<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
OAKS-BONUS - 4-ÅRINGSLØP - HOPPER
OAKS-BONUS - 4-ÅRINGSLØP - HOPPER
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr., 40 m. ved 110.001 kr., 60 m. ved 200.001 kr., 80 m. ved 400.001 kr.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-2 Plass : 8-1-2

1 2018: -15 -2 -4 -0 -2 -103 000 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -17 000
Eikjærva 2140 1 Plass 120 000
4 år MØRKBR HP v.Tekno Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 24/3 - 01 / 2 2140 34,8 g 20
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) G. Mikkelsen Forus Travbane 1 20/3 - 04 / 2 2040 31,6 44
Alf Torfinn Skeie-Jonny Kongevold E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 25/2 - 09 / 3 2160 32,3 159
P. Midtfjeld Arild Berås (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 08/2 - 08 / 2 2100 dg 168
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 10/12 - 07 / 2 2100 35,0 g 89
2 2018: -9 -1 -0 -2 -3 -43 000 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -36 000
Nelson Sandra 2 Plass 79 000
4 år BRUN HP v.Moe Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 09/4 - 03 / 7 2120 33,1 113
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Sørlandets Travpark 2 17/12 - 07 / 3 2160 33,0 100
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 10/12 - 07 / 3 2100 35,7 g 42
T. Solberg Per Gottling (T) J. Blekkan Bjerke Travbane 0 29/8 - 01 / 6 2100 34,0a 387
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 17/8 - 03 / 3 2100 35,1 256
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -1 -1 -2 -1 -48 054
Alonso Borka 3 Plass 48 054
4 år BORKET HP v.Bork Odin C. Antonsen Momarken Travbane 0 14/10 - 07 / 7 2140 30,7a 748
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden C. Antonsen Momarken Travbane 5 01/10 - 08 / 2 2140 32,7a 214
Cato Antonsen /Mysen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 22/9 - 07 / 4 2100 29,8a 72
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane - 29/8 - 03 / 5 2100 dg a 361
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/8 - 02 / 6 2100 32,8ag 498
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -3 -2 -0 -4 -87 000
Lille Olga 2160 1 Plass 87 000
4 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 6 06/12 - 07 / 7 2160 31,9 27
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/10 - 08 / 6 2140 33,0ag 113
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen E. Høitomt Bjerke Travbane 11 10/9 - 01 / 1 2100 32,0a 73
K. Johansen Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 29/8 - 02 / 4 2100 30,3a 37
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Østre Drammen Travbane 2 12/8 - 01 / 9 2120 30,7 24
5 2018: -13 -4 -4 -0 -3 -659 510 2017: -7 -1 -2 -0 -1 -72 000
Ness Tjo Edel 2 Plass 731 510
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden S. Wassberg Forus Travbane 5 20/2 - 04 / 6 2060 32,3 19
e. Paja Stjerna v. Pajaprins T. Solberg Forus Travbane 0 09/12 - 06 / 1 2040 33,2 g 69
Stall Ness Tjo T. Solberg Biri Travbane 0 04/11 - 08 / 6 2100 30,8a 257
G. Austevoll John Ragnvald Ness T. Solberg Momarken Travbane 6 14/10 - 07 / 1 2140 29,7a 74
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Solberg Momarken Travbane 2 01/10 - 08 / 5 2140 31,0a 39
6 2018: -23 -1 -3 -2 -5 -77 000 2017: -13 -0 -0 -1 -9 -45 500
Mila 3 Plass 122 500
4 år SVART HP v.Moe Odin D. Dalen Biri Travbane 2 06/4 - 07 / 1 2100 31,7 203
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 0 15/3 - 05 / 9 2100 35,0a 505
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Momarken Travbane 2 22/2 - 06 / 4 2140 32,6a 220
D. Dalen Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Momarken Travbane 0 13/2 - 07 / 8 2140 33,2a 511
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 24/1 - 03 / 4 1640 32,9 197
7 2018: -12 -0 -1 -4 -2 -76 000 2017: -9 -3 -1 -1 -4 -117 000
Bjørnemyr Tara 2180 1 Plass 193 000
4 år SVART HP v.Alm Taragon J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 08/4 - 04 / 4 2160 29,5 83
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 29/10 - 05 / 2 2140 30,3a 39
Anne Marie Horrisland /Nodeland J. Eriksen Momarken Travbane 5 14/10 - 07 / 6 2140 29,5a 440
J. Eriksen Anne Marie Horrisland J. Eriksen Momarken Travbane 5 01/10 - 07 / 9 2140 32,2a 125
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Bjerke Travbane 6 10/9 - 01 / 4 2100 28,7a 258
8 2018: -10 -2 -0 -1 -2 -110 000 2017: -8 -2 -2 -4 -0 -134 500
Trø Yr 2 Plass 244 500
4 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 30/3 - 03 / 11 2140 30,4 g 125
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 24/2 - 04 / 4 2160 dg 146
Hans Martin Klepaker-Mette Klepaker Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 16/12 - 01 / 3 1600 29,9 186
Å. Tengsareid Hans Martin Klepaker Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 27/11 - 04 / 5 2100 32,5 82
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 24/10 - 02 / 7 2140 32,3a 14
9 2018: -12 -0 -0 -2 -3 -33 318 2017: -16 -0 -1 -2 -9 -214 634
Mai Oda 2200 1 Plass 247 952
4 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bollnäs 6 13/4 - 07 / 10 2180 30,6 g 256
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) B. Steinseth Momarken Travbane 0 06/3 - 02 / 2 2140 31,0ag 88
Merete Viksås /Roa B. Steinseth Biri Travbane 6 23/2 - 01 / 9 2100 28,9a 192
B. Steinseth Merete Viksås B. Steinseth Bjerke Travbane - 04/1 - 05 / 1 1609 dg a 76
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 4 22/12 - 04 / 6 2100 32,1ag 110
10 2018: -10 -0 -1 -4 -3 -235 262 2017: -9 -3 -2 -2 -2 -272 500
Haugestad Alma 2 Plass 507 762
4 år BRUN HP v.Moe Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 31/3 - 02 / 5 2120 28,3 184
e. Mille v. Spang Best V. Hop Biri Travbane 5 04/11 - 08 / 12 2100 30,0a 233
Vaidas Rimsa-Justina Rimsiene V. Hop Momarken Travbane 4 14/10 - 07 / 3 2140 29,3a 63
L. Kolle Vaidas Rimsa V. Hop Momarken Travbane 1 01/10 - 07 / 5 2140 31,3a 36
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Bjerke Travbane 2 10/9 - 01 / 6 2100 28,1ag 172