<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
FORMLØP
FORMLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 265.001 kr.
For 3-15-årige høyest 410.000 kr. Også for 3-15-årige, som har tjent maks 20.000 kr i de 5 siste starter.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-6 Plass : 4-10-6

1 2018: -14 -0 -2 -1 -3 -30 982 2017: -22 -5 -2 -1 -6 -156 000
Eldhusodin 2100 1 Plass 248 537
5 år SVART H v.Bork Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 19/4 - 05 / 3 2100 dg a 96
e. Eldhusflya v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 11/4 - 08 / 7 2100 28,6a 185
Bjørn Vethe-Halle Vinsand Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 8 2100 31,7a 103
G. Gundersen Andreas Opheim (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 06/3 - 06 / 8 2140 29,6a 28
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 08/2 - 06 / 9 2100 30,7a 51
2 2018: -9 -1 -0 -0 -5 -35 430 2017: -12 -1 -0 -3 -7 -112 500
Sikvelands Svarten 2120 1 Plass 378 930
6 år SVART H v.Alm Viktor A. Valstad Biri Travbane 0 20/4 - 06 / 1 1609 28,2ag 125
e. Seile Maia v. Slogum Jørn A. Valstad Momarken Travbane 4 10/4 - 04 / 8 2140 28,5a 249
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Klosterskogen Travbane - 31/3 - 04 / 2 1700 dg a 90
A. Hagmann Jon Magne Vik D. Dalen Bjerke Travbane 0 20/9 - 08 / 12 2100 26,4a 424
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 13/9 - 07 / 10 1609 24,6ag 141
3 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -21 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gonagas 2 Plass 1 231 521
14 år SVART H v.Ulsrud Igel Å. Tengsareid Biri Travbane P 23/3 - 20 / 3 2100 35,1 P
e. Heidina v. Ilmin D. Dalen Bjerke Travbane 0 09/3 - 08 / 8 1609 24,1a 599
Tonje Kristine Minge /Skreia Å. Tengsareid Biri Travbane 5 26/2 - 02 / 6 2120 25,0 190
M. Gundersen Heidi Moen (T) G. Austevoll Färjestad 6 22/2 - 08 / 8 1680 25,1 236
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 09/1 - 10 / 7 2100 25,8a 713
4 2018: -6 -2 -0 -2 -1 -55 491 2017: -5 -1 -0 -0 -2 -26 500
Briskeby Rauen 3 Plass 1 812 908
10 år RØD H v.Bokli Eld E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 22/4 - 02 / 7 2120 24,9 50
e. Briskeby Jenta v. Rappfot O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 15/11 - 05 / 7 2140 27,5 92
Dag Erik Raastad /Roa K. Johansen Bjerke Travbane 0 07/10 - 09 / 14 3180 25,6 285
E. Rennesvik Dag Erik Raastad K. Johansen Bjerke Travbane 6 10/9 - 07 / 10 2160 24,6 972
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 01 / 4 2100 25,7a 125
5 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -1 -1 -12 -60 500
Areta Mollyn 4 Plass 386 000
9 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 09/4 - 04 / 8 2120 28,7 433
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 02 / 9 2100 30,6a 251
Kristine Farmen-Kari Farmen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 04/12 - 03 / 7 2140 31,4 100
D. Dalen John Ivar Farmen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 01/12 - 01 / 6 1609 26,0a 531
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 17/11 - 07 / 11 2100 29,6a 407
6 2018: -19 -0 -1 -3 -5 -100 277 2017: -22 -2 -1 -1 -7 -254 077
Finnskog Fokus 5 Plass 1 249 134
11 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/4 - 06 / 10 2100 26,0ag 716
e. Silje Spretta v. Pajaprins A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 01 / 13 1740 26,7 211
Gunnar Kværne /Sem A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 5 30/3 - 06 / 13 2140 27,1 138
G. Flåten Gunnar Kværne H. Tvedt Bjerke Travbane 4 21/3 - 08 / 14 2160 27,5 333
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame H. Tvedt Bjerke Travbane 4 21/3 - 08 / 14 2160 27,5 333
7 2018: -16 -0 -0 -2 -3 -23 491 2017: -20 -0 -1 -1 -4 -34 000
Tallas 6 Plass 649 991
11 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 09/4 - 01 / 8 2100 27,5ag 685
