<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:15 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -1 -0 -0 -2 -31 051 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Art Røde Jarl 2100 1 Plass 31 051
3 år RØD H v.Moe Odin T. Lindbak Biri Travbane 25/8 - 22 / 2 2100 57,2 B
e. Jerkila v. Lome Elden T. Lindbak Biri Travbane 16/7 - 22 / 4 2100 54,1 B
Kenneth Tollefsrud-Tone Ambjør
T. Lindbak Kenneth Tollefsrud
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl
2 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -5 -2 -0 -0 -0 -23 212
Sagen Frøya 2 Plass 45 712
6 år SVART HP v.Feseth Lynet K. Mathisen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 06 / 1 2100 br ag 357
e. Lillann Stjerna v. Prins Vinter K. Mathisen Biri Travbane P 08/12 - 20 / 6 2120 37,3 P
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Biri Travbane 0 24/11 - 08 / 6 2100 br g 149
K. Mathisen Siv Beate Pedersen K. Mathisen Bjerke Travbane 0 13/9 - 05 / 9 2160 br g 245
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 8 2120 br g 65
3 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -18 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Sirpa 3 Plass 18 500
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Holm Biri Travbane 14/8 - 24 / 8 2120 55,6 g B
e. Jærvsøsirpa (S) v. Babsson* (S) E. Holm Biri Travbane 10/7 - 24 / 7 2100 57,7 B
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes
E. Holm Kjell Aage Øie-Kjølstad
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
4 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -6 563 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tinpila 4 Plass 6 563
6 år BRUN HP v.Tin Tveiten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 12/9 - 24 / 9 2120 03,5 g B
e. Skrugstad Svarta v. Lannem Sjur Ø. Ruttenborg Biri Travbane 29/8 - 22 / 8 2120 59,5 B
Arne Kr. Vestad-Ragnhild Bang Vestad
Ø. Ruttenborg
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
5 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -7 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Nordsjø Viktor 5 Plass 61 200
6 år SVART V v.Alm Viktor D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 07 / 8 2100 br a 93
e. Nordli Vinni v. Elding J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 05/1 - 21 / 1 2100 34,4 P
Johnny Linn-Trond Linn J. Eilertsen Klosterskogen Travbane N 15/12 - 21 / 1 2100 35,0 N
G. Austevoll Johnny Linn E. Linn Bjerke Travbane 0 13/7 - 02 / 6 2140 br g 184
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Linn Biri Travbane 0 02/7 - 02 / 5 2100 31,6 g 332
6 2018: -8 -2 -3 -1 -1 -55 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lille Halvor 6 Plass 55 500
6 år BRUN V v.H.G. Balder E. Høitomt Momarken Travbane 01/7 - 23 / 6 2160 49,4 B
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) S. Weberg Bjerke Travbane 18/6 - 20 / 8 2160 51,8 B
Kristin Andersgaard-Stein-Erik Robøle
A. Stensen Kristin Andersgaard
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
7 2018: -8 -2 -0 -0 -1 -26 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Helmen Terna 2120 1 Plass 26 000
5 år SVART HP v.Alm Viktor
e. Eldama v. Elding
Paul Helmen-Pål Jacob Helmen
M. Gundersen Paul Helmen
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hornmo Lill 2 Plass 0
5 år BRUN HP v.Lome Elden O. Østre Biri Travbane 28/8 - 21 / 10 2120 51,4 B
e. Hornmo Blessa v. Trons Trollmin* O. Østre Biri Travbane 14/8 - 24 / 4 2100 55,0 B
Ole Eggen-Leif Harald Eggen
B. Steinseth Ole Eggen
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
9 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stasline 3 Plass 2 000
4 år MØRKBR HP v.Joker Elden P. Hvattum Bjerke Travbane 19/10 - 20 / 6 1660 54,8 B
e. Trineline v. Järvsöfaks (S)
Per M. Hvattum /Brandbu
P. Hvattum
hvit m/grønn stjerne og ermstripe