<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
KONGSVINGER ATLAS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 240.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-8 Plass : 7-1-8

1 2018: -10 -1 -5 -2 -2 -88 280 2017: -15 -7 -2 -0 -3 -161 212
Alm Nagano 1609 1 Plass 267 492
6 år RØD V v.Moe Odin G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 30/3 - 07 / 3 1700 26,9a 55
e. Alm Tara v. Rigel Jo G. Gundersen Bjerke Travbane 1 15/3 - 02 / 4 1609 29,3a 17
Knut Alm /Jaren M. Gundersen Bjerke Travbane 2 07/3 - 05 / 10 2100 28,6a 91
G. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 24/2 - 02 / 5 1609 27,1a 36
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Bjerke Travbane 2 09/2 - 07 / 8 1609 28,4a 18
2 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 2 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/3 - 08 / 6 2140 30,6 g 385
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel M. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/3 - 05 / 12 2600 32,2a 402
Stall Bilbo L. Kolle Drammen Travbane 5 03/3 - 07 / 9 2100 30,0a 160
L. Kolle Andreas Opheim (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 02/2 - 03 / 1 1609 30,0ag 27
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Bjerke Travbane 1 04/1 - 05 / 4 1609 29,5a 44
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -2 -0 -1 -1 -40 000
Steinrig 3 Plass 225 602
10 år RØD H v.Steinsvad Eld K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 7 08/2 - 06 / 10 2100 32,6a 202
e. Rigel Juni v. Bork Rigel K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 20/1 - 04 / 12 2100 29,0a 439
Karine Vormestrand /Sandeid K. Ødegaard Momarken Travbane 0 05/8 - 05 / 10 2160 28,6 462
K. Ødegaard K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 10/7 - 02 / 4 2100 28,2ag 32
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane - 28/6 - 08 / 2 2600 dg a 195
4 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -26 000 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 4 Plass 186 500
7 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 01 / 5 1609 28,8ag 152
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Sørlandets Travpark 0 25/2 - 06 / 7 2140 29,4a 424
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Biri Travbane 4 16/2 - 06 / 9 2100 28,8a 144
J. Drageset J. Drageset Bjerke Travbane 3 09/2 - 07 / 9 1609 28,4a 570
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Bjerke Travbane 0 20/1 - 04 / 4 2100 30,5a 526
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 5 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 0 28/3 - 08 / 4 2140 32,5 261
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Bjerke Travbane 0 19/4 - 06 / 11 2100 29,2a 324
Stall Kulblik H. Kulblik Momarken Travbane 0 13/4 - 06 / 4 2140 31,0ag 77
K. Kvasnes Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Gävle 2 26/2 - 02 / 9 1640 28,4a 26
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek H. Kulblik Bjerke Travbane 1 16/2 - 06 / 5 2100 31,0a 26
6 2018: -6 -1 -0 -0 -1 -18 491 2017: -13 -1 -1 -1 -3 -33 842
Finnskog Lux 6 Plass 239 945
9 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 07 / 8 1700 28,9ag 98
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Bjerke Travbane 0 14/3 - 06 / 2 1609 27,9a 56
Stall Kulblik H. Kulblik Momarken Travbane 4 22/2 - 02 / 7 1640 27,0a 34
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 1 15/2 - 02 / 6 1609 26,1a 33
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 0 25/1 - 02 / 7 1609 30,2ag 36
7 2018: -4 -1 -1 -1 -0 -29 000 2017: -15 -5 -2 -2 -1 -144 000
Z.M.'s Jerven 7 Plass 225 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven A. Stensen Leangen Travbane 3 01/4 - 06 / 1 1640 27,0a 36
e. Ulltrolla v. Perle Troll A. Stensen Leangen Travbane 2 05/3 - 06 / 6 1640 31,5a 18
Rolf Settem /Bolsøya A. Stensen Leangen Travbane 1 20/11 - 01 / 2 2140 27,7 51
A. Stensen Rolf Settem A. Stensen Leangen Travbane 1 16/10 - 03 / 2 2140 28,6a 51
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 3 27/9 - 05 / 7 2100 27,8a 86
8 2018: -8 -0 -1 -1 -3 -23 000 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 8 Plass 191 748
7 år BRUN V v.Moe Odin B. Steinseth Jarlsberg Travbane - 25/3 - 01 / 1 1609 dg a 93
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 5 15/3 - 02 / 7 1609 29,7a 139
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Biri Travbane - 16/2 - 06 / 1 2100 dg a 61
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 5 09/2 - 07 / 1 1609 28,6a 72
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 2 18/1 - 02 / 9 1640 30,1ag 75
9 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -39 500 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -31 500
Lykkje Embla 9 Plass 233 200
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 25/3 - 01 / 4 1609 27,4a 27
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Bjerke Travbane 4 15/3 - 02 / 2 1609 29,6a 129
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Biri Travbane 4 12/1 - 02 / 8 2100 31,0a 45
K. Johansen K. Johansen Bjerke Travbane 3 31/12 - 05 / 5 1609 27,8a 76
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 0 06/12 - 04 / 4 2100 30,9a 86
10 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bokli Jerven 10 Plass 207 000
11 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 15/3 - 02 / 6 1609 30,3ag 277
e. Bokli Rikka v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 15/2 - 02 / 5 1609 33,5ag 175
Lene Moen /Skreia K. Johansen Biri Travbane 0 26/1 - 05 / 8 2100 35,8ag 242
K. Kvasnes Lene Moen K. Johansen Biri Travbane P 12/1 - 20 / 5 2120 36,4 g P
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl K. Malmin Drammen Travbane 0 26/4 - 01 / 10 1700 29,6a 44
11 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -10 -1 -2 -2 -3 -72 121
Lome Frikk 11 Plass 206 121
7 år SVART V v.H.G. Balder E. Vinvand Bjerke Travbane 5 16/8 - 03 / 5 2160 29,1 344
e. Lome Lerka v. Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane - 28/7 - 09 / 1 1609 dg a 51
Vidar Olsen-Mette Iversen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 22/7 - 06 / 7 2140 27,6ag 376
E. Høitomt Vidar Olsen A. Robertsen Bjerke Travbane P 19/7 - 21 / 1 2140 36,3 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Robertsen Bjerke Travbane N 12/7 - 21 / 2 2140 36,0 r N