<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 11:48 V5-2
KVIT BAUS LØP
DATOLØP - MAX 500
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-6 Plass : 2-5-6

1 2018: -13 -0 -1 -0 -7 -33 000 2017: -30 -0 -1 -1 -10 -39 000
Ådne Kommandør 2100 1 Plass 229 500
8 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Klosterskogen Travbane 5 30/3 - 07 / 10 1700 27,8a 1106
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Sørlandets Travpark 4 11/3 - 08 / 3 1609 30,1a 197
Anette Larsen /Skien A. Andersen Jarlsberg Travbane 5 02/3 - 01 / 1 2100 30,8ag 805
A. Andersen D. Dalen Momarken Travbane 0 22/2 - 02 / 3 1640 27,5ag 431
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Sørlandets Travpark 2 11/2 - 02 / 3 1609 30,4a 119
2 2018: -15 -5 -4 -1 -2 -133 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 2 Plass 417 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Bjerke Travbane 0 03/1 - 07 / 3 1609 29,3a 59
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Bjerke Travbane 0 20/12 - 04 / 2 2100 28,3a 262
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Momarken Travbane 4 21/11 - 04 / 9 2680 30,4 67
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 4 13/11 - 01 / 8 2100 28,5ag 53
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 3 08/11 - 02 / 10 2160 28,5 146
3 2018: -15 -0 -0 -4 -8 -47 500 2017: -12 -0 -0 -1 -8 -33 500
Miramill 3 Plass 253 500
8 år SVART HP v.H.G. Balder E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 16/3 - 07 / 2 2100 29,3 94
e. Mirastjerna v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 02/3 - 01 / 4 2100 29,8a 170
Helge Skjoldal-Julie Skjoldal E. Høitomt Momarken Travbane 6 22/2 - 02 / 12 1640 27,3a 409
E. Høitomt Helge Skjoldal E. Høitomt Bjerke Travbane 6 14/2 - 05 / 8 1609 27,2a 190
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 22/1 - 05 / 2 2100 30,9 112
4 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skar Lotta 4 Plass 257 500
10 år BRUN HP v.Lome Elden V. Hop Jarlsberg Travbane P 25/3 - 20 / 5 2120 34,3 P
e. Hofton Pila v. Kos Knekten G. Gundersen Drammen Travbane 5 21/11 - 05 / 11 2120 31,3 28
Aina Skar-Geir Aga G. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/10 - 03 / 10 1609 27,4ag 104
G. Aga Aina Skar G. Gundersen Bjerke Travbane 6 05/10 - 07 / 9 2160 27,5 42
Mørkblå m/lysgrått magefelt, reklame G. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 05 / 15 2140 26,0 101
5 2018: -20 -1 -1 -1 -6 -54 991 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 5 Plass 335 491
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 6 04/4 - 05 / 6 2100 30,4a 378
e. Rådimil v. Ilmin L. Trudvang Jarlsberg Travbane 5 25/3 - 03 / 11 2120 32,1 135
Eivind Gravdal /Hof G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/2 - 02 / 2 1609 29,2a 302
O. Østre Eivind Gravdal (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 22/1 - 05 / 8 2120 br 213
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 02 / 3 2100 br a 63
6 2018: -13 -1 -1 -2 -5 -51 000 2017: -17 -1 -3 -2 -4 -78 935
Mintor 6 Plass 308 379
7 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Momarken Travbane 0 29/3 - 09 / 6 2140 30,7a 474
e. Minella v. Minpil C. Hande Bjerke Travbane 4 14/3 - 02 / 3 2140 29,1 274
Terje Visnes /Siggerud D. Dalen Bjerke Travbane 5 28/2 - 05 / 6 2100 28,5a 433
D. Dalen Terje Visnes E. Høitomt Bjerke Travbane 5 15/2 - 02 / 8 1609 28,0a 94
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Tvedt Bjerke Travbane 0 03/1 - 07 / 8 1609 31,1a 174
7 2018: -18 -0 -0 -2 -8 -45 482 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 7 Plass 281 206
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 30/3 - 07 / 6 1700 28,1a 550
e. Storeng Silva v. Elding A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 02/3 - 01 / 2 2100 31,0ag 513
Lovise Mohaugen-Knut Andresen G. Austevoll Bjerke Travbane - 24/2 - 04 / 9 2180 dg 1071
L. Kolle Lovise Mohaugen G. Austevoll Biri Travbane 0 03/2 - 05 / 12 2140 31,4 363
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Akselsen Sørlandets Travpark 6 17/12 - 04 / 4 2140 30,6ag 154
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -2 -0 -1 -1 -40 000
Steinrig 8 Plass 225 602
10 år RØD H v.Steinsvad Eld K. Ødegaard Biri Travbane 0 06/4 - 05 / 3 1609 27,5a 349
e. Rigel Juni v. Bork Rigel K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 7 08/2 - 06 / 10 2100 32,6a 202
Karine Vormestrand /Sandeid K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 20/1 - 04 / 12 2100 29,0a 439
K. Ødegaard K. Ødegaard Momarken Travbane 0 05/8 - 05 / 10 2160 28,6 462
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 10/7 - 02 / 4 2100 28,2ag 32