<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 75.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-9 Plass : 7-5-9

1 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -17 000
Låhne Lina 2120 1 Plass 63 500
8 år BRUN HP v.Voje Faks A. Låhne Bjerke Travbane 0 04/4 - 01 / 11 1609 32,5ag 561
e. Klingilita v. Elding A. Låhne Jarlsberg Travbane 4 28/3 - 03 / 2 1609 30,3a 636
Anders Magne Låhne /Sem A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 05 / 11 2120 33,6 914
A. Låhne A. Låhne Klosterskogen Travbane 0 29/1 - 02 / 4 2100 36,0a 1082
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Jarlsberg Travbane 5 13/1 - 01 / 3 2120 32,8 720
2 2018: -8 -0 -1 -3 -2 -30 000 2017: -4 -0 -2 -0 -1 -16 000
Ulvenfaksa 2 Plass 67 000
8 år MØRKBR HP v.Trø Faks E. Høitomt Momarken Travbane 3 10/4 - 01 / 4 1640 30,2ag 97
e. Ulvendokka v. Skøiar E. Høitomt Bjerke Travbane 4 28/3 - 09 / 8 2160 32,1 61
Lars B. Revheim /Kirkenær E. Høitomt Bjerke Travbane 3 15/3 - 05 / 10 2100 33,4a 198
L. Revheim E. Høitomt Bjerke Travbane 2 08/3 - 05 / 4 2100 32,9a 92
Blå m/L.B.R. i hvitt. E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/2 - 10 / 9 2140 32,4 92
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -0 -0 -0 -10 -31 000
Gylden Bausa 3 Plass 61 200
8 år SVART HP v.Skibber M. Gundersen Drammen Travbane 0 12/4 - 01 / 3 1700 30,9a 362
e. Gylden Vår v. Bork Rigel Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 2 2100 35,0 289
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen D. Dalen Bjerke Travbane 5 15/11 - 03 / 9 2160 32,4 416
D. Dalen Magnus Billing A. Sletsjø Jarlsberg Travbane 5 03/11 - 08 / 2 2100 35,0 420
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Sem Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 04 / 3 2100 32,7 507
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -18 -0 -3 -2 -8 -51 000
Særheims Lona 4 Plass 65 000
6 år BRUNSVART HP v.Lome Elden A. Berås Sørlandets Travpark 7 25/2 - 04 / 6 2140 32,8ag 390
e. Særheims Hege v. Buås Svarten P. Kals Sørlandets Travpark 0 17/12 - 02 / 12 2160 34,1 g 752
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn P. Kals Sørlandets Travpark 2 19/11 - 08 / 2 2140 31,9a 271
H. Tvedt Linn-Anett Johansen A. Berås Sørlandets Travpark 0 11/11 - 01 / 8 2160 32,7 g 493
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek P. Kals Sørlandets Travpark 8 29/10 - 02 / 8 2160 31,9 g 555
5 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -19 000 2017: -6 -1 -2 -0 -1 -55 000
Kleppe Elfina 5 Plass 74 000
4 år RØD HP v.Tekno Odin K. Handeland Forus Travbane 0 14/4 - 10 / 10 2080 33,0 g 344
e. Kleppe Dolly v. Sjefen P. Buer Bergen Travpark - 05/4 - 04 / 2 2100 dg 31
Oddbjørn Rege /Bryne Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 14/1 - 02 / 1 2140 31,8 g 50
Å. Tengsareid Kenneth Handeland (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 05/1 - 06 / 9 2100 31,0a 27
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 17/12 - 07 / 5 2160 32,7 27
6 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -16 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jerkeld Frøya 6 Plass 85 500
10 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Klosterskogen Travbane P 15/3 - 20 / 3 2120 38,4 P
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) T. Fløysand Biri Travbane 0 28/8 - 07 / 9 2640 34,2 g 393
Maria Andreassen-Line Sleveland Persson T. Fløysand Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 01 / 8 2120 br g 1134
O. Østre Maria Andreassen (P) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 08 / 11 2120 31,8 1251
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Fløysand Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 05 / 14 2120 br g 775
7 2018: -7 -1 -0 -3 -3 -41 500 2017: -9 -1 -4 -0 -4 -58 500
Lome Perla 7 Plass 100 000
5 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 24/3 - 01 / 11 2180 32,1 74
e. Lomevilja v. Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 11/3 - 04 / 1 2140 31,2 36
Ludvig Jensen /Tveit E. Høitomt Bjerke Travbane 7 24/2 - 04 / 1 2140 31,3 241
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 15/11 - 01 / 8 2100 31,8a 118
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 26/10 - 04 / 4 2100 31,8 g 16
8 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -19 000 2017: -15 -1 -1 -0 -4 -27 500
Borkflya 8 Plass 46 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin G. Austevoll Bjerke Travbane - 28/2 - 10 / 12 2140 dg 49
e. Eldhusflya v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 1 07/2 - 02 / 6 2140 31,7 57
Aina Skar-Geir Aga G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 27/12 - 05 / 5 2100 dg a 78
G. Austevoll Aina Skar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 01/12 - 07 / 8 2120 34,6 g 41
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 03/11 - 03 / 2 2100 31,5 55
9 2018: -11 -0 -1 -3 -0 -22 000 2017: -8 -2 -1 -3 -1 -54 000
Myrull 9 Plass 78 500
8 år BRUN HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/4 - 03 / 4 2160 31,1 g 117
e. Moe Svalin v. Spikeld M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 05 / 10 2120 34,1 28
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Biri Travbane 3 23/2 - 05 / 11 2100 30,7a 137
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Momarken Travbane 2 13/2 - 07 / 5 2140 31,7a 60
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Momarken Travbane - 06/2 - 04 / 7 2140 dg 21