<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
HILDURs løp

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-5 Plass : 4-6-5

1 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -47 500 2018: -26 -0 -5 -5 -10 -111 500
Hellestvedt Trym 2100 1 Plass 292 400
7 år SVART V v.Voje Faks D. Dalen Sørlandets Travpark 5 24/3 - 09 / 10 2609 28,7a 235
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 3 18/3 - 02 / 4 2100 29,3a 54
Kirstine Barth /Herre D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 08/3 - 05 / 8 1700 29,9a 74
D. Dalen Jostein Barth (A) J. Barth Sørlandets Travpark 4 25/2 - 06 / 4 2140 29,2a 201
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 17/2 - 04 / 4 1609 28,9ag 233
2 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dallas 2 Plass 169 422
10 år RØD H v.Håkon Jo* D. Dalen Bjerke Travbane - 11/4 - 08 / 5 2100 dg a 706
e. Krut Gertrud (S) v. Dalar M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 03 / 8 2120 36,3 g 98
Ingunn Karlsen-Marthe A. Kristofferstuen E. Høitomt Momarken Travbane - 06/3 - 06 / 3 2140 dg a 252
E. Høitomt Ingunn Karlsen D. Dalen Biri Travbane - 16/2 - 06 / 4 2100 dg ar 104
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 09/2 - 07 / 5 1609 28,5a 158
3 2019: -7 -1 -2 -0 -2 -69 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 3 Plass 414 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore T. Horpestad Årjäng - 08/4 - 03 / 2 2140 dg a 66
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 07/3 - 05 / 7 2100 29,4a 239
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 13/2 - 05 / 3 1640 30,5ag 277
J. Mjølnerød C. Hande Momarken Travbane - 06/2 - 08 / 4 2160 dg 51
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 24/1 - 08 / 8 2100 br ag 213
4 2019: -14 -1 -2 -3 -4 -66 581 2018: -17 -3 -3 -1 -5 -96 500
Løve Lomen 4 Plass 288 581
8 år BRUN V v.Lome Elden J. Hansen Bjerke Travbane 0 04/4 - 07 / 6 2100 30,8ag 151
e. Løve Jerka v. Auvin (S) L. Kolle Bjerke Travbane 5 21/3 - 05 / 11 2600 32,1ag 247
Thomas Simonsen-Kjetil Hove L. Kolle Bjerke Travbane 4 07/3 - 05 / 2 2100 29,0ag 208
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 6 25/2 - 06 / 10 2140 29,2a 175
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 08/2 - 04 / 12 2100 32,0a 176
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -1 -0 -1 -2 -21 500
Karstjerna 5 Plass 172 500
8 år BRUN HP v.Feseth Lynet D. Dalen Klosterskogen Travbane - 30/3 - 07 / 1 1700 dg a 85
e. Lykketina v. Elding B. Refsdal Klosterskogen Travbane 7 24/9 - 02 / 6 1700 27,2a 63
Lill-Ann Berg-Henning Æsøy B. Refsdal Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 02 / 12 2100 29,7a 268
B. Refsdal Lill-Ann Berg B. Refsdal Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 06 / 3 1700 28,7a 42
rød m/hvit krage,belte,mansj. + reklam B. Refsdal Jarlsberg Travbane 5 06/7 - 05 / 1 1609 25,0a 58
6 2019: -14 -1 -1 -1 -9 -83 000 2018: -31 -0 -4 -2 -8 -78 000
Dæmro Svarten 6 Plass 313 000
8 år SVART V v.Krageboen P. Johannessen Klosterskogen Travbane 0 09/4 - 04 / 4 2100 br g 295
e. Øyers Palma v. Alm Svarten P. Johannessen Bjerke Travbane 0 04/4 - 05 / 12 2100 30,5ag 502
Stall Travellers P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 24/3 - 09 / 9 2609 29,2a 372
P. Johannessen P. Johannessen Sørlandets Travpark 7 11/3 - 06 / 11 2180 28,9 575
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Sørlandets Travpark 2 25/2 - 06 / 9 2140 29,0a 292
7 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -86 207 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
Krovar 7 Plass 154 207
6 år BRUN V v.Sterk Odd K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 13/4 - 01 / 11 2100 27,4a 27
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon K. Malmin Bjerke Travbane 2 28/3 - 05 / 9 2160 29,8 40
Leif Gunnar Opheim-Stine V. Opheim Skranefjell K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 16/3 - 01 / 11 2100 29,8a 139
Å. Tengsareid Andreas Opheim (T) K. Malmin Drammen Travbane 0 03/3 - 05 / 11 2120 31,0 g 60
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 1 14/2 - 06 / 6 2140 30,3 35
8 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -16 -1 -3 -4 -6 -105 000
Lego U.N. 8 Plass 243 000
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 2 09/4 - 07 / 7 2140 29,7 24
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 1 24/3 - 07 / 14 2160 28,8 133
Team Lego J. Undem Klosterskogen Travbane 2 15/3 - 03 / 6 2120 32,7 113
J. Undem J. Undem Sørlandets Travpark 7 25/2 - 06 / 1 2140 29,3a 361
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 3 08/2 - 04 / 9 2100 32,3ag 75
9 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -2 -3 -5 -63 000
Reinfaks 9 Plass 203 700
8 år MØRKBR V v.Voje Faks T. Solberg Drammen Travbane 1 05/4 - 04 / 4 1700 31,2a 49
e. Bakkmo Fuksa v. Braute T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 08/3 - 05 / 1 1700 30,1ag 261
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 17/2 - 04 / 6 1609 29,1a 469
T. Solberg Per Gottling (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 05 / 6 2100 30,1 1029
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek L. Kolle Drammen Travbane 0 23/12 - 07 / 10 2100 30,0a 287
10 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 10 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 08/4 - 04 / 11 2160 30,4 1222
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Drammen Travbane 0 05/4 - 04 / 10 1700 31,8a 820
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 11/3 - 04 / 9 2180 30,5 411
S. Juklerød S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 08/3 - 05 / 11 1700 31,0a 1493
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Bjerke Travbane 5 08/2 - 02 / 8 2100 30,6a 236
11 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 500 2018: -21 -0 -0 -2 -12 -47 000
Fjeldbaus 11 Plass 189 500
11 år SVART V v.Bokli Eld K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 01 / 2 2100 29,5ag 338
e. Aldina v. Alm Svarten K. Johansen Drammen Travbane 0 05/4 - 04 / 9 1700 32,1ag 525
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord M. Løve Klosterskogen Travbane 3 08/3 - 03 / 8 2120 33,4 r 333
O. Østre Bjørn Kåre Herbjørnrød K. Johansen Bjerke Travbane 5 01/3 - 05 / 9 1609 29,1a 289
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Løve Klosterskogen Travbane 5 08/2 - 04 / 11 2100 33,1a 819