<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
WILLIAM S. HOULDERs LØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.001 kr.
For 3-15-årige høyest 36.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-12-2 Plass : 7-12-2

1 2018: -5 -1 -1 -0 -2 -25 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Glans Tider 2100 1 Plass 25 000
4 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 25/3 - 08 / 8 2120 36,0 g 15
e. Gyldne Tider v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 2 11/3 - 07 / 1 2140 35,6 15
Birger Krusche Pedersen /Kristiansand S L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 02/3 - 08 / 1 2100 33,5 106
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark P 11/2 - 20 / 4 2160 37,9 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 25/9 - 24 / 2 2140 50,3 B
2 2018: -4 -2 -1 -1 -0 -34 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nesvik'n 2 Plass 34 000
3 år SVART H v.Moe Odin J. Eriksen Jarlsberg Travbane 1 25/3 - 08 / 6 2100 35,2 56
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Eriksen Sørlandets Travpark P 25/2 - 20 / 3 2160 40,8 P
Mardon Jørgensen /Vennesla V. Tjomsland Sørlandets Travpark 25/6 - 22 / 3 2140 48,0 g B
J. Eriksen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 28/5 - 24 / 4 2140 54,8 B
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
3 2018: -11 -0 -0 -5 -3 -29 000 2017: -3 -0 -1 -1 -1 -10 500
Bare Christina 3 Plass 39 500
4 år BRUN HP v.Alsaker Piril V. Hop Drammen Travbane 7 07/9 - 03 / 1 2100 34,4 65
e. Kos Rappa v. Kos Knekten V. Hop Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 07 / 4 2100 35,1 153
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 08 / 1 2100 36,9 75
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane P 01/6 - 21 / 3 2120 37,9 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Jarlsberg Travbane 19/9 - 21 / 2 2120 53,1 B
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -0 -1 -1 -19 000
Land Mann 4 Plass 19 000
4 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Bjerke Travbane - 06/12 - 05 / 3 2140 dg 208
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 02/11 - 07 / 1 2100 34,4 96
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 27/10 - 08 / 5 2100 36,7 224
D. Dalen Hans Landsverk D. Dalen Drammen Travbane 7 17/10 - 07 / 3 2100 40,9 g 158
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane P 05/10 - 20 / 7 2120 39,4 P
5 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -7 -0 -1 -0 -2 -10 000
Emse Balder 5 Plass 22 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder A. Christensen Momarken Travbane 7 02/4 - 04 / 4 2160 35,5 g 359
e. Emse Guri v. Braute A. Christensen Sørlandets Travpark 5 25/2 - 09 / 4 2160 35,4 g 653
Kristian Solbakken-Anne Rasmus A. Christensen Jarlsberg Travbane 4 02/2 - 07 / 4 2120 39,8 g 325
A. Christensen A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 04/12 - 07 / 7 2120 40,0 g 187
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 08 / 9 2120 39,2 313
6 2018: -13 -2 -0 -1 -8 -56 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000
Hippoline 6 Plass 61 000
4 år BRUN HP v.Lome Elden J. Undem Jarlsberg Travbane - 25/3 - 08 / 2 2100 g5 76
e. Troll Molly v. Spang Best J. Undem Klosterskogen Travbane 3 15/3 - 07 / 2 2100 37,0 57
Ine Elisabeth Dahl /Skien L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 03 / 9 2100 36,3 g 229
G. Austevoll Ine Elisabeth Dahl (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 6 25/6 - 01 / 2 2140 34,3 118
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 09 / 3 2100 35,1 g 87
7 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -33 000 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -36 000
Nelson Sandra 2120 1 Plass 69 000
4 år BRUN HP v.Moe Svarten T. Solberg Sørlandets Travpark 2 17/12 - 07 / 3 2160 33,0 100
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 10/12 - 07 / 3 2100 35,7 g 42
Nils Munkhaugen AS /Melhus J. Blekkan Bjerke Travbane 0 29/8 - 01 / 6 2100 34,0a 387
T. Solberg Per Gottling (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 17/8 - 03 / 3 2100 35,1 256
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 4 10/5 - 09 / 5 2140 35,8 50
