Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1


Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 72.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-8-4 Plass : 5-8-4

1 2018: -13 -0 -0 -1 -9 -33 000 2017: -25 -0 -2 -1 -8 -38 000
Lørdagsgodt 1640 1 Plass 84 500
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 04/4 - 01 / 3 1609 31,7a 185
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Momarken Travbane - 29/3 - 06 / 3 2140 dg a 224
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 21/3 - 09 / 5 1640 33,0 g 60
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 6 06/3 - 02 / 8 2140 30,8a 777
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 13/2 - 07 / 9 2140 32,8a 208
2 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -20 500 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Bauers Annabella 2 Plass 82 067
6 år BRUN HP v.Krageboen G. Smeby Jarlsberg Travbane - 28/3 - 03 / 4 1609 dg a 475
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) H. Kolle Jarlsberg Travbane 7 25/3 - 03 / 2 2100 33,3 269
Mette Hellerud /Vear G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 27/12 - 03 / 7 1609 35,5a 627
G. Smeby Beate Holmstrøm (T) T. Bronken Bjerke Travbane - 15/11 - 03 / 12 2160 dg 677
Hvit/svart skrådelt m/rutemønster,rekl A. Sletsjø Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 02 / 7 2100 33,0a 594
3 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 3 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane - 04/4 - 04 / 4 1640 dg 358
e. Våler Goa v. Golan T. Bronken Momarken Travbane 0 29/3 - 06 / 7 2140 33,2a 877
Kari Wedum Olsen /Åsvang B. Steinseth Bjerke Travbane 7 15/2 - 07 / 3 2100 32,9ag 577
B. Steinseth T. Bronken Bjerke Travbane 5 09/2 - 01 / 2 2140 32,6 315
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane - 06/2 - 04 / 6 2140 dg 924
4 2018: -8 -0 -1 -3 -2 -30 000 2017: -4 -0 -2 -0 -1 -16 000
Ulvenfaksa 4 Plass 67 000
8 år MØRKBR HP v.Trø Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 4 28/3 - 09 / 8 2160 32,1 61
e. Ulvendokka v. Skøiar E. Høitomt Bjerke Travbane 3 15/3 - 05 / 10 2100 33,4a 198
Lars B. Revheim /Kirkenær E. Høitomt Bjerke Travbane 2 08/3 - 05 / 4 2100 32,9a 92
E. Høitomt Lars B. Revheim (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/2 - 10 / 9 2140 32,4 92
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Revheim Bjerke Travbane 4 21/2 - 01 / 6 2160 34,0 104
5 2018: -6 -3 -0 -0 -0 -46 491 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -30 500
Bråtnes Eyr 5 Plass 76 991
5 år RØD HP v.Amor Even Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 02/4 - 07 / 2 2140 32,6 36
e. Grid v. Sarpen E. Høitomt Momarken Travbane 1 29/3 - 07 / 11 2160 32,2 101
Kreativ Transport AS /Eidsberg Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 07/2 - 02 / 3 2140 dg 48
Å. Tengsareid Stian Eilefsen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/1 - 10 / 3 2140 31,4 90
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 12/12 - 08 / 12 2160 34,4 83
6 2018: -8 -1 -3 -2 -1 -59 000 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -12 500
Rapid 6 Plass 98 500
9 år SVART V v.Tangen Scott G. Austevoll Momarken Travbane 3 29/3 - 06 / 11 2140 32,1a 117
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur E. Høitomt Bjerke Travbane 2 15/2 - 07 / 4 2100 31,4a 110
Toril Hansen /Blaker G. Austevoll Biri Travbane 4 26/1 - 08 / 11 2120 33,2 g 111
G. Gundersen Toril Hansen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 19/1 - 01 / 7 2100 32,2a 57
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 10/12 - 02 / 2 2100 31,8a 296
7 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lolly Løva 7 Plass 49 083
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Ødegaard Drammen Travbane - 05/10 - 01 / 5 2100 dg a 589
e. Julie Løva v. Nordli Svarten K. Ødegaard Kala Landbane 7 19/8 - 04 / 2 1900 32,1 g 641
Stall Thosigi Jr. K. Ødegaard Bjerke Travbane - 20/7 - 04 / 8 2100 dg a 579
K. Ødegaard Sidsel Kjeve K. Ødegaard Momarken Travbane P 04/7 - 20 / 10 2160 34,8 P
blå m/rød bunn. A. Valstad Momarken Travbane N 05/5 - 21 / 4 2160 40,0 rg N
8 2018: -8 -1 -3 -0 -3 -50 000 2017: -7 -0 -0 -2 -3 -28 000
Tangen Saga 8 Plass 78 000
4 år SVART HP v.Bork Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 1 25/3 - 05 / 4 2120 32,8 80
e. Tangen Mai v. Røder S. Wassberg Forus Travbane 0 20/3 - 04 / 4 2060 33,3 g 21
Tom Krageboen-Rune Wiken V. Hop Bjerke Travbane 2 07/3 - 09 / 6 1640 31,4 32
V. Hop Frode Hamre (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 28/2 - 10 / 11 2140 32,5 29
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 2 07/2 - 02 / 8 2160 31,3 33
9 2018: -7 -2 -1 -1 -1 -55 000 2017: -12 -2 -1 -1 -5 -49 000
Solva 9 Plass 104 000
5 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Momarken Travbane 5 29/3 - 06 / 2 2140 32,3ag 16
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Bjerke Travbane 0 15/2 - 07 / 8 2100 35,3ag 24
Anders Bye /Røyse P. Sem Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 06 / 4 2100 30,2a 20
P. Sem Anders Bye P. Sem Jarlsberg Travbane 1 27/12 - 05 / 11 2100 32,0a 44
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 02 / 9 2100 33,5ag 39
10 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Dan Viking 10 Plass 64 500
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 28/3 - 09 / 2 2160 32,0 163
e. Alm Diana v. Tand Troll* (S) T. Skofsrud Bjerke Travbane 0 15/2 - 07 / 12 2100 33,5ag 1345
Kjersti Skofsrud-Adrian Skofsrud K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 02/2 - 04 / 9 2100 33,0ag 37
G. Austevoll Trond Skofsrud (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 09/1 - 04 / 12 2160 32,1 95
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 03/5 - 05 / 11 2140 32,8 g 39