<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:01 V5-3
SALONENS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 35.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-5 Plass : 3-2-5

1 2018: -10 -0 -1 -1 -5 -23 000 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -21 000
A.H. Svarten 2100 1 Plass 44 000
4 år SVART V v.Skibber V. Hop Klosterskogen Travbane 8 09/4 - 03 / 9 2120 34,6 g 294
e. Bø Katinka v. Vital Pil V. Hop Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 03 / 1 2100 33,1 919
Andres Hegna-Grethe Hegna V. Hop Jarlsberg Travbane 6 16/3 - 03 / 2 2100 34,4 g 62
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 5 08/3 - 07 / 1 2100 36,8 g 46
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Roe Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 01 / 2 2100 36,1 g 882
2 2018: -7 -0 -3 -2 -1 -30 000 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -5 000
Alm Kine 2 Plass 41 200
7 år BRUN HP v.Lome Elden G. Gundersen Momarken Travbane 3 10/4 - 08 / 8 2160 33,2 57
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 25/3 - 08 / 10 2120 34,4 80
Magne Helgesen /Vikersund L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 15/3 - 07 / 13 2120 36,1 48
G. Gundersen Magne Helgesen G. Gundersen Drammen Travbane 0 18/4 - 02 / 9 2120 34,6 180
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 0 10/4 - 08 / 11 2120 35,6 g 107
3 2018: -5 -2 -0 -1 -1 -34 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Riga Viktoria 3 Plass 52 000
7 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor G. Austevoll Biri Travbane 1 23/3 - 08 / 8 2120 33,8 47
e. Engsnuppa v. Eng Svarten Å. Tengsareid Biri Travbane P 09/3 - 20 / 4 2120 34,8 P
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/7 - 02 / 11 2100 32,1ag 41
G. Austevoll Ellen C. Koller G. Austevoll Drammen Travbane - 28/6 - 03 / 1 2100 dg 29
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 1 31/5 - 07 / 12 2140 31,0 88
4 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -22 000 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -16 000
Gyri Jerven 4 Plass 38 000
4 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 13/4 - 08 / 8 2120 33,9 177
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 08/3 - 07 / 10 2120 dg 133
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 22/1 - 03 / 5 2120 38,0 181
E. Høitomt Olav Kaasin L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 10/12 - 07 / 7 2120 36,2 g 161
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 04/12 - 07 / 2 2100 36,8 42
5 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -3 -0 -1 -1 -1 -10 500
Bare Christina 5 Plass 16 500
4 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 09/4 - 03 / 3 2100 34,8 g 147
e. Kos Rappa v. Kos Knekten V. Hop Drammen Travbane 7 07/9 - 03 / 1 2100 34,4 65
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 07 / 4 2100 35,1 153
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 08 / 1 2100 36,9 75
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Klosterskogen Travbane P 01/6 - 21 / 3 2120 37,9 P
6 2018: -9 -0 -1 -1 -4 -27 000 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500
Såstad Stjernen 6 Plass 38 500
6 år BRUN V v.Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 0 05/4 - 03 / 4 2100 36,6a 243
e. Korrell Stjerna v. Eng Svarten D. Dalen Biri Travbane 4 23/3 - 08 / 14 2120 34,4 g 139
Ola Saastad /Vikersund H. Holm Bjerke Travbane 4 14/3 - 09 / 13 2160 33,1 433
H. Holm Ola Saastad H. Holm Drammen Travbane 2 03/3 - 01 / 2 2100 34,5 225
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 14/2 - 10 / 1 2140 36,8 g 147
7 2018: -9 -0 -0 -2 -5 -22 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Santans 7 Plass 27 000
4 år MØRKBR V v.Joker Elden P. Sem Momarken Travbane 7 10/4 - 08 / 7 2160 33,6 553
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Biri Travbane 7 23/3 - 08 / 9 2120 36,3 g 344
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Drammen Travbane 5 03/3 - 01 / 3 2100 34,9 54
P. Sem Trygve Bjørge A. Bye Biri Travbane 3 23/2 - 08 / 11 2120 33,8 662
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 5 14/2 - 10 / 5 2140 35,3 g 99
8 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 500 2017: -8 -0 -0 -3 -3 -18 000
Eiklands Faks 8 Plass 31 500
5 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Sørlandets Travpark 5 15/4 - 07 / 1 2140 33,4ag 82
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Drammen Travbane 0 05/4 - 03 / 6 2100 35,4ag 195
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Sørlandets Travpark 4 25/2 - 09 / 5 2180 32,1 420
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 6 08/2 - 08 / 3 2100 36,1 g 441
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 7 04/12 - 07 / 5 2120 36,4 g 46
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -1 -0 -2 -4 -26 500
Elises Håp 9 Plass 30 500
8 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) D. Johnsrud Bjerke Travbane 0 24/5 - 09 / 4 2140 35,9 g 1088
e. Gomnes Håp v. Elding D. Johnsrud Bjerke Travbane 0 16/5 - 09 / 11 2160 32,8 774
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud D. Johnsrud Drammen Travbane 4 04/5 - 02 / 10 2120 32,9 137
D. Johnsrud D. Johnsrud Biri Travbane 5 07/4 - 04 / 7 2100 33,5 694
Grønn m/oransje stolpe & belte D. Johnsrud Biri Travbane 0 24/3 - 08 / 11 2140 34,6 371
10 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Schudiva 10 Plass 24 500
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy A. Wright Momarken Travbane 4 17/4 - 07 / 7 2140 35,9ag 304
e. Schumina v. Schuvar A. Wright Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 1 2140 dg 640
Audun Tandberg-Reidun Bøhn A. Wright Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 05 / 2 2100 41,2 g 321
A. Wright A. Wright Drammen Travbane 3 03/3 - 01 / 5 2100 34,8 489
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/1 - 06 / 1 2100 br a 364