8 2018: -12 -0 -0 -2 -4 -23 000 2017: -8 -0 -2 -0 -5 -28 000
Kleppan Tina 2 Plass 51 000
7 år BRUN HP v.Særpefanten A. Frønes Sørlandets Travpark 6 24/3 - 01 / 6 2160 33,8 g 406
e. Kleppan Turi v. Braute V. Hop Klosterskogen Travbane - 06/1 - 01 / 6 2120 dg 201
Toril Haraldsen /Sandefjord A. Frønes Jarlsberg Travbane 7 27/12 - 05 / 3 2100 34,4ag 314
A. Frønes Toril Haraldsen A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 04 / 5 2120 33,8 g 523
Mørkblå m/burg. ermer, reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 4 04/12 - 07 / 8 2120 35,9 g 51
9 2018: -15 -0 -1 -1 -7 -28 000 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -21 000
A.H. Svarten 3 Plass 49 000
4 år SVART V v.Skibber V. Hop Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 03 / 1 2100 33,1 919
e. Bø Katinka v. Vital Pil V. Hop Jarlsberg Travbane 6 16/3 - 03 / 2 2100 34,4 g 62
Andres Hegna-Grethe Hegna V. Hop Klosterskogen Travbane 5 08/3 - 07 / 1 2100 36,8 g 46
V. Hop Arthur Bø (T) K. Roe Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 01 / 2 2100 36,1 g 882
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Roe Bjerke Travbane 0 06/12 - 05 / 2 2140 34,9 g 383
10 2018: -19 -1 -2 -0 -8 -71 491 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -13 000
Perle Vilja 4 Plass 84 491
4 år SVART HP v.Moe Svarten J. Bjerring Biri Travbane 5 23/3 - 08 / 10 2120 35,1 638
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Drammen Travbane P 18/3 - 20 / 2 2100 35,5 P
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Momarken Travbane 2 06/2 - 03 / 5 2140 35,0 206
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 22/1 - 03 / 10 2120 38,8 570
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane 4 28/12 - 03 / 6 2140 36,0 934
11 2018: -13 -0 -1 -2 -4 -28 000 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -18 000
Kos Frigga 5 Plass 46 000
4 år BRUN HP v.Frigg Elden J. Undem Klosterskogen Travbane 6 15/3 - 05 / 1 2100 35,6 1082
e. Kos Edda v. Kos Knekten D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 08/3 - 07 / 3 2100 39,8 g 454
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes J. Undem Klosterskogen Travbane 3 22/1 - 03 / 2 2100 39,3 602
K. Dalsbotten Odd Arne Aaland S. Jessen Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 4 2120 dg 560
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 3 27/11 - 08 / 4 2100 38,3 506
12 2018: -11 -1 -5 -1 -4 -65 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sitje Rapp 6 Plass 85 500
5 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Sørlandets Travpark 2 24/3 - 01 / 4 2140 33,5 287
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane P 08/2 - 20 / 1 2100 36,3 P
Team Rapp J. Undem Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 08 / 5 2120 34,3 g 139
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Sørlandets Travpark 6 26/6 - 02 / 4 2160 32,6 433
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 5 15/6 - 01 / 10 2140 33,7 98
13 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -16 000
Hafell Odin 7 Plass 28 000
7 år BRUN V v.Bork Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 25/2 - 09 / 7 2180 35,1 g 176
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 28/1 - 03 / 3 2160 dg 54
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 14/1 - 07 / 5 2180 dg 22
K. Ødegaard Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 12/12 - 02 / 4 2060 34,2 g 26
blå m/rød bunn. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 19/11 - 07 / 4 2160 34,1 g 22
14 2018: -11 -0 -2 -2 -2 -32 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -10 000
Sevrus 8 Plass 42 000
4 år SVART V v.Bork Odin H. Tvedt Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 3 2140 dg 64
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll H. Tvedt Bjerke Travbane 2 22/3 - 06 / 4 2100 33,5a 72
Team Time H. Tvedt Momarken Travbane 3 06/3 - 07 / 10 2160 34,7 g 28
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) H. Tvedt Bjerke Travbane - 21/2 - 01 / 5 2140 dg 27
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Bjerke Travbane 2 14/2 - 10 / 7 2140 34,2 g 38