<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
ULVER's løp
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 37.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-9 Plass : 3-1-9

1 2018: -7 -0 -4 -0 -3 -36 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sitje Rapp 2100 1 Plass 56 500
5 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Klosterskogen Travbane 2 09/4 - 03 / 12 2120 33,2 104
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Sørlandets Travpark 2 24/3 - 01 / 4 2140 33,5 287
Team Rapp J. Undem Klosterskogen Travbane P 08/2 - 20 / 1 2100 36,3 P
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 08 / 5 2120 34,3 g 139
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 6 26/6 - 02 / 4 2160 32,6 433
2 2018: -10 -0 -2 -2 -2 -32 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -10 000
Sevrus 2 Plass 42 000
4 år SVART V v.Bork Odin H. Tvedt Bjerke Travbane 3 25/4 - 10 / 10 2160 31,9 83
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll H. Tvedt Klosterskogen Travbane 7 09/4 - 03 / 14 2120 33,9 g 214
Team Time H. Tvedt Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 3 2140 dg 64
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 2 22/3 - 06 / 4 2100 33,5a 72
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Momarken Travbane 3 06/3 - 07 / 10 2160 34,7 g 28
3 2018: -6 -6 -0 -0 -0 -94 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Waxen 3 Plass 116 420
5 år SVART H v.Järvsöfaks (S) V. Paavola FINLAND - 21/7 - 02 / 1 2120 dg 75
e. Tangen Sara v. Mørtvedt Jerkeld J. Kurhela FINLAND 0 23/6 - 02 / 5 2120 31,7 432
Pekka Lillbacka J. Kurhela Kaustinen 1 27/11 - 02 / 1 2100 38,1 g 18
Ø. Tjomsland V. Paavola Umeå 0 04/11 - 03 / 1 2140 33,8 g 477
mørkblå m/sølv reklame V. Paavola Umeå 5 21/10 - 01 / 5 2140 34,3 g 370
4 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -10 000
Mo Lykke 4 Plass 28 000
5 år SVART HP v.Briskeby Philip A. Stensen Leangen Travbane 3 16/4 - 10 / 1 2140 32,6 95
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter A. Stensen Biri Travbane 6 23/3 - 08 / 3 2100 36,8 61
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss D. Dalen Biri Travbane 0 22/12 - 03 / 1 2100 35,0 208
T. Solberg Jo Svenstad (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 6 2120 dg 230
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Biri Travbane 4 24/11 - 04 / 6 2100 34,6 84
5 2018: -16 -0 -1 -2 -7 -32 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Dina 5 Plass 32 000
6 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Momarken Travbane 0 24/4 - 08 / 1 2160 34,9 37
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Biri Travbane 4 20/4 - 09 / 6 2120 31,8 r 150
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Jarlsberg Travbane 3 13/4 - 03 / 1 2100 31,8 866
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane - 02/4 - 04 / 7 2160 dg 924
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane 7 29/3 - 03 / 13 2160 35,3 237
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -1 -2 -7 -32 212
Tyholt Stjernen 6 Plass 32 212
6 år SVART V v.Stjerne Faks M. Andersson Årjäng 7 16/9 - 03 / 5 2160 32,9 g 115
e. Rokne Linn v. Åsrapp K. Bjørnerød Biri Travbane 0 01/9 - 04 / 5 2120 34,7 g 369
Kjell Enersen /Skiptvet K. Bjørnerød Kala Landbane 6 19/8 - 03 / 13 1920 32,4 339
E. Høitomt Knut Arne Ødegaard (T) O. Østre Bjerke Travbane 0 10/8 - 02 / 8 2100 33,7ag 251
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Momarken Travbane 3 03/8 - 02 / 2 2140 31,8ag 89
7 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -26 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odd Nyx 7 Plass 26 000
5 år SVART HP v.Voje Faks A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 03 / 3 2100 32,5 g 72
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Momarken Travbane 5 29/3 - 07 / 5 2140 35,7 g 209
Ronald Haug-Anne Iren Haug A. Akselsen Biri Travbane 6 16/2 - 08 / 5 2120 34,4 28
A. Akselsen Ronald Haug A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 02/2 - 08 / 4 2120 35,6 37
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 19/1 - 07 / 5 2100 38,0 22
8 2018: -11 -1 -1 -2 -3 -39 500 2017: -8 -0 -1 -1 -5 -22 000
Nord Skade 8 Plass 61 500
5 år SVART HP v.Briskeby Philip P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 15/4 - 07 / 2 2140 33,9ag 235
e. Frøy Perla v. Krembest P. Johannessen Sørlandets Travpark 8 08/4 - 08 / 8 2180 34,7 g 94
Ketil R. Solvang-Maria Markussen P. Johannessen Sørlandets Travpark 4 14/1 - 07 / 7 2180 34,0 71
P. Johannessen Ketil R. Solvang P. Johannessen Bjerke Travbane 3 28/12 - 03 / 10 2160 34,7 357
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Klosterskogen Travbane 8 04/12 - 07 / 6 2120 36,9 96
9 2018: -8 -0 -3 -2 -1 -30 000 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -5 000
Alm Kine 9 Plass 41 200
7 år BRUN HP v.Lome Elden G. Gundersen Drammen Travbane 2 19/4 - 03 / 2 2100 31,9a 48
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) G. Gundersen Momarken Travbane 3 10/4 - 08 / 8 2160 33,2 57
Magne Helgesen /Vikersund G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 25/3 - 08 / 10 2120 34,4 80
G. Gundersen Magne Helgesen L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 15/3 - 07 / 13 2120 36,1 48
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 0 18/4 - 02 / 9 2120 34,6 180
10 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -22 000
Huseby Snuppa 10 Plass 28 500
4 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) E. Gravdal Bjerke Travbane - 25/4 - 10 / 5 2140 dg 530
e. Moe Svalin v. Spikeld G. Flåten Drammen Travbane 5 30/10 - 07 / 7 2120 35,5 g 72
Eivind Gravdal /Hof G. Flåten Drammen Travbane - 23/10 - 07 / 8 2120 dg 169
E. Gravdal E. Høitomt Bjerke Travbane 4 04/10 - 09 / 7 2160 34,4 59
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 22/9 - 07 / 8 2100 32,7ag 111
11 2018: -11 -0 -1 -1 -6 -25 000 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -21 000
A.H. Svarten 11 Plass 46 000
4 år SVART V v.Skibber V. Hop Drammen Travbane 6 19/4 - 03 / 1 2100 32,7ag 53
e. Bø Katinka v. Vital Pil V. Hop Klosterskogen Travbane 8 09/4 - 03 / 9 2120 34,6 g 294
Andres Hegna-Grethe Hegna V. Hop Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 03 / 1 2100 33,1 919
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 6 16/3 - 03 / 2 2100 34,4 g 62
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 5 08/3 - 07 / 1 2100 36,8 g 46
12 2018: -6 -0 -0 -2 -1 -10 000 2017: -3 -0 -1 -1 -1 -10 500
Bare Christina 12 Plass 20 500
4 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 19/4 - 03 / 5 2100 32,0a 87
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 09/4 - 03 / 3 2100 34,8 g 147
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Drammen Travbane 7 07/9 - 03 / 1 2100 34,4 65
L. Kolle Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 07 / 4 2100 35,1 153
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 08 / 1 2100 36,9 75