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Momarken Travbane 7 02/4 - 05 / 7 2160 27,9 737
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 24/3 - 05 / 14 2680 27,2 g 1050
J. Gaustad J. Gaustad Forus Travbane 0 10/2 - 06 / 8 2040 28,5a 1465
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 22/1 - 01 / 6 2140 29,3 342
8 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -32 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Våler Flaks 7 Plass 398 500
9 år MØRKBR V v.Stjerne Faks K. Johansen Biri Travbane 2 20/4 - 05 / 7 1609 27,3a 120
e. Dally Jerka v. Lund Jerker K. Johansen Leangen Travbane 6 07/4 - 10 / 10 2140 27,8a 382
Gudmundur A. Arnason /Grinder D. Dalen Biri Travbane 2 23/3 - 04 / 4 1609 29,4a 160
H. Eggen Gudmundur A. Arnason (P) K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/12 - 05 / 11 2100 31,0a 618
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek K. Kvasnes Biri Travbane 5 11/8 - 01 / 3 2100 27,7a 286
9 2018: -15 -0 -1 -1 -8 -85 130 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -36 949
Tante Ragnhild 8 Plass 1 279 643
7 år SVART HP v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 6 14/4 - 06 / 8 2100 24,7a 411
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 0 24/3 - 03 / 11 2180 26,0 374
Morten Langli /Oslo O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 14/3 - 08 / 12 2180 26,9 164
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 28/2 - 08 / 11 2100 27,5a 138
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 05 / 2 1609 25,8a 159
10 2018: -13 -0 -2 -2 -3 -50 500 2017: -13 -1 -3 -2 -5 -424 330
Sjø Kongen 9 Plass 1 061 590
6 år MØRKBR V v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 09/12 - 09 / 12 2060 26,7 829
e. Stjerne Sara v. Sjefen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 03/12 - 05 / 7 2160 br g 112
Stall Appollo 11 Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 18/11 - 04 / 10 2100 25,6 92
E. Høitomt Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 11/11 - 09 / 5 2160 25,4 101
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Tjomsland Forus Travbane 7 16/9 - 10 / 9 2060 24,5 352
11 2018: -6 -1 -0 -1 -1 -40 491 2017: -11 -1 -1 -2 -6 -65 856
Neslands Tron 10 Plass 376 347
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Årjäng 0 15/4 - 07 / 12 2180 26,7 719
e. Nesland's May v. Lykkebron* G. Austevoll Drammen Travbane 0 03/3 - 09 / 9 2100 29,4ag 113
Hedda E. Assev /Kvelde D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 17/2 - 09 / 1 2600 29,1 177
G. Austevoll Hedda E. Assev (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 22/1 - 01 / 4 2120 29,7 82
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 10/1 - 07 / 4 2100 26,9a 55
12 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -2 -2 -7 -73 702
Stolt Odin 11 Plass 463 290
9 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Klosterskogen Travbane 5 09/4 - 01 / 2 2100 27,3a 529
e. Stolt Embla v. Lome Elden O. Sagholen Biri Travbane 0 12/1 - 01 / 6 2120 30,8 rg 162
Odin Viken /Høylandet O. Sagholen Momarken Travbane 8 12/12 - 01 / 10 2160 29,8 190
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 0 24/10 - 05 / 3 2140 br g 262
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Biri Travbane 5 13/10 - 07 / 2 1609 29,3a 119
13 2018: -16 -0 -2 -0 -5 -43 491 2017: -24 -0 -2 -4 -6 -93 632
Tojo Prinsen 12 Plass 893 202
9 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 02 / 6 2120 26,4 294
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen T. Solberg Sørlandets Travpark 5 15/4 - 01 / 4 2140 26,3a 127
Oddvar Dahlen /Nøtterøy C. Engebråthen Sørlandets Travpark 0 08/4 - 01 / 6 2160 25,8 131
K. Malmin Connie Engebråthen (T) G. Austevoll Momarken Travbane - 02/4 - 05 / 9 2160 dg 439
Mørkblå med gul reklame/bånd C. Engebråthen Momarken Travbane 0 06/3 - 04 / 8 2160 27,2 826