<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
BESTJERKERS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 440.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-1 Plass : 5-7-1

1 2018: -17 -1 -4 -1 -5 -124 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 1609 1 Plass 452 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 14/4 - 03 / 4 2160 26,8 591
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/3 - 08 / 5 2140 28,8 79
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Drammen Travbane 6 03/3 - 03 / 6 2120 28,8 260
G. Austevoll Tom Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 4 24/2 - 06 / 5 2160 26,8 285
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/2 - 03 / 6 2120 28,6 53
2 2018: -19 -4 -1 -3 -5 -184 500 2017: -10 -0 -2 -2 -3 -45 000
Sprett Odin 2 Plass 444 500
8 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 04/4 - 05 / 8 2100 27,5a 76
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 31/3 - 04 / 10 1700 26,3a 106
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Bjerke Travbane 3 22/3 - 03 / 2 2100 29,5a 201
E. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk M. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/3 - 06 / 1 1609 28,0a 222
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 28/2 - 05 / 2 2100 28,4a 182
3 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -10 -0 -2 -0 -3 -28 000
Skauge Faks 3 Plass 334 000
12 år BRUN V v.Bokli Eld E. Knutsen Klosterskogen Travbane 8 09/4 - 04 / 7 2120 28,6 999
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven E. Knutsen Klosterskogen Travbane 5 31/3 - 04 / 4 1700 26,9a 469
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt E. Knutsen Drammen Travbane 0 18/3 - 01 / 5 2100 29,5a 485
E. Knutsen Randi Hotvedt E. Knutsen Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 4 1609 28,0a 424
Rød m/svart reklame E. Knutsen Bjerke Travbane 0 21/2 - 07 / 10 1609 26,9a 483
4 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eldpeppi 4 Plass 316 499
9 år BRUN HP v.Elding H. Østborg Biri Travbane 0 06/4 - 03 / 8 2120 33,9 561
e. Peppana v. Alm Svarten H. Østborg Biri Travbane 0 09/3 - 02 / 8 2100 33,0a 1572
Olav Østborg /Levanger A. Valstad Leangen Travbane 6 13/11 - 03 / 5 1680 31,0 203
H. Østborg Glenn Kramer Stenberg (T) H. Østborg Bjerke Travbane 0 01/11 - 03 / 9 2100 28,9a 1067
Rød m/svart V-bånd & ermstjerner, rek H. Østborg Biri Travbane 0 29/9 - 03 / 10 2140 30,2 404
5 2018: -5 -3 -2 -0 -0 -120 120 2017: -15 -3 -0 -2 -4 -79 000
Skogli Viktor 5 Plass 399 052
7 år SVART V v.Alm Viktor P. Midtfjeld Färjestad 2 30/3 - 08 / 1 1640 25,8 121
e. Skogli Flickan v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 1 08/3 - 02 / 2 1609 26,8a 16
Hans Ingvald Minge /Mysen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 21/2 - 07 / 4 1609 26,0a 68
P. Midtfjeld Hans Ingvald Minge P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 03/1 - 07 / 5 1609 27,3a 45
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Akselsen Bjerke Travbane 0 29/11 - 07 / 2 2100 33,0a 105
6 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 6 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten V. Hop Klosterskogen Travbane 3 09/4 - 04 / 6 2120 28,2 90
e. Embra v. Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 0 28/3 - 06 / 5 2100 27,6a 236
Einar Henneseid /Drangedal V. Hop Drammen Travbane 4 03/3 - 09 / 8 2100 27,1a 121
V. Hop Arthur Bø (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 3 21/2 - 02 / 2 2100 26,7a 213
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 08/2 - 01 / 1 1700 28,1a 93
7 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -32 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Våler Flaks 7 Plass 398 500
9 år MØRKBR V v.Stjerne Faks K. Johansen Leangen Travbane 6 07/4 - 10 / 10 2140 27,8a 382
e. Dally Jerka v. Lund Jerker D. Dalen Biri Travbane 2 23/3 - 04 / 4 1609 29,4a 160
Gudmundur A. Arnason /Grinder K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/12 - 05 / 11 2100 31,0a 618
K. Johansen Gudmundur A. Arnason (P) K. Kvasnes Biri Travbane 5 11/8 - 01 / 3 2100 27,7a 286
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 10 / 2 2100 br g 82
8 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 224
Tangen Stegg 8 Plass 417 799
9 år BRUN V v.Stjerne Faks R. Lauritsen Biri Travbane P 06/4 - 20 / 3 2120 32,1 P
e. Slogum Il v. Ilmin G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 01 / 3 2100 30,1 169
Johnna Henningsen-John Grinde G. Austevoll Biri Travbane 0 10/2 - 04 / 11 2120 30,1 81
R. Lauritsen Glenn Kramer Stenberg (T) E. Rennesvik Färjestad 7 21/1 - 08 / 2 2140 27,7 169
Oransje/blå skrådelt m svart skråbånd G. Stenberg Bollnäs 0 30/7 - 08 / 7 2640 29,7 g 417
9 2018: -12 -1 -2 -2 -3 -62 745 2017: -15 -3 -1 -3 -5 -149 878
Hvatt Ronja 9 Plass 441 623
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Årjäng 0 15/4 - 07 / 6 2160 28,4 382
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Momarken Travbane 6 14/11 - 07 / 7 1640 27,3a 397
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane 0 25/10 - 03 / 9 1609 28,1a 160
P. Hvattum P. Hvattum Bjerke Travbane 4 07/10 - 07 / 3 2160 26,2 205
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Färjestad 3 23/9 - 03 / 9 2160 25,6 128
10 2018: -6 -3 -0 -0 -1 -73 032 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -16 000
Lundrapp 10 Plass 458 282
9 år SVART H v.Elding O. Østre Bjerke Travbane 6 28/12 - 05 / 8 2100 29,4a 350
e. Lappnora v. Lappello* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 08/11 - 05 / 5 1609 24,4a 168
Stall Nora G. Austevoll Bjerke Travbane 6 25/10 - 03 / 2 1609 26,0a 407
O. Østre Knut Erland Lund G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 01 / 5 2100 29,2a 218
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Kala Landbane 0 19/8 - 06 / 4 1920 25,9 254
11 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -18 500 2017: -20 -0 -4 -2 -5 -130 500
Kjappe Tinna 11 Plass 350 500
9 år SVART HP v.Engli Svarten L. Kolle Momarken Travbane 6 10/4 - 04 / 1 2140 28,6a 325
e. Kjappe Troja v. Sjefen K. Malmin Klosterskogen Travbane - 31/3 - 04 / 3 1700 dg a 161
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold L. Kolle Momarken Travbane 0 23/1 - 01 / 7 1640 br a 278
L. Kolle Kjetil Guriby Huuse L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 02 / 6 2100 34,7a 109
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Malmin Biri Travbane 5 08/12 - 06 / 6 2100 30,5a 486