<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:10 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,5 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre, 60 m. for tid 1.33,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-9 Plass : 2-3-9

1 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Silketeddy 2040 1 Plass 2 000
6 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy M. Ringberg Harstad Travpark - 17/3 - 08 / 1 2040 dg 321
e. Rapptora v. Åsrapp L. Kolle Harstad Travpark P 04/2 - 20 / 3 2040 40,7 g P
Ragnhild Stellander-Mads A. Karlsen O. Østre Momarken Travbane - 19/9 - 20 / 5 2160 dgpp N
M. Ringberg Ragnhild Stellander E. Høitomt Biri Travbane - 02/12 - 08 / 2 2100 dg 178
blå m/MGR på hvitt skråbånd A. Stensen Biri Travbane 8 22/4 - 01 / 1 2100 36,9 g 256
2 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -28 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mille My 2 Plass 28 000
4 år HV. OG BR. HP v.Lome Elden T. Lagesen Harstad Travpark P 17/3 - 20 / 4 2060 41,9 g P
e. Hongslo Sokka v. Pålex K.* (S) M. Ringberg Harstad Travpark N 04/3 - 20 / 3 2060 47,3 N
Kjell Ole Ervik-Iselin M. Ervik Risheim D. Dalen Harstad Travpark N 18/3 - 20 / 3 2060 dgpp N
T. Lagesen Kjell Ole Ervik
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl
3 2018: -8 -0 -4 -2 -1 -31 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tysvær Marit 3 Plass 40 500
6 år LYSBRUN HP v.Særpefanten T. Nygård Olsborgmoen Travbane P 25/3 - 20 / 1 2100 38,5 g P
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten T. Nygård Harstad Travpark 4 12/6 - 08 / 3 2060 37,2 239
Stall Daleng T. Nygård Harstad Travpark - 21/11 - 08 / 1 2040 dg 152
T. Nygård Hege Dahlbæck T. Nygård Harstad Travpark 6 08/11 - 01 / 3 2040 39,5 139
blå m/sv. ermer og stolpe, blå ermst T. Opdahl Olsborgmoen Travbane - 04/10 - 01 / 1 1700 dg PK
4 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -31 000
Telenor Gutten 2080 1 Plass 35 000
9 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Harstad Travpark 5 04/2 - 07 / 2 2060 36,5 174
e. Lier Frøkna v. Elding Ø. Wagnild Harstad Travpark 0 25/11 - 03 / 1 2040 40,9 r 52
Team Telenorgutten K. Solbakken Harstad Travpark - 28/10 - 01 / 3 2100 dg rg 50
H. Holm Siv-Tone Furu K. Solbakken Harstad Travpark 5 30/9 - 07 / 5 2100 39,4 g 174
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Bjørnstad Harstad Travpark 5 02/9 - 07 / 4 2100 40,8 39
5 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -5 000 2017: -9 -0 -0 -0 -8 -26 000
Skauga Luna 2 Plass 41 000
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks T. Larsen Harstad Travpark 4 28/10 - 01 / 5 2100 49,7 93
e. Frk. Martini v. Lykkefot M. Kanstad Harstad Travpark 6 14/10 - 01 / 1 2060 34,5 185
Trond Levi Larsen /Tomasjord T. Larsen Harstad Travpark 4 30/9 - 07 / 3 2100 36,9 g 251
L. Trudvang Trond Levi Larsen (A) R. Walsøe Leangen Travbane 8 11/9 - 10 / 7 2160 36,3 323
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek R. Walsøe Leangen Travbane 0 07/8 - 09 / 13 2180 36,1 g 436
6 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -24 000 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -13 000
Lian Prinsen 2100 1 Plass 84 000
