 -2 -3 -0 -4 -85 778
Adelinn 2 Plass 173 851
5 år BRUN HP v.Voje Faks L. Trudvang Drammen Travbane 3 28/4 - 03 / 11 2100 29,6a 45
e. Skøilinn v. Skøiar L. Trudvang Årjäng 4 15/4 - 04 / 11 2160 28,9 247
Tim Fiskerud /Hemnes L. Trudvang Momarken Travbane 3 29/3 - 04 / 6 1640 27,7a 99
L. Trudvang Tim Fiskerud L. Trudvang Drammen Travbane 4 18/3 - 02 / 3 2100 29,5a 99
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Drammen Travbane 4 03/3 - 07 / 1 2100 29,9a 65
8 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -24 500 2017: -12 -0 -2 -3 -7 -59 698
Torderud Stjernen 3 Plass 169 698
6 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Bjerke Travbane 4 25/4 - 03 / 4 2100 29,0a 136
e. Torderud Ella v. Bokli Eld J. Øveraasen Bjerke Travbane 3 06/9 - 03 / 9 2160 30,9 79
Øystein Sørby /Kirkenær J. Øveraasen Biri Travbane 2 25/8 - 07 / 2 2100 28,9 55
M. Gundersen Øystein Sørby T. Solberg Bjerke Travbane 6 16/8 - 06 / 6 2100 28,0a 410
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame J. Øveraasen Biri Travbane P 11/8 - 21 / 2 2120 32,7 P
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Gylden Jenta 4 Plass 178 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin D. Dalen Biri Travbane - 20/4 - 07 / 4 2100 dg a 173
e. Gylden Perla v. Pajaprins L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 04 / 8 2140 30,4 g 319
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Bjerke Travbane - 24/5 - 02 / 15 2660 dg 193
D. Dalen Pål Sem (T) P. Sem Bjerke Travbane - 15/5 - 01 / 2 2100 dg a 135
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Momarken Travbane 0 21/6 - 04 / 10 2140 29,0ag 100
10 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dallas 5 Plass 169 422
10 år RØD H v.Håkon Jo* E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 03 / 2 2100 30,2ag 307
e. Krut Gertrud (S) v. Dalar D. Dalen Bjerke Travbane - 11/4 - 08 / 5 2100 dg a 706
Ingunn Karlsen-Marthe A. Kristofferstuen M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 03 / 8 2120 36,3 g 98
B. Steinseth Ingunn Karlsen E. Høitomt Momarken Travbane - 06/3 - 06 / 3 2140 dg a 252
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj D. Dalen Biri Travbane - 16/2 - 06 / 4 2100 dg ar 104
11 2018: -16 -0 -2 -1 -8 -54 392 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 6 Plass 240 546
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Färjestad 0 01/1 - 04 / 11 2160 32,0 568
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Drammen Travbane 0 23/12 - 09 / 7 2120 29,7 533
Sverige P. Thuresson Drammen Travbane 3 05/12 - 01 / 1 2100 30,0a 88
P. Thuresson P. Thuresson Momarken Travbane 5 21/11 - 04 / 6 2660 31,1 372
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Färjestad 2 06/11 - 03 / 9 2660 30,6 248
12 2018: -14 -4 -5 -1 -0 -145 347 2017: -8 -3 -2 -0 -1 -108 242
Ramstad Balder 7 Plass 313 589
6 år BRUN H v.Norheim Faksen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 04/4 - 05 / 4 2100 32,5a 35
e. Lia Topsa v. Braute G. Gundersen Drammen Travbane 2 18/3 - 02 / 9 2100 29,0a 26
Stall Bulder og Brak A. Stensen Biri Travbane 1 09/3 - 02 / 2 2100 28,2a 41
G. Gundersen Andreas Opheim (T) K. Kvasnes Biri Travbane 2 16/2 - 06 / 5 2100 28,7a 26
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Andersson Färjestad 0 01/1 - 04 / 12 2160 32,8 22