<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-3-2 Plass : 10-3-2

1 2018: -8 -2 -0 -1 -2 -44 850 2017: -10 -4 -1 -0 -2 -65 000
Harald 2140 1 Plass 126 850
5 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Momarken Travbane 1 02/4 - 01 / 2 2140 31,0a 23
e. Haralds Linnea v. Lykkefot O. Østre Momarken Travbane 1 06/3 - 02 / 6 2140 30,0a 57
Stall AnBeRa O. Østre Färjestad 3 26/2 - 02 / 10 2160 31,5 36
O. Østre Ragnhild Benum L. Kolle Biri Travbane 5 22/12 - 04 / 7 2100 32,3a 19
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Drammen Travbane 1 05/12 - 03 / 3 2120 30,6 g 28
2 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -37 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 2 Plass 130 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip C. Engebråthen Sørlandets Travpark 0 08/4 - 04 / 9 2160 30,2 g 351
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 28/3 - 05 / 4 2160 30,3 546
Nina K. Smith-Gunnar Solberg C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 16/3 - 01 / 4 2100 30,2a 345
C. Engebråthen V. Tjomsland Bjerke Travbane 4 21/2 - 03 / 7 2100 29,6a 119
Grå m/burgunder ermer, rekl. J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 08/2 - 04 / 6 2100 33,0ag 129
3 2018: -14 -0 -3 -3 -4 -62 991 2017: -10 -0 -3 -0 -3 -33 500
Torivinna 3 Plass 126 491
10 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 02/4 - 01 / 4 2140 31,5a 255
e. Tori Flicka v. Lykke Gutten T. Solberg Bjerke Travbane - 28/3 - 05 / 14 2160 dg 555
Lene Nielsen Frogner /Hærland L. Frogner Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 03 / 7 2100 33,6 208
Å. Tengsareid Lene Nielsen Frogner Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 07/3 - 02 / 2 2100 31,0a 265
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Sagholen Bjerke Travbane 5 28/2 - 04 / 8 1609 30,2a 47
4 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -0 -1 -1 -4 -28 500
T.B.'s Minar 4 Plass 112 500
7 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Bjerke Travbane - 28/3 - 05 / 11 2160 dg 487
e. Nordby Katla v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 0 07/3 - 02 / 8 2100 31,0a 673
Eli-Mina Antonsen /Tangen A. Stensen Biri Travbane 0 24/11 - 01 / 5 2100 34,0a 167
B. Steinseth Eli-Mina Antonsen L. Kolle Biri Travbane 0 04/11 - 02 / 10 2140 31,1 306
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj A. Stensen Biri Travbane 0 06/10 - 05 / 3 2100 30,5a 685
5 2018: -14 -0 -1 -3 -6 -42 500 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -17 000
Romhus Gulle 5 Plass 101 500
10 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven K. Johansen Momarken Travbane 6 29/3 - 06 / 9 2140 33,0a 574
e. Romhus Eli v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane - 28/2 - 04 / 9 1609 dg a 320
Per Skjærseth /Aurskog G. Austevoll Momarken Travbane 3 06/2 - 04 / 3 2140 32,5 738
G. Austevoll Per A. Skjærseth G. Austevoll Bjerke Travbane 3 31/1 - 10 / 6 2160 32,7 623
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 6 18/1 - 07 / 8 2140 31,9a 284
6 2018: -14 -1 -1 -1 -6 -50 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 6 Plass 96 500
7 år SVART V v.Alm Viktor D. Dalen Momarken Travbane 0 02/4 - 01 / 8 2140 32,6a 167
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn D. Dalen Biri Travbane 2 23/3 - 02 / 2 2100 34,2a 76
Anne-Lise Enger /Reinsvoll D. Dalen Bjerke Travbane 1 21/3 - 09 / 3 1640 31,6 78
D. Dalen Trond Lindbak (T) D. Dalen Bjerke Travbane 4 07/3 - 09 / 2 1640 31,8 138
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 4 23/2 - 05 / 7 2100 31,0a 559
7 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 7 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos V. Hop Bjerke Travbane 6 28/3 - 05 / 15 2160 31,3 g 60
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten V. Hop Jarlsberg Travbane 2 16/3 - 01 / 6 2100 29,9ag 78
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther V. Hop Bjerke Travbane 5 07/3 - 02 / 4 2100 31,0ag 96
V. Hop Terje Mellemsæther E. Høitomt Drammen Travbane 4 03/3 - 05 / 10 2120 30,0 238
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl C. Kjenner Bjerke Travbane 0 21/2 - 03 / 8 2100 31,4ag 44
8 2018: -7 -1 -2 -0 -3 -57 261 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -50 359
Alm Malabar 8 Plass 107 620
4 år SVART H v.Moe Odin O. Kjenner Bergsåker 5 07/3 - 04 / 8 2160 30,3 g 35
e. Alm Monsun v. Storm Jo J. Mjølnerød Färjestad 1 26/2 - 02 / 8 2160 30,8 79
Trond Sverre-Joachim Sverre J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 31/1 - 10 / 8 2160 32,2 g 132
J. Mjølnerød O. Kjenner Bjerke Travbane 4 20/1 - 02 / 3 2100 30,7a 185
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Färjestad 2 01/1 - 06 / 8 2160 33,5 33
9 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -114 500
Jarand 9 Plass 118 500
4 år BRUN V v.Bork Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 16/3 - 01 / 7 2100 32,1ag 103
e. Jensi v. Elding A. Akselsen Momarken Travbane 2 05/12 - 04 / 13 2680 31,7 g 24
Arvid Nordvik /Bergen A. Akselsen Bergen Travpark 1 21/10 - 05 / 1 2100 28,9 416
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 1 04/10 - 09 / 11 2160 33,8 115
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 12/9 - 03 / 5 2100 33,4 337
10 2018: -12 -3 -2 -2 -3 -88 031 2017: -13 -1 -0 -0 -8 -41 712
Øygard Pål 10 Plass 129 743
4 år SVART V v.Tekno Odin C. Antonsen Momarken Travbane 5 02/4 - 01 / 5 2140 31,6a 57
e. Påls Tina v. Elding K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 21/3 - 02 / 5 2180 32,2 64
Stall Pål Sine Hener K. Kvasnes Momarken Travbane - 06/3 - 02 / 10 2140 g3 a 44
C. Antonsen Laila Kjøniksen Å. Tengsareid Färjestad 6 26/2 - 02 / 11 2160 31,8 70
Blå m/gul hestesko & tre ermringer K. Kvasnes Momarken Travbane 1 13/2 - 07 / 7 2140 31,5a 41
11 2018: -8 -0 -0 -3 -2 -21 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 11 Plass 132 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten O. Sagholen Drammen Travbane 3 05/4 - 04 / 12 1700 31,4a 681
e. Sør Svarta v. Pål Even G. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/2 - 01 / 9 2160 34,8 324
Grim Amrud /Fåvang G. Antonsen Momarken Travbane - 06/2 - 06 / 11 1640 dg a 368
G. Antonsen G. Antonsen Drammen Travbane 0 23/12 - 09 / 2 2100 31,0 505
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 4 07/12 - 03 / 6 1609 35,2ag 34