<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:01 V5-3
KOMNES BELLAS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 60.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-4 Plass : 5-7-4

1 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -7 -1 -2 -1 -1 -38 000
Bleikli Odin 1609 1 Plass 58 500
7 år BRUN V v.Odins Kjempe K. Johansen Biri Travbane P 06/4 - 20 / 4 2120 40,5 P
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp Å. Tengsareid Drammen Travbane - 03/3 - 05 / 6 2100 dg 135
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen Å. Tengsareid Biri Travbane - 23/2 - 05 / 1 2100 dg a 48
E. Høitomt Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 15/2 - 07 / 9 2100 dg a 59
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 17/1 - 10 / 9 2160 30,0 55
2 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -0 -0 -9 -28 000
Særheims Jerka 2 Plass 59 000
7 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Momarken Travbane 0 17/4 - 02 / 1 2140 33,1a 357
e. Særheims Hege v. Buås Svarten K. Ødegaard Momarken Travbane 0 29/3 - 06 / 4 2140 33,7ag 706
Bjørn Sandbekkbråten-Bente Sandbekkbråten K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 21/3 - 09 / 9 1640 35,5 g 299
P. Midtfjeld Bjørn Sandbekkbråten K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 07/3 - 09 / 5 1640 32,8 g 305
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Ødegaard Biri Travbane 0 03/2 - 01 / 10 2140 36,5 g 78
3 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -29 000
Hvalstad Loke 3 Plass 60 200
8 år SVART V v.Kasper Mollyn H. Holm Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 04 / 8 2100 32,9ag 311
e. Tårån v. Elding H. Holm Momarken Travbane 0 29/3 - 06 / 10 2140 33,2ag 435
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta G. Austevoll Bjerke Travbane - 20/1 - 02 / 6 2100 dg a 322
K. Malmin Ole Martin Olsen H. Eggen Bjerke Travbane 0 11/1 - 06 / 8 2100 35,0ag 234
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Bjerke Travbane 3 21/12 - 03 / 4 2100 31,7a 177
4 2018: -5 -0 -3 -1 -1 -32 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Tronmar 4 Plass 83 500
6 år RØD V v.Dotterud Teddy T. Hanestad Bjerke Travbane 5 20/7 - 04 / 7 2100 32,6a 75
e. Hegglill v. Steinsvad Eld T. Hanestad Kongsvinger Travbane 0 05/7 - 04 / 5 1600 30,1a 249
Terje Hanestad /Roverud T. Hanestad Jarlsberg Travbane 0 22/11 - 04 / 2 2100 34,0a 46
T. Hanestad T. Hanestad Momarken Travbane 0 27/10 - 02 / 8 2140 34,3a 22
brun m/hvit og grønn stolpe T. Hanestad Bjerke Travbane 2 31/8 - 02 / 7 2100 29,1a 154
5 2018: -9 -3 -3 -1 -1 -85 000 2017: -14 -0 -0 -1 -5 -18 000
Mo Line 5 Plass 119 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 13/4 - 03 / 6 2120 29,4 25
e. Schudona v. Spikeld T. Solberg Momarken Travbane 5 02/4 - 07 / 6 2160 32,6 g 107
Team Trones T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 15/3 - 05 / 3 2120 33,1 114
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Tuft Bergen Travpark 0 05/10 - 03 / 1 2100 br 1615
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Tuft Bergen Travpark 0 21/9 - 03 / 3 2120 34,9 802
6 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 6 Plass 51 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor H. Holm Klosterskogen Travbane 7 15/3 - 05 / 10 2120 34,8 g 288
e. Nattens Dronning v. Sjefen N. Bakken Bjerke Travbane 4 08/3 - 05 / 1 2100 33,0a 226
Nina Bakken-Andreas Solbrekke G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/12 - 07 / 1 2140 33,1 g 112
H. Holm Nina Bakken (A) O. Østre Biri Travbane 6 24/11 - 08 / 3 2100 33,3 g 183
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 7 2120 33,2 g 218
7 2018: -12 -0 -1 -1 -4 -25 491 2017: -12 -0 -3 -0 -5 -36 988
Victoria Solbacka 7 Plass 75 479
6 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Momarken Travbane 3 17/4 - 02 / 5 2140 31,5ag 41
e. Polar Pila v. Pilmin E. Høitomt Momarken Travbane P 10/4 - 20 / 2 2140 35,8 P
Stall Solbacka T. Solberg Bjerke Travbane - 28/3 - 09 / 6 2160 dg 107
V. Hop Frode Larsen V. Hop Jarlsberg Travbane - 02/2 - 04 / 8 2100 dg a 238
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane - 23/1 - 03 / 3 2140 dg 212