Neste løp >>>
Start ca kl. 14:40 MAGNOR GLASSVERKS LØP

Kaldblods 2000 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 35.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-4 Plass : 7-5-4

1 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Ejo Tina 2020 1 Plass 80 767
6 år BRUN HP v.Tin Tveiten O. Østre Klosterskogen Travbane 7 19/4 - 04 / 6 2100 32,0a 134
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) A. Nilsen Leangen Travbane 0 22/5 - 03 / 3 2140 38,4 g 284
Marita Høyesveen-Frida Jakobsen C. Antonsen Momarken Travbane 0 13/4 - 04 / 8 1640 32,2ag 432
O. Østre Marita Høyesveen O. Østre Bjerke Travbane 0 07/12 - 05 / 6 2140 35,3 344
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 4 27/11 - 04 / 1 1609 30,3a 185
2 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -7 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Nordsjø Viktor 2 Plass 61 200
6 år SVART V v.Alm Viktor G. Austevoll Biri Travbane P 20/4 - 20 / 5 2100 30,8 P
e. Nordli Vinni v. Elding D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 07 / 8 2100 br a 93
Johnny Linn-Trond Linn J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 05/1 - 21 / 1 2100 34,4 P
G. Austevoll Johnny Linn J. Eilertsen Klosterskogen Travbane N 15/12 - 21 / 1 2100 35,0 N
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Linn Bjerke Travbane 0 13/7 - 02 / 6 2140 br g 184
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -44 000
Komnes Jerka 3 Plass 68 645
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Fossen Biri Travbane 0 26/1 - 02 / 4 2100 br ag 427
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Bjerke Travbane 0 20/1 - 02 / 9 2100 33,1ag 1283
Stig Fossen /Aurskog S. Fossen Momarken Travbane 8 09/1 - 07 / 2 2140 33,1ag 274
D. Dalen Stig Ingar Fossen (B) D. Dalen Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 3 2100 34,4ag 276
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 6 05/11 - 07 / 3 2160 34,9 421
4 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -8 -3 -2 -1 -0 -58 000
Valle Oda 4 Plass 74 000
5 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 08/12 - 07 / 3 1609 br ag 68
e. Valle Eldi v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 2 22/11 - 05 / 14 2160 31,6 96
Stall Oda B. Steinseth Bjerke Travbane 3 15/11 - 01 / 2 2100 31,6a 134
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 13/9 - 05 / 7 2160 br g 43
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 1 22/8 - 02 / 2 2140 32,9a 32
5 2018: -8 -3 -3 -1 -1 -85 000 2017: -14 -0 -0 -1 -5 -18 000
Mo Line 5 Plass 119 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Bjerke Travbane 1 26/4 - 03 / 5 1609 28,5a 17
e. Schudona v. Spikeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 13/4 - 03 / 6 2120 29,4 25
Team Trones T. Solberg Momarken Travbane 5 02/4 - 07 / 6 2160 32,6 g 107
H. Holm Erik Killingmo (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 15/3 - 05 / 3 2120 33,1 114
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Tuft Bergen Travpark 0 05/10 - 03 / 1 2100 br 1615
6 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 2040 1 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 11/4 - 02 / 11 2160 33,8 g 1472
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Momarken Travbane 0 29/3 - 06 / 1 2140 35,8a 673
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 28/2 - 04 / 1 1609 31,3a 385
J. Theodorsen J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 8 1609 33,5ag 2909
Oransje m/svart ruter og ermer J. Rasmussen Biri Travbane 0 08/12 - 07 / 5 1609 33,3a 490
7 2018: -8 -2 -0 -3 -1 -52 610 2017: -6 -0 -2 -1 -1 -28 500
Vik Jet 2060 1 Plass 141 110
9 år SVART V v.Nordli Svarten T. Solberg Drammen Travbane 1 19/4 - 02 / 5 1700 28,9a 23
e. Vik Jill v. Spikeld U. Ohlsson Årjäng 3 15/4 - 04 / 2 2140 28,9 150
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 04 / 2 1609 30,2a 407
T. Solberg Gunn Tove S. Buaas L. Kolle Bjerke Travbane 3 01/2 - 02 / 2 1609 30,3a 21
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 29/1 - 02 / 7 2100 34,7a 168