<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
V4-3
HORGEN STANGS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 150.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-3-1 Plass : 9-3-1

1 2018: -14 -2 -3 -2 -4 -137 000 2017: -16 -2 -1 -1 -6 -67 000
Mailund Jerva 2100 1 Plass 247 778
5 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 6 18/4 - 07 / 4 1609 27,2a 177
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/3 - 05 / 8 2160 30,0 49
Terje Limoseth /Bybrua E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/3 - 02 / 10 2100 30,2a 47
E. Høitomt Erland Holm (T) H. Eggen Bjerke Travbane 2 21/2 - 03 / 3 2100 29,1a 45
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Momarken Travbane 0 28/11 - 04 / 10 2140 33,7ag 66
2 2018: -14 -3 -2 -0 -3 -158 500 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 2 Plass 220 500
7 år BRUN V v.Bork Odin M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 16/3 - 01 / 2 2100 31,5a 21
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin M. Gundersen Drammen Travbane 1 03/3 - 05 / 4 2100 30,6 50
Inger Hilde Johansen-Per Johansen P. Johansen Biri Travbane 4 23/2 - 01 / 5 2100 28,5a 224
M. Gundersen Per Johansen (T) P. Johansen Biri Travbane 5 03/2 - 07 / 1 1609 28,3a 620
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame P. Johansen Biri Travbane 2 26/1 - 02 / 2 2100 30,8a 93
3 2018: -12 -1 -6 -0 -4 -163 000 2017: -12 -0 -2 -4 -4 -62 000
Edens Odin 3 Plass 225 000
4 år LYSBRUN H v.Moe Odin K. Johansen Biri Travbane 1 06/4 - 07 / 5 2120 30,5 21
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 2 15/3 - 05 / 3 2100 31,0a 69
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg K. Johansen Biri Travbane 3 10/11 - 04 / 6 2120 31,9 57
Å. Tengsareid Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Bjerke Travbane 2 25/10 - 09 / 5 2160 30,9 75
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Johansen Momarken Travbane 3 19/9 - 08 / 5 2160 32,6 75
4 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -24 500 2017: -12 -0 -2 -3 -7 -59 698
Torderud Stjernen 4 Plass 169 698
6 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld J. Øveraasen Bjerke Travbane 3 06/9 - 03 / 9 2160 30,9 79
e. Torderud Ella v. Bokli Eld J. Øveraasen Biri Travbane 2 25/8 - 07 / 2 2100 28,9 55
Øystein Sørby /Kirkenær T. Solberg Bjerke Travbane 6 16/8 - 06 / 6 2100 28,0a 410
G. Gundersen Øystein Sørby J. Øveraasen Biri Travbane P 11/8 - 21 / 2 2120 32,7 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Drammen Travbane 3 31/7 - 06 / 2 1700 25,8a 45
5 2018: -10 -2 -5 -0 -1 -107 736 2017: -6 -1 -0 -0 -4 -35 000
Rådim Faksen 5 Plass 154 736
5 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Bjerke Travbane - 11/4 - 02 / 6 2160 dg 52
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane 1 07/2 - 10 / 3 1640 29,9 25
Halgeir Skaarer /Kråkstad O. Østre Bjerke Travbane 5 31/1 - 10 / 7 2160 33,1 g 32
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 1 17/1 - 10 / 7 2160 29,7 19
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 4 29/12 - 04 / 10 2160 30,3 498
6 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -52 884 2017: -14 -2 -4 -2 -3 -73 976
Komnes Omer 6 Plass 129 860
5 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld J. Blekkan Leangen Travbane 4 01/4 - 03 / 3 1640 28,8a 19
e. Komnes Glans v. Bork Rigel J. Blekkan Östersund 1 11/3 - 07 / 1 2140 30,7a 105
