Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For alle 3-årige.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-2 Plass : 3-5-2

1 2018: -10 -0 -2 -1 -7 -50 903 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ard 2140 1 Plass 50 903
3 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Drammen Travbane 2 18/3 - 08 / 3 2100 36,0 59
e. Arien v. Lome Elden E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 02/3 - 08 / 2 2100 36,5 113
William O. Karlsen /Ottestad E. Høitomt Biri Travbane 4 16/2 - 07 / 4 2100 37,3 63
E. Høitomt Ola Engevold (B) V. Hop Biri Travbane P 26/1 - 20 / 7 2100 40,7 g P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Tjomsland Biri Travbane 20/10 - 21 / 6 2100 45,0 g B
2 2018: -10 -0 -0 -3 -4 -53 403 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skumsjøstjerna 2 Plass 53 403
3 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 29/3 - 03 / 2 2140 36,9 g 182
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Drammen Travbane 3 18/3 - 08 / 6 2100 36,3 266
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane P 06/3 - 20 / 4 2160 40,6 P
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 05/8 - 20 / 5 2160 51,8 B
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 26/7 - 20 / 6 1660 44,9 g N
3 2018: -8 -5 -2 -1 -0 -154 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Møller Tor 3 Plass 154 000
3 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Drammen Travbane 1 18/3 - 08 / 5 2100 35,1 12
e. Linspika v. Spikeld L. Kolle Sørlandets Travpark 1 25/2 - 09 / 1 2140 32,1 12
Ernst Karlsen-Tor Birger Krageboen L. Kolle Sørlandets Travpark P 03/12 - 21 / 2 2140 35,8 P
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 11/7 - 24 / 1 1640 41,0 N
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 25/6 - 22 / 1 2140 43,4 N
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Komnes Borka 4 Plass 0
3 år BRUN HP v.Bork Odin S. Fossen Momarken Travbane P 06/3 - 20 / 3 2160 42,6 g P
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Bjerke Travbane 19/7 - 20 / 6 1660 49,8 B
Stig Ingar Fossen /Aurskog S. Fossen Momarken Travbane 15/6 - 22 / 2 2160 53,9 g B
D. Dalen Stig Ingar Fossen (B)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
5 2018: -7 -3 -2 -1 -1 -199 027 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nordsjø Odin 5 Plass 199 027
3 år SVART H v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 11/2 - 08 / 2 2140 34,1 11
e. Nordli Vinni v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 19/11 - 23 / 5 2160 35,5 P
Stall Bergsåkers Trotters Tjomsland
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
6 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odins Zamurai 6 Plass 18 000
3 år MØRKBR V v.Slåttodin V. Hop Momarken Travbane - 29/3 - 03 / 10 2160 dg 475
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks G. Austevoll Drammen Travbane 4 18/3 - 08 / 1 2100 36,4 185
Tanja Johansen /Åsgårdstrand V. Hop Jarlsberg Travbane 4 02/3 - 08 / 12 2100 37,1 300
V. Hop Tanja Johansen (A) T. Johansen Momarken Travbane P 21/11 - 20 / 7 2160 45,6 g P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Johansen Momarken Travbane 19/5 - 22 / 3 2160 48,1 B
7 2018: -9 -0 -0 -1 -6 -31 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Siri 7 Plass 31 000
3 år SVART HP v.Bork Odin H. Tvedt Drammen Travbane 7 18/3 - 08 / 7 2100 37,5 184
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 05/1 - 20 / 4 2120 43,8 g P
Raymond Hope-Anders Berntsen V. Hop Jarlsberg Travbane 18/8 - 20 / 3 2120 45,6 B
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 09/6 - 20 / 9 2120 47,5 B
Svart/gull skrådelt, hvit kant J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 26/5 - 21 / 5 2120 51,0 g B