<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
BRISKEBY JENTAS LØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 215.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-9 Plass : 8-1-9

1 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -9 000 2017: -11 -3 -4 -0 -4 -155 000
Makita 2100 1 Plass 179 500
5 år SVART HP v.Norheim Faksen O. Østre Bjerke Travbane 2 16/12 - 01 / 4 1640 27,8 24
e. Molanda v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 2 22/11 - 02 / 1 2140 30,2 29
Nina Dahl-Aasmund Drolsum O. Østre Klosterskogen Travbane 2 02/11 - 05 / 14 2160 29,6 32
K. Johansen Nina Dahl O. Østre Bjerke Travbane 6 18/10 - 05 / 4 2140 29,3 41
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Østre Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 05 / 5 2120 28,7 25
2 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -22 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 2 Plass 186 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 5 06/3 - 06 / 5 2140 30,0a 559
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 16/2 - 06 / 2 2100 30,0ag 126
Øyvind Ruttenborg /Biri Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 03/2 - 05 / 10 2140 30,7 g 574
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 26/1 - 05 / 9 2100 29,8a 175
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 12/1 - 02 / 6 2100 29,9a 474
3 2018: -9 -0 -3 -0 -4 -60 000 2017: -11 -0 -1 -1 -2 -19 000
Lygna Lotte 3 Plass 174 554
5 år SVART HP v.Bork Odin A. Rasmussen Bjerke Travbane 6 04/4 - 07 / 4 2100 29,8a 824
e. Lygna Larsi v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 7 28/3 - 08 / 3 2140 30,5 259
Stall Lygnasæter Å. Tengsareid Drammen Travbane - 03/3 - 07 / 12 2100 dg a 300
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 14/2 - 05 / 4 1609 27,1a 75
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 31/1 - 09 / 3 2140 29,9 66
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Gylden Jenta 4 Plass 178 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 04 / 8 2140 30,4 g 319
e. Gylden Perla v. Pajaprins P. Sem Bjerke Travbane - 24/5 - 02 / 15 2660 dg 193
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Bjerke Travbane - 15/5 - 01 / 2 2100 dg a 135
D. Dalen Pål Sem (T) E. Høitomt Momarken Travbane 0 21/6 - 04 / 10 2140 29,0ag 100
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Bjerke Travbane - 08/6 - 05 / 6 2140 dg 67
5 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -42 000 2017: -14 -2 -1 -1 -6 -82 000
Jærvsøælva (S) 5 Plass 150 000
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Leangen Travbane 4 07/4 - 05 / 3 2140 29,6 51
e. Horgen Vesla* v. Lykke Gutten P. Bendiksen Bjerke Travbane 4 14/3 - 04 / 7 2100 31,7ag 111
Stall Gepa B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 02/3 - 03 / 3 1609 27,3a 34
B. Steinseth Geir Sandersen B. Steinseth Momarken Travbane 4 13/2 - 03 / 7 2140 30,0ag 175
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 6 09/2 - 01 / 6 2160 32,2 g 45
6 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 6 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin L. Kolle Biri Travbane 0 06/4 - 05 / 2 1609 br ag 322
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel M. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/3 - 08 / 6 2140 30,6 g 385
Stall Bilbo M. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/3 - 05 / 12 2600 32,2a 402
L. Kolle Andreas Opheim (T) L. Kolle Drammen Travbane 5 03/3 - 07 / 9 2100 30,0a 160
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 02/2 - 03 / 1 1609 30,0ag 27
7 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -14 500 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 7 Plass 184 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Pedersen Biri Travbane 6 06/4 - 03 / 4 2100 31,2 384
e. Maurstad Mi v. Spang Best Å. Tengsareid Biri Travbane 0 09/3 - 02 / 3 2100 29,2ag 490
Magne Stenslie /Raufoss O. Østre Bjerke Travbane 4 24/2 - 02 / 2 1609 27,6ag 147
V. Hop Magne Stenslie M. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/2 - 05 / 6 1609 28,6ag 278
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Biri Travbane 7 26/1 - 05 / 10 2100 31,1a 791
8 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -24 000 2017: -17 -1 -3 -0 -9 -76 503
Stumne Luna 8 Plass 207 880
7 år SVART HP v.Bokli Balder O. Østre Bjerke Travbane 0 24/2 - 04 / 11 2180 br g 112
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* O. Østre Bjerke Travbane 4 14/2 - 05 / 2 1609 26,8ag 102
Stall Pengebingen O. Østre Biri Travbane 0 03/2 - 05 / 11 2140 30,8 g 163
G. Gundersen Severin Aarskog O. Østre Bjerke Travbane 4 20/1 - 04 / 10 2100 28,7a 196
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Østre Klosterskogen Travbane 4 06/1 - 07 / 10 2100 29,7a 88
9 2018: -10 -0 -0 -2 -2 -21 600 2017: -16 -0 -0 -2 -5 -27 000
Omer Blessa 9 Plass 226 586
10 år SVART HP v.Nordli Svarten J. Blekkan Leangen Travbane 0 07/4 - 05 / 6 2160 29,7 722
e. Omer Ann (S) v. Jærvsøfuxen* (S) J. Blekkan Leangen Travbane 3 26/3 - 07 / 6 2180 30,6 g 144
Roar Langsæter-Tonje Langsæter J. Blekkan Leangen Travbane 7 26/2 - 04 / 10 2180 30,5 208
G. Austevoll Tonje Langsæter (A) I. Melby Leangen Travbane - 05/2 - 07 / 12 1660 dg 409
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Kristiansen Leangen Travbane 0 27/1 - 06 / 8 2160 30,9 696
10 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 10 Plass 214 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Bjerke Travbane 0 14/4 - 03 / 1 2140 31,0 g 695
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 16/3 - 07 / 3 2100 31,4 g 631
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Bjerke Travbane - 24/2 - 04 / 10 2180 dg 1022
P. Arvesen L. Trudvang Momarken Travbane 6 06/2 - 08 / 8 2180 31,9 174
rød m/grønn vinkel K. Johansen Leangen Travbane 0 27/1 - 06 / 7 2160 31,0 g 246
11 2018: -3 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -10 -2 -2 -0 -3 -57 579
Veels Netta 11 Plass 163 079
8 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 01 / 4 2100 27,3a 42
e. Veels Stjerna v. Spang Best O. Østre Klosterskogen Travbane 4 30/3 - 03 / 13 2140 29,4 104
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen O. Østre Sørlandets Travpark 0 17/12 - 03 / 5 2140 30,8ag 65
O. Østre O. Østre Drammen Travbane 2 05/12 - 01 / 5 2100 29,6a 36
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 13/6 - 05 / 10 2160 29,5 g 37