Ole M. Woldseth /Trondheim J. Blekkan Leangen Travbane 5 26/2 - 02 / 7 2140 31,3a 45
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 6 19/2 - 02 / 10 2200 30,8 19
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 0 02/12 - 01 / 9 2160 36,9 g 39
7 2018: -12 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 7 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks D. Dalen Drammen Travbane - 05/4 - 04 / 7 1700 g0 ag 74
e. Frons Nora v. Norprins* K. Malmin Biri Travbane 1 23/3 - 02 / 1 2100 34,0a 52
Runar Sognelien /Tyristrand K. Malmin Momarken Travbane 3 06/3 - 02 / 12 2140 30,5ag 115
K. Malmin Runar Sognelien K. Malmin Biri Travbane 7 23/2 - 01 / 8 2100 28,9ag 203
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 3 08/2 - 02 / 5 2100 29,1a 102
8 2018: -13 -2 -1 -3 -3 -236 893 2017: -6 -0 -1 -2 -3 -73 434
Hugo Bäck* (S) 8 Plass 310 327
4 år BRUN H v.H.G. Balder G. Antonsen Bjerke Travbane 0 14/4 - 05 / 12 2100 27,9ag 635
e. Cola Jana Tabac* (S) v. Lex Jon G. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 31/3 - 02 / 1 2120 28,2 114
Sverige G. Antonsen Bjerke Travbane 1 21/3 - 02 / 7 2180 30,3 57
G. Antonsen G. Antonsen Drammen Travbane 3 03/3 - 05 / 1 2100 30,8 63
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane - 07/2 - 10 / 2 1640 dg 32
9 2018: -14 -2 -1 -0 -3 -69 500 2017: -21 -3 -1 -2 -7 -81 500
Gonagas Rebell 9 Plass 169 000
5 år SVART V v.Gonagas J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 01 / 7 2100 28,5ag 115
e. Skogli Flickan v. Elding J. Hansen Klosterskogen Travbane 6 15/3 - 03 / 7 2120 33,3 g 41
May-Liss Moe /Barkåker J. Hansen Bjerke Travbane 1 07/3 - 02 / 3 2100 30,1a 483
J. Hansen May-Liss Moe J. Hansen Bjerke Travbane 5 21/2 - 03 / 6 2100 30,4a 104
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 04 / 1 1609 31,2ag 306
10 2018: -16 -2 -2 -1 -6 -91 567 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -50 359
Alm Malabar 10 Plass 141 926
4 år SVART H v.Moe Odin J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 10/4 - 06 / 8 2140 32,3a 99
e. Alm Monsun v. Storm Jo O. Kjenner Bergsåker 5 07/3 - 04 / 8 2160 30,3 g 35
Trond Sverre-Joachim Sverre J. Mjølnerød Färjestad 1 26/2 - 02 / 8 2160 30,8 79
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 31/1 - 10 / 8 2160 32,2 g 132
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Bjerke Travbane 4 20/1 - 02 / 3 2100 30,7a 185
11 2018: -8 -1 -1 -1 -1 -46 000 2017: -17 -3 -1 -1 -7 -103 000
Tako Ø.K. 11 Plass 149 000
5 år SVART V v.Tekno Odin J. Undem Drammen Travbane 2 05/4 - 04 / 1 1700 31,3a 16
e. Taletta v. Rigel Jo J. Undem Jarlsberg Travbane 3 16/3 - 01 / 10 2100 30,0a 334
Jan Gustavsen /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 04 / 9 1609 29,2a 168
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 5 06/1 - 05 / 7 2100 30,8a 146
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 1 23/12 - 04 / 1 2100 30,1a 206
12 2018: -10 -1 -0 -1 -2 -31 491 2017: -10 -1 -2 -1 -3 -47 500
Høiby Stjernar 12 Plass 143 462
8 år SVART V v.Troll Kos R. Okkenhaug Leangen Travbane 8 16/4 - 05 / 14 2180 30,5 186
e. Høiby Mona v. Norset Pål A. Valstad Leangen Travbane 1 26/3 - 03 / 7 2160 34,6 520
Øystein Eithun-Bjørnar Bilstad U. Ohlsson Östersund 0 14/1 - 06 / 2 2160 33,0 51
A. Hagmann Øystein Eithun (A) I. Melby Leangen Travbane 4 01/1 - 05 / 1 2140 31,2a 316
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek I. Melby Leangen Travbane 7 02/12 - 01 / 12 2180 35,4 1000