<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-4
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-8 Plass : 2-4-8

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vår Bajas 2100 1 Plass 2 000
4 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 12/9 - 20 / 8 2120 42,0 P
e. Vårlill v. Elding P. Sem Drammen Travbane 29/5 - 21 / 3 1720 58,4 g B
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Drammen Travbane 10/5 - 21 / 1 1700 55,0 B
E. Høitomt Pål Sem (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2018: -7 -4 -0 -2 -0 -60 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.C. Blesen 2 Plass 60 000
7 år SVART V v.Bork Odin K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 19/10 - 20 / 1 2100 38,1 P
e. Gam Lill v. Gam Vinter
Terje Norheim /Skien
H. Holm
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
3 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Fyms Faks 3 Plass 6 500
5 år MØRKBR V v.Voje Faks A. Frønes Drammen Travbane - 30/4 - 07 / 12 2100 dg 266
e. Storhaug Trolla v. Moe Odin K. Malmin Jarlsberg Travbane P 20/4 - 20 / 9 2120 39,4 g P
Yvonne Brettvik /Porsgrunn A. Frønes Klosterskogen Travbane 05/11 - 20 / 1 1700 54,9 g B
A. Frønes Yvonne Brettvik A. Frønes Klosterskogen Travbane 15/9 - 25 / 5 1720 02,4 B
Mørkblå m/burg. ermer, reklame
4 2018: -8 -1 -3 -0 -2 -34 491 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.G. Odne 4 Plass 34 491
4 år MØRKBR V v.Norheim Svenn G. Austevoll Momarken Travbane 5 29/3 - 03 / 9 2160 35,0 751
e. H.G. Celin v. Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 15/3 - 07 / 6 2100 dg 136
Stall Carpenters G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 02/3 - 08 / 8 2100 37,9 g 329
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Momarken Travbane P 13/2 - 20 / 3 2160 40,5 g P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Eggen Bjerke Travbane 14/9 - 21 / 9 1680 54,1 g B
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Farmen Viktor 5 Plass 0
4 år SVART V v.Alm Viktor B. Larsen Jarlsberg Travbane P 25/3 - 20 / 8 2120 39,9 g P
e. Jærvsøtuva v. Järvsöfaks (S) B. Larsen Jarlsberg Travbane 11/11 - 20 / 5 2120 57,7 B
Ingar Hellingsrud-Linda Borgan B. Larsen Jarlsberg Travbane 15/6 - 20 / 7 2120 dgpp r N
B. Larsen
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek
6 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Idu Rappjerk 6 Plass 4 000
5 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld P. Erga Forus Travbane 0 27/3 - 07 / 2 2040 br g 1631
e. Rappspika v. Spikeld P. Erga Forus Travbane - 20/2 - 09 / 1 2040 dg 264
Kjell Enersen /Skiptvet P. Erga Forus Travbane 7 16/1 - 07 / 4 2040 40,4 g 960
K. Ødegaard A. Erga Forus Travbane P 19/12 - 20 / 3 2060 38,8 g P
blå m/rød bunn. T. Erga Forus Travbane - 12/12 - 22 / 3 2040 dgpp N
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eidsnes Juni 7 Plass 0
6 år SVART HP v.Krageboen S. Juklerød Sørlandets Travpark P 08/4 - 20 / 6 2160 41,9 g P
e. Troll Gro v. Rigel Jo S. Juklerød Klosterskogen Travbane N 08/3 - 20 / 4 2120 46,7 N
Stine Hansen Juklerød-Rune Hansen S. Juklerød Momarken Travbane N 18/1 - 20 / 2 2140 47,1 g N
S. Juklerød D. Dalen Sørlandets Travpark - 19/11 - 23 / 4 2160 dgpp r N
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst
8 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -5 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Førsteslåtten 8 Plass 5 500
3 år FUKS H v.Slåttodin O. Østre Bjerke Travbane P 28/3 - 20 / 4 2160 36,4 P
e. Jensi v. Elding O. Østre Bjerke Travbane 26/7 - 20 / 8 1660 42,4 N
Stall Førsteslåtten
O. Østre
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame