<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 4.001 - 25.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-3 Plass : 2-4-3

1 2018: -4 -0 -1 -0 -3 -15 912 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Il 2140 1 Plass 15 912
4 år SVART HP v.Bork Odin K. Johansen Biri Travbane 4 06/4 - 08 / 6 2120 36,6 g 57
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin K. Johansen Momarken Travbane 2 29/3 - 03 / 5 2140 35,2 266
Frode Larsen /Mysen T. Solberg Biri Travbane 8 23/3 - 07 / 7 2100 39,8 g 45
T. Solberg Frode Larsen K. Johansen Momarken Travbane P 13/2 - 20 / 5 2160 38,8 P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Momarken Travbane 12/7 - 23 / 5 2160 01,3 g B
2 2018: -4 -1 -1 -0 -0 -21 824 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kaffelars 2 Plass 21 824
5 år BRUN V v.Wik Stjernen O. Østre Årjäng 2 08/4 - 08 / 8 2140 32,9 g 80
e. Jensi v. Elding O. Østre Bjerke Travbane P 21/3 - 20 / 8 2160 38,0 P
Lise Nicoline Hartviksen /Slattum O. Østre Biri Travbane - 25/8 - 08 / 4 2100 dg 56
O. Østre S. Eilefsen Bjerke Travbane P 04/1 - 20 / 2 2160 35,3 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Wolden Bjerke Travbane P 29/7 - 22 / 10 2160 47,1 P
3 2018: -5 -0 -1 -1 -2 -16 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -2 500
Party Løve 3 Plass 18 500
4 år HUSKBRUN H v.Skibber A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 13/4 - 08 / 3 2100 35,3 g 601
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel L. Kolle Momarken Travbane 0 06/3 - 07 / 9 2140 38,8 g 213
Stall Best Og Tørst & Kim A. Kråkemo L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 02/2 - 07 / 6 2120 38,0 369
L. Kolle Frode Akselsen L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 19/1 - 07 / 2 2100 38,3 g 171
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Akselsen Drammen Travbane 10 20/12 - 07 / 5 2100 39,0 g 378
4 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -90 032 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grislefaksen G.L. 4 Plass 90 032
4 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Årjäng 1 08/4 - 08 / 5 2140 31,6 19
e. Tangen Mari v. Lome Kongen J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 28/3 - 20 / 5 2160 35,8 P
Gustav Larsen /Lindesnes J. Mjølnerød Bjerke Travbane N 09/8 - 22 / 5 2160 brp rg N
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
5 2018: -13 -0 -1 -1 -6 -24 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hællemåne Da Mia 5 Plass 29 000
7 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 10/4 - 08 / 9 2160 36,1 g 745
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Momarken Travbane 8 29/3 - 03 / 14 2160 35,8 g 452
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 8 25/3 - 08 / 9 2120 36,1 298
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 14/3 - 09 / 3 2140 dg 421
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 06/3 - 07 / 5 2140 36,8 g 239
6 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 000 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Kims Stjerna 6 Plass 11 500
6 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten A. Stensen Biri Travbane 8 09/3 - 08 / 4 2100 37,0 484
e. June v. Pajaprins O. Mikkelborg Biri Travbane 0 23/2 - 08 / 7 2100 37,6 396
Arne M. Øyen /Østre Gausdal K. Mathisen Biri Travbane 8 12/1 - 03 / 6 2100 37,8 660
K. Mathisen Arne M. Øyen Ø. Mathisen Biri Travbane 0 20/10 - 03 / 5 2100 38,0 354
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek Ø. Mathisen Biri Travbane 3 29/9 - 08 / 4 2100 37,1 295
7 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Schudiva 7 Plass 24 500
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy A. Wright Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 1 2140 dg 640
e. Schumina v. Schuvar A. Wright Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 05 / 2 2100 41,2 g 321
Audun Tandberg-Reidun Bøhn A. Wright Drammen Travbane 3 03/3 - 01 / 5 2100 34,8 489
A. Wright D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/1 - 06 / 1 2100 br a 364
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Bjerke Travbane 8 28/12 - 03 / 14 2160 39,0 g 723