<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V76-6
V5-3
DD-1
NÆRBØSEIRAS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 195.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-3 Plass : 1-10-3

1 2018: -11 -3 -1 -2 -3 -94 320 2017: -10 -0 -2 -0 -6 -57 501
Solkongen 1609 1 Plass 267 932
5 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Momarken Travbane 2 29/3 - 04 / 1 1640 27,6a 47
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven M. Gundersen Forus Travbane - 09/12 - 06 / 8 2060 dg 110
Terje Haglund /Mysen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 20/11 - 05 / 8 2100 28,5a 15
O. Sagholen M. Gundersen Bjerke Travbane 6 08/11 - 02 / 9 2140 29,8 g 45
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 29/10 - 04 / 3 1609 26,5a 23
2 2018: -16 -4 -2 -3 -2 -114 000 2017: -12 -3 -1 -0 -3 -106 000
Førlands Odin 2 Plass 220 000
4 år SVART H v.Bork Odin P. Tjordal Sørlandets Travpark 0 24/3 - 09 / 2 2609 30,0ag 147
e. Førlands Faksa v. Järvsöfaks (S) P. Tjordal Bjerke Travbane 1 14/3 - 04 / 6 2100 30,8a 77
Per-Eivind Tjordal /Sand O. Wassberg Bergen Travpark 4 22/2 - 01 / 7 2120 29,4 43
P. Tjordal O. Wassberg Bergen Travpark 3 01/2 - 05 / 5 2120 31,6 17
lilla m/"p.e.t." på gult stråbånd P. Tjordal Bergen Travpark 2 11/1 - 04 / 9 2120 31,7 g 20
3 2018: -20 -1 -1 -6 -5 -286 453 2017: -23 -2 -5 -3 -9 -149 000
Lex Odin 3 Plass 442 453
5 år MØRKBR H v.Moe Odin O. Østre Årjäng 0 15/4 - 04 / 8 2160 29,4 g 130
e. Lex Ronja v. Lex Jon C. Kjenner Bjerke Travbane 4 04/4 - 07 / 11 2100 29,2a 219
Gjermund Gravdal /Tranby O. Østre Jarlsberg Travbane 3 25/3 - 01 / 9 1609 27,9a 149
O. Østre Gjermund Gravdal E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/3 - 05 / 4 2100 30,0a 282
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 5 24/2 - 02 / 4 1609 28,3a 76
4 2018: -10 -2 -2 -2 -3 -99 000 2017: -16 -2 -1 -1 -6 -67 000
Mailund Jerva 4 Plass 209 778
5 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/3 - 05 / 8 2160 30,0 49
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/3 - 02 / 10 2100 30,2a 47
Terje Limoseth /Bybrua H. Eggen Bjerke Travbane 2 21/2 - 03 / 3 2100 29,1a 45
E. Høitomt Erland Holm (T) K. Johansen Momarken Travbane 0 28/11 - 04 / 10 2140 33,7ag 66
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 03/11 - 02 / 5 1609 dg a 64
5 2018: -15 -1 -2 -1 -5 -59 290 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 5 Plass 228 038
7 år BRUN V v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 3 06/4 - 05 / 8 1609 27,0a 117
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Jarlsberg Travbane - 25/3 - 01 / 1 1609 dg a 93
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Bjerke Travbane 5 15/3 - 02 / 7 1609 29,7a 139
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane - 16/2 - 06 / 1 2100 dg a 61
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 5 09/2 - 07 / 1 1609 28,6a 72
6 2018: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -22 -2 -1 -2 -10 -86 000
Valseth Fanten 6 Plass 160 500
7 år MØRKBR V v.Særpefanten K. Johansen Biri Travbane 0 09/3 - 02 / 1 2100 29,2a 307
e. Horgen Huldra v. Spang Best B. Steinseth Bjerke Travbane 0 01/3 - 05 / 6 1609 29,1ag 88
Jan-Tore Rønningen /Follebu K. Johansen Biri Travbane 5 16/2 - 06 / 8 2100 29,0a 286
O. Mikkelborg Jan-Tore Rønningen B. Steinseth Momarken Travbane 4 06/2 - 06 / 10 1640 28,8a 208
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl B. Steinseth Biri Travbane 0 03/2 - 07 / 9 1609 29,2a 445
7 2018: -16 -3 -2 -1 -3 -78 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 7 Plass 201 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld K. Bjørnerød Momarken Travbane 1 29/3 - 04 / 10 1640 27,0a 86
e. Vivendel v. Viljesterk K. Wessel Bjerke Travbane 3 14/3 - 04 / 3 2100 31,6a 39
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 22/2 - 02 / 2 1640 27,4ag 71
K. Bjørnerød Kari M. Hasselgård K. Bjørnerød Momarken Travbane 2 13/2 - 05 / 2 1640 28,5ag 43
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Wessel Momarken Travbane 6 06/2 - 06 / 2 1640 29,1a 29
8 2018: -22 -0 -0 -1 -9 -44 404 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 8 Plass 210 526
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Årjäng 6 15/4 - 04 / 9 2160 29,0 g 275
e. Jilly v. Spikeld P. Kals Bjerke Travbane 5 04/4 - 07 / 5 2100 29,5a 222
Trine Wilberg-Rune Wilberg E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 25/3 - 01 / 6 1609 28,4ag 98
P. Midtfjeld Rune Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 0 15/3 - 02 / 8 1609 29,9a 201
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Johansen Drammen Travbane 3 03/3 - 07 / 3 2100 29,7a 149
9 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 9 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks M. Sørvik Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 12 1609 30,4a 293
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten H. Holm Biri Travbane 0 15/12 - 04 / 1 2100 br a 343
Bjørn Haugen /Mjøndalen H. Holm Bjerke Travbane 2 30/11 - 03 / 2 2100 30,4a 128
M. Sørvik H. Horpestad Drammen Travbane 0 17/10 - 05 / 4 1700 29,4a 482
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 11 1700 28,6a 392
10 2018: -6 -4 -1 -0 -0 -98 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bossum Faksen 10 Plass 248 666
8 år MØRKBR H v.Voje Faks O. Kjenner Bjerke Travbane 1 04/4 - 07 / 8 2100 28,2a 50
e. Fjell Lappa v. Pål Even J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 21/3 - 20 / 10 2160 33,3 P
Ole-Jonny Hansen /Manstad O. Kjenner Drammen Travbane 0 02/5 - 08 / 9 2120 br g 23
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Färjestad 1 14/3 - 05 / 8 2180 28,4 12
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 02/3 - 04 / 7 2100 28,9a 31
11 2018: -10 -1 -0 -2 -4 -46 491 2017: -15 -1 -0 -4 -4 -48 000
Hauglid Storm 11 Plass 183 991
8 år BRUN V v.Klack Jo* (S) H. Horpestad Bjerke Travbane 0 04/4 - 07 / 3 2100 32,4a 262
e. Hauglid Tina v. Lome Elden H. Holm Bjerke Travbane 0 07/3 - 05 / 1 2100 30,9a 80
Øystein Klever /Leirsund H. Holm Jarlsberg Travbane 3 17/2 - 04 / 5 1609 28,4a 59
H. Holm Øystein Klever H. Holm Bjerke Travbane 5 20/1 - 04 / 1 2100 28,7a 188
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 6 13/1 - 05 / 3 2100 30,0 g 134