7 år BRUN V v.Vinning Kos C. Sivertsen Harstad Travpark - 11/11 - 04 / 4 2060 dg 186
e. Hjelset Tuva v. Troll Jahn M. Øvergård Harstad Travpark - 28/10 - 05 / 2 2060 dg 438
Kjell-Oddvar Simonsen /Engan M. Øvergård Harstad Travpark 5 14/10 - 01 / 5 2080 32,7 324
L. Vebostad Kjell-Oddvar Simonsen (A) T. Nygård Bodø Travbane - 17/9 - 08 / 7 2160 dg 1073
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. L. Vebostad Harstad Travpark 5 26/8 - 08 / 7 2100 36,1 g 193
7 2018: -12 -0 -3 -0 -9 -45 000 2017: -13 -1 -2 -2 -3 -77 000
Tyrkisk Pepper 2 Plass 122 000
5 år SVART V v.Stiv Kuling H. Holm Harstad Travpark 7 04/3 - 04 / 3 2060 35,1 74
e. Pepp Evy v. Pål Even H. Holm Harstad Travpark 5 18/2 - 04 / 8 2080 34,0 45
Ingeborg Anna Kristiansen-Sigmund Jakobsen S. Jakobsen Harstad Travpark 2 04/2 - 07 / 6 2080 33,4 83
S. Jakobsen S. Jakobsen Harstad Travpark 2 21/1 - 05 / 2 2060 33,9 238
Grå m/gul sele,grå/gu skstk,hv erm,rek S. Jakobsen Harstad Travpark 4 07/1 - 03 / 1 2040 34,0 227
8 2018: -11 -3 -1 -0 -4 -77 972 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gamnes Kos 3 Plass 125 972
8 år RØD V v.Vinning Kos H. Holm Harstad Travpark 2 17/3 - 08 / 4 2060 34,9 95
e. Braute Dokka v. Braute O. Eggum Harstad Travpark 5 04/3 - 04 / 2 2040 35,1 216
Reynaldo De Lafuente-Ulrik Huascar E. De Lafuente E. Høitomt Harstad Travpark P 04/2 - 20 / 1 2040 36,8 P
J. Bjerring Oddmund Eggum (T) O. Eggum Harstad Travpark - 05/11 - 03 / 5 2060 dg 539
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek M. Eggum Harstad Travpark 5 22/10 - 03 / 3 2080 37,0 g 262
9 2018: -15 -1 -1 -3 -6 -46 750 2017: -14 -2 -1 -0 -6 -49 000
Å. Duheiterabalder 4 Plass 148 250
6 år SVART V v.Åsajerven L. Sandvik Harstad Travpark 3 17/3 - 08 / 5 2100 33,4 126
e. Stokkesvarta v. Elding L. Sandvik Harstad Travpark 8 04/3 - 04 / 4 2060 35,1 g 166
Liss-Karin Sandvik /Borkenes L. Sandvik Harstad Travpark 7 18/2 - 04 / 7 2080 35,4 g 118
L. Sandvik L. Sandvik Harstad Travpark 4 04/2 - 04 / 7 2040 32,1a 157
Blå m/grå sidef, grønn/hvit søm, rek L. Sandvik Harstad Travpark 4 21/1 - 05 / 8 2080 33,3 132
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -1 -5 -18 000
Ingemann 5 Plass 28 000
6 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Bjerke Travbane 0 16/11 - 02 / 7 2100 35,9a 514
e. Stjernespika v. Sjefen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 07 / 12 2120 34,8 615
Anniken Storhaug-Isak Storhaug Kristoffersen J. Gaustad Sørlandets Travpark - 17/9 - 02 / 9 2160 dgp 411
S. Pettersen Anniken Storhaug J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 04 / 9 2120 34,2 141
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra J. Gaustad Bjerke Travbane 3 10/8 - 02 / 4 2100 32,1a 209
11 2018: -7 -1 -0 -0 -5 -31 000 2017: -7 -0 -1 -0 -4 -18 000
Sjåvoll Lykke 6 Plass 129 500
6 år BRUN HP v.Gann Viking S. Eilertsen Harstad Travpark 4 17/3 - 08 / 7 2100 33,6 g 341
e. Spang Dama v. Elding E. Bjørnstad Harstad Travpark 6 04/3 - 04 / 5 2060 34,6 398
Pål Kaarby /Harstad S. Eilertsen Harstad Travpark 4 18/2 - 04 / 3 2060 34,6 224
S. Eilertsen Pål Kaarby S. Pettersen Harstad Travpark 0 02/9 - 03 / 1 2040 33,0 244
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek D. Dalen Harstad Travpark 6 26/8 - 03 / 2 2610 35,5 g 109