<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4
ESSO GRØMS LØP
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 0 - 45.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-5 Plass : 7-3-5

1 2018: -12 -0 -0 -3 -3 -22 000 2017: -8 -0 -0 -3 -3 -18 000
Eiklands Faks 2140 1 Plass 40 000
5 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Drammen Travbane 0 05/4 - 03 / 6 2100 35,4ag 195
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Sørlandets Travpark 4 25/2 - 09 / 5 2180 32,1 420
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Klosterskogen Travbane 6 08/2 - 08 / 3 2100 36,1 g 441
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 7 04/12 - 07 / 5 2120 36,4 g 46
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 08 / 11 2140 38,7 g 134
2 2018: -14 -1 -1 -5 -3 -60 000 2017: -8 -0 -1 -1 -5 -22 000
Nord Skade 2 Plass 82 000
5 år SVART HP v.Briskeby Philip P. Johannessen Sørlandets Travpark 8 08/4 - 08 / 8 2180 34,7 g 94
e. Frøy Perla v. Krembest P. Johannessen Sørlandets Travpark 4 14/1 - 07 / 7 2180 34,0 71
Ketil R. Solvang-Maria Markussen P. Johannessen Bjerke Travbane 3 28/12 - 03 / 10 2160 34,7 357
P. Johannessen Ketil R. Solvang P. Johannessen Klosterskogen Travbane 8 04/12 - 07 / 6 2120 36,9 96
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr A. Berås Sørlandets Travpark 5 19/11 - 07 / 2 2160 36,1 g 93
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -2 -1 -0 -30 000
Åsaspiken 3 Plass 32 500
6 år GRÅ V v.Spikeld T. Erga Sørlandets Travpark 2 13/8 - 08 / 6 2160 30,9 22
e. Sindy Vinter v. Atom Vinter T. Erga Forus Travbane 3 08/8 - 07 / 12 2060 31,2 28
Mariann Erga Tjøtta /Bryne T. Erga Sørlandets Travpark 2 21/7 - 09 / 1 2140 31,7a 18
T. Erga T. Erga Forus Travbane 1 27/6 - 10 / 5 2040 31,6 24
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl R. Wiig Forus Travbane - 01/11 - 10 / 7 2060 dg 62
4 2018: -13 -0 -3 -1 -7 -49 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Songe Mai 4 Plass 70 500
8 år SVART HP v.Lome Kongen K. Hauge Sørlandets Travpark 4 11/2 - 08 / 5 2180 36,9 g 78
e. Eike Borka v. Bork Rigel K. Hauge Sørlandets Travpark 2 28/1 - 03 / 1 2160 34,1 433
Rune Stea Christiansen-Grethe Andersen K. Hauge Sørlandets Travpark 6 14/1 - 07 / 8 2180 36,8 195
P. Kals Rune Stea Christiansen K. Hauge Sørlandets Travpark 8 08/10 - 03 / 2 2140 33,1 1066
Gull M/rødt sidefelt og ermer. T. Solberg Klosterskogen Travbane - 05/12 - 08 / 6 2100 dg 185
5 2018: -14 -2 -2 -1 -2 -55 000 2017: -8 -0 -0 -0 -3 -7 000
Dag Eldmi 5 Plass 88 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) A. Berås Sørlandets Travpark 5 11/3 - 07 / 3 2180 40,0 g 161
e. Dag Mi v. Elding P. Kals Sørlandets Travpark 0 03/12 - 07 / 6 2160 br g 659
Tina Marie K. Kolstad-Audun Kolstad A. Berås Sørlandets Travpark 7 22/10 - 07 / 7 2220 38,3 g 214
D. Dalen Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 8 06/8 - 07 / 8 2180 38,8 g 81
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Berås Jarlsberg Travbane - 09/6 - 05 / 1 2100 dg 228
6 2018: -11 -0 -0 -1 -6 -24 000 2017: -8 -0 -0 -0 -8 -19 000
Jenny Lill 6 Plass 48 000
5 år BRUN HP v.Bork Odin A. Berås Klosterskogen Travbane 4 08/3 - 07 / 7 2120 35,0 347
e. Marina Lill v. Marine Svarten A. Berås Sørlandets Travpark 7 11/2 - 04 / 3 2140 35,2 519
Dagfinn Svantesen /Fevik A. Berås Sørlandets Travpark 5 28/1 - 03 / 2 2160 35,0 201
A. Berås Dagfinn Svantesen A. Berås Sørlandets Travpark 3 14/1 - 07 / 6 2180 33,8 126
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl M. Berås Sørlandets Travpark 7 03/12 - 07 / 9 2160 34,4 g 479
7 2018: -17 -5 -3 -2 -5 -148 000 2017: -6 -0 -1 -0 -4 -33 000
Misi Ø.K. 7 Plass 181 000
4 år SVART HP v.Spydermann Ø.K. E. Høitomt Forus Travbane 2 16/1 - 07 / 6 2080 35,1 38
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin B. Øksnevad Bergen Travpark 4 11/1 - 07 / 5 2140 34,9 g 57
Stall Davenskø B. Øksnevad Forus Travbane 5 02/1 - 08 / 4 2080 36,7 91
B. Øksnevad B. Øksnevad Forus Travbane 4 12/12 - 02 / 7 2080 36,0 g 204
hvit m/rød ø & ermstriper S. Øksnevad Forus Travbane 7 12/11 - 08 / 6 2040 37